Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Starania o dziecko

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Starania o dziecko

    Drodzy!
    A jak u was z kwasem foliowym? Lekarz mi zalecił mama dha premium, ale też powiedział, że mój mąż powinien coś zazywać. Macie jakieś doświadczenia z tym? Bo on oczywiście nie pójdzie z tym do lekarza

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Starania o dziecko

      Ja starając się o dziecko brałam Folika. Co do brania kwasu foliowego przez mężczyznę podczas starań o dziecko to pierwsze słyszę.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Starania o dziecko

        czasami jest tak że jak za bardzo chce się zajść w ciąże to podobno coś tam blokuje się w nas i przez to nie można zajść w ciąże, jedna znajoma też długo starała się o ciąże i pomogła jej inna pani ginekolog a przede wszystkim i nastawienie i lekarstwa
        pożyczki przez internet
        pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
        szybka pożyczka przez internet
        chwilówka na dowód przez internet
        porównywarka chwilówek

        Skomentuj


          #49
          Odp: Starania o dziecko

          no my juz pół roku się staramy i nic...może dla niektórych z was to tylko pół roku, dla mnie aż...ale nie tracimy nadziei...
          Ten artykuł bardzo fajny jest, polecam, mnie poukładał znacznie w głowie https://eapteka.pl/blog-porady/dlugi...-nie-poddawac/

          Skomentuj


            #50
            Odp: Starania o dziecko

            Podczas starań o dziecko najważniejsze jest to aby regularnie zażywać kwas foliowy i zdrową dietą uzupełniać poziom folianów w organizmie. Wszytko to aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia wady cewy nerwowej u dziecka.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Starania o dziecko

              Napisane przez anabela90 Pokaż wiadomość
              Podczas starań o dziecko najważniejsze jest to aby regularnie zażywać kwas foliowy i zdrową dietą uzupełniać poziom folianów w organizmie. Wszytko to aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia wady cewy nerwowej u dziecka.
              Skad o tym wiesz? Z doświadczenia czy przeczytalas gdzies? Podziałało? Mamy wlasnie z zona te problemy

              Skomentuj


                #52
                Odp: Starania o dziecko

                starania dobrze jestz zacząć od zbadania się, bo wiele chorób jest bardzo niebezpiecznych dla dziecka, mój ginekolog zalecicł mi 3 miesiące przed staranami przyjmowac mama dha premium i potem całą ciążę brać, sprawdziło się to u mnie, wszystkie braki sobie uzupełniłam, mimo czasami problemów ze zdrową dieą bo odrzucało mnie od wielu rzeczy to nie miaąłm niedoborów

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Starania o dziecko

                  My staramy się od 2 miesięcy. Jestem dobrej myśli )

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Starania o dziecko

                    Jeśli za długo się staracie i nic to nie ma co się stresować tylko iść do dobrego lekarza od leczenia niepłodności. Ja ze swojej strony mogę doradzić https://gabinetypawlik.pl/ z Poznania. Pan doktor Pawlik, przemiły człowiek i dobry lekarz, bardzo nam pomógł. Trzeba do tego podejść bez stresu, ale nie ma co zwlekać, lepiej nie zostawiać sprawy na ostatnią chwilę.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Starania o dziecko

                      Polecam Invictę Wiem, że na rynku istnieje kilka klinik godnych polecenia. Gdzie się leczycie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Starania o dziecko

                        mamakasizosi, piszę się! A z jakiego miasta jesteś? Ciekawa jestem o jakiej placówce mówisz.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Starania o dziecko

                          A przy staraniach bierzecie juz witaminy? Mój lekarz mówił, że sam kwas foliowy to za mało, więc już na tym etapie brałam mama DHA premium, później w ciąży i podczas karmienia to samo, wyniki przez cały czas miałam książkowe.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X