Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: piekne paznokcie?!

    No wlaśnie sama próbowałam kiedyś robić sobie manicure hybrydowy, ba nawet kupiłam sobie zestaw do jego wykonywania, jednak średnio mi to wychodzilo i postanowiłam zarzucić. Nie nadaję się do tego zbytnio

    xxx

    Chodzę regularnie na manicure do gabinetu kosmetycznego. Wcześniej miałam tendencje do obgryzania paznokci, jednak jak założylam sobie paznokcie hybrydowe to praktycznie natychmiast przestałam. Zaczęło mnie to po prostu blokować w pewnym sensie
    Last edited by disne; 09-07-2020, 20:22. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: piekne paznokcie?!

      U mnie problem z paznokciami wynikał z niedoczynności tarczycy. Więc warto się czasami przebadać.

      Skomentuj


        Odp: piekne paznokcie?!

        Olej rycynowy świetnie poprawia stan paznokci. Ja często go nakładam.

        Skomentuj


          Odp: piekne paznokcie?!

          A próbowałyście manicure japońskiego?

          Skomentuj


            Odp: piekne paznokcie?!

            Zgadzam się Eveline ma super odżywki do paznokci, teraz używam tej i daje super efekty paznokcie robią się coraz trwalsze

            Skomentuj


              Odp: piekne paznokcie?!

              A co zrobić z uszkodzoną macierzą paznokcia?

              Skomentuj


                Odp: piekne paznokcie?!

                Na pewno bardzo ważna jest prawidłowa pielęgnacja i odżywianie paznokci. Tu odżywki są ważne ale też takie domowe sposoby. Też warto dobrać odpowiedni lakier do paznokci jeśli je stylizujemy. Np. na xxxx jest bardzo duży wybór marek lakierów hybrydowych. Ale też ważna jest dieta, bo jeśli odżywiamy się niezdrowo to efekte będą łamliwe pazokcie oraz wypadające włosy.
                Last edited by disne; 09-07-2020, 20:23. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: piekne paznokcie?!

                  olejek rycynowy dziewczyny.. polecam z całego serducha

                  Skomentuj


                    Odp: piekne paznokcie?!

                    Paznokcie można wzmocnić napewno tabletkami. Polecam Mertz Specjal - po tym moje paznokcie były zdrowe i rosły jak szalone.

                    Skomentuj


                      Odp: piekne paznokcie?!

                      Ja także polecam olejek rycynowy, szczególnie na noc aby jak najdłużej pozostał na paznokciach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Sama również robie sobie hybrydy. Na poczatku chodziłam do gabinetu kosmetycznego, potem pojawiła sie pandemia. I nauczyłam się samodzielnego robienia. Co nie jest takie trudne, w sieci jest bardzo wiele dobrych instrukcji, jak zrobić sobie pazurki samodzielnie

                        Jeśli byście się zasstanawiały nad lakierami, mogę polecić Provocater, jestem osobiscie bardzo zadowolona z jakosci lakierów. Są wygodne, nic nie spływa na skórki, poza tym lakiery są dość gęste, tak wieć pigment jest super I kryja dobrze już za jedną warstwą ( sama daję dwie dla zasady).
                        xxx
                        Last edited by gagatka; 04-02-2021, 11:10. Powód: link

                        Skomentuj


                          Ja w takim razie spróbuje przekonać Panie do usług co raz popularniejszego mobilnego manicure czy pedicure, bazując na swoim przykładzie.xxx - Osobiście oferuje usługi pielęgnacji paznokci u dłoni i stóp, z dojazdem do domu klientki we Wrocławiu. Nie będę ukrywała, że dużą częścią moich klientek są właśnie mamy, które już nie mają jak zrobić sobie stóp lub po prostu nie mogą wyjść z domu, ponieważ siedzą z dziećmi. Polecam do korzystania z usług takich firm, Panie są najczęściej wyrozumiałe i można się jakoś dogadać. Proszę o własne przemyślenia, czy miały Panie okazje korzystać z tego typu usług?

                          Pozdrawiam
                          Last edited by gagatka; 04-02-2021, 11:09. Powód: link

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X