Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Intymne związki, rozwody, samotni rodzice
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Intymne związki, rozwody, samotni rodzice Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-10-2010, 08:07
dede22 dede22 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dede22.polki.pl

Domyślnie Odstawienie tabletek - brak miesiaczki

Witam i prosze o rade bo zwariuje !
Otóż:
Opisze od początku....brałąm tabletki 2 lata i po 2 latach postanowilam odstawic (ponoc dla zdrowia na 2 miesiace zeby organizm troche odpoczął i popracował sam) i ostatia paczke brałam w sierpniu i ostatni tydz tabletki bralam troche ze spoznieniem raz godzine raz 3 raz pol i tak przez kilka dni ale zawsze wzielam i to tylko przez ostatni tydz i czekałam na okres ktory DOSTAŁAM po tym calym tyg BRANIA TROCHE NIE TAK;/ ale okes byl i od czasu okresu nie współzylam WOGÓLE (I JEST TAK NADAL....) ale okres sie nie pojawil we wrzesniu wtedy kiedy mial sie pojawic juz tydz sie spoznia i zgłupiałam czy moge byc w ciazy mimo miesiaczki ktora byla czy raczej nie? bo tak jak mowie miesiaczka sie pojawila i ja od tego czasu nie wspolzylam niby nie moge a jednak sie obawiam poratujcie czy moze miesiaczka zaniknąc po odstawieniu czy nie !
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-10-2010, 09:01
indra83's Avatar
indra83 indra83 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
indra83.polki.pl

Domyślnie Odp: Odstawienie tabletek - brak miesiaczki

Cześć
Nie denerwuj się. Oczywiście warto mimo wszystko zrobić test ciążowy, bo organizm jest kapryśny i nawet w ciąży kobieta może jeszcze mieć takie pseudo miesiączki, ale myślę, że zwyczajnie Ci się organizm rozregulował z powodu antykoncepcji hormonalnej i potrzebuje czasu, żeby wrócić do normy. Może konieczna będzie wizyta u ginekologa. Ja po odstawieniu pigułek nie miałam okresu przez 3 miesiące, lekarz przepisał mi luteinę na wywołanie, dostałam okres po tygodniu brania, a w następny cyklu zaszłam w ciążę (ale staraliśmy się o dziecko).

Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm

http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-10-2010, 14:42
chudagleba's Avatar
chudagleba chudagleba jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chudagleba.polki.pl

Miasto: *Maruny*

Witam.No ja tez czekam na okres,odstawilam tabletki miesiąc temu,5 wrzesnia miałam okres,teraz czekam na "naturalny".Miałam dostac wczoraj.Od kiedy zaczęłam miesiaczkowac NIGDY nie były one regularne więc pewnie i teraz sobie poczekam...Dede ja tez Ci radzę kupic test,jesli to nie ciąża to warto odwiedzic swojego ginekologa.Pozdrawiam.
Nieprzeczytane 04-10-2010, 19:41
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dede22.polki.pl

Nawet nie wiecie jak mnie uspokoiłyście .... Myslalam ze jestem tylko jedna z tym problemem....ale powiedzcie mi jeszcze jedno czy ta miesiaczka ktora mialam po tym calym tyg brania jak sie chce to ona moglabyc mimo ze np jestem w ciazy??????
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-10-2010, 11:58
chudagleba's Avatar
chudagleba chudagleba jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chudagleba.polki.pl

Miasto: *Maruny*

Dede moja koleżanka do 5mc ciąży miesiączkowała,nawet nie wiedziała że jest w ciąży,poczuła ruchy no i było wielkie zaskoczenie Rób test i napisz!! Czekam
Nieprzeczytane 06-10-2010, 07:06
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dede22.polki.pl

WItam wszystkie zaintersowane
Otóż chcialam wam sie pochwalic bylam u ginekologa wczoraj bo juz nie dalam rady tak sie domyslac troche mnie podnioslyscie na duchu ale jednak nie spalam spokojnie i tak tydz czekalam na okres ktorego nie mam do dzis ale bylam zbadał mnie zrobił USG i wykluczył ciąże powiedzial ze wszystko jest ok z jajnikami itp....ze trzeba ceirpliwie czekac ze niektore kobiety do 3 miesiecy nie maja przepisal mi jedynie luteine na wywołanie jeslik pomoze to dobrze a jeslik nie to czekac .....i za miesiac przyjsc ponownie....zobaczymy tak czy siak dziekuje za posty;")
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania