Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: prezent dla chłopca

    Dla małego pasjonata motoryzacji świetnie sprawdzi się np. skuter na biegunach.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezent dla chłopca

      Mój bratanek ma 12 lat i przepada z piłką nożną, dlatego nie będę miała problemu z kupieniem prezentu na urodziny. Znalazłam nawet taki sklep reprezentacji Polski , w którym mają wiele ciekawych rzeczy związanych z footballem. Mam jedynie dylemat co wybrać, z tego względu, że wiele już podobnych gadżetów posiada. Może najbardziej praktyczna byłby jakaś koszulka, bluza albo nawet czapeczka. Co byście wybrali?

      Skomentuj


        Odp: prezent dla chłopca

        Kupić można rower i zaszczepić aktywny wypoczynek na siodełku lub kupić małe hantelki i przekonać do pobycia kulturystą. Jak załapie bakcyla to kłopot z dzieckiem z głowy. Można również postarać się o kolekcje książkowe i niech pisze własnego pierwszego bloga o przeczytanych książkach.

        Skomentuj


          Odp: prezent dla chłopca

          Wybierz taki prezent, po którym dziecko będzie miało pamiątkę. Najwięcej spersonalizowanych upominków znajdziesz u nas w sklepie i sama zadecyduj który podarunek wręczysz dziecku.

          Skomentuj


            Odp: prezent dla chłopca

            Polecam jakieś gry logiczne - nie żadne komputerowe

            Skomentuj


              Odp: prezent dla chłopca

              Moim zdaniem chłopcy są hiperaktywni i potrzebują miejsca dla ćwiczeń, na spożytkowanie nadmiaru energii. Na przykład ]drabinki gimnastyczne w pokoju to jest rozwiązanie.
              Drabinka do ćwiczeń

              Skomentuj


                Odp: prezent dla chłopca

                Ja się dzisiaj podzielę zakupem zestaw z walizką kolekcjonerską, bo mnie prosi już od początku miesiąca, bo jego koledzy dostali pod choinkę i on te z chce z nimi grać i wymieniać się kartami. To ma, bo były w promocji 😉

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: prezent dla chłopca

                  Świetnym pomysłem na prezent to rakieta tenisowa tak żeby dziecko pokochało sport już od najmłodszych lat!

                  Skomentuj


                    Odp: prezent dla chłopca

                    Klocki Plus Plus - każdego młodego ucieszą. Naprawdę warto, wbrew pozorom klocki nie są oklepane, chłopaki lubią budować i konstruować w każdym wieku

                    Skomentuj


                      Odp: prezent dla chłopca

                      Klocki Lego są super. Moje dzieci je uwielbiają, zresztą my z mężem też lubimy się z nimi bawić. Syn teraz najbardziej lubi Lego City. Dzisiaj kupiłam mu zestaw, bo jest promocja w al.to: Ucieszy się bardzo, bo od tygodni tylko Lego, Lego i Lego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezent dla chłopca

                        mi by sie podobał maly garniturek z muszką ale dziecku nie bardzo

                        Skomentuj


                          Odp: prezent dla chłopca

                          A chłopięce niechodki do chrztu szare myślicie, ze będą odpowiednie ??

                          Skomentuj


                            Odp: prezent dla chłopca

                            Ja na urodziny polecam zorganizowanie... super imprezy urodzinowej. - organizują przezabawne urodziny z eksperymentami. Polecam

                            Skomentuj


                              Odp: prezent dla chłopca

                              Na prezent idealne są klocki Lego. Mój syn zawsze cieszy mistertoy pl się z zestawów ninjago xxxxxxxxx. Dodatkowo warto rozejrzeć się za zestawaami gwiezdnych wojen.
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 23:14. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: prezent dla chłopca

                                U nas w ramach prezentu dla syna super sprawdził się symulator lotu. Byliśmy w AirPoint w Krakowie. Dawno małego nie widziałam tak szczęśliwego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X