Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ceny w pralniach?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie ceny w pralniach?

    Chcę oddać płaszcz do pralni. W kilku pralniach w Warszawie ceny to 150-200 zł. Krótko mówiąc, nie chcę tyle wydać na pralnie płaszcza. Jakie ceny proponują pralnie w Waszej okolicy?
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie ceny w pralniach?

    Dawno nic nie oddawałam, ale wydaje mi się, że połowa tej kwoty (jestem ze Śląska)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie ceny w pralniach?

      W wawie 30 zł za kg prania - bez względu na to, o jakie chodzi ciuchy. Tylko sukna ślubna jest liczona od sztuki, a tak to reszta za kg.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie ceny w pralniach?

        No takiej stawki się nie spodziewałam. Ale czy to pewne? Z czego wynikają aż takie różnice?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie ceny w pralniach?

          A jakie to ma znaczenie? Skoro usługa jest wykonywana jak należy to wszystko ok. Co mnie obchodzi powód stawek? Wiem, że u nich tak tanio na tle innych jest od dawna. Skoro wszystko robią jak należy, to po prostu korzystam i tyle.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie ceny w pralniach?

            kurczę dobrze że jakoś nie mam rzeczy do pralni za bardzo, większość spokojnie załatwia pralka i daje radę przy dobrym proszku (vizir ze sklepzproszkami.pl jak dla mnie super) co trzeba delikatniej to ręcznie też sobie w nim upiorę a płaszcze staram się regularnie na mokro przecierać ale wiadomo jak się zabrudził to pewnie nie ma bata i musi do pralni iść

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie ceny w pralniach?

              Drogo wychodzi ale przecież płaszcza nie wypierzesz w pralce. Najlepiej go doczyszczą w pralni.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X