Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    Kanapka Monte Snack cieszy - ciało, duszę i podniebienie. Przyznam szczerze że wcześniej nie jadłam tego typu przekąsek ale teraz po sprobowaniu wiem co traciłam. Zreszta mój zachwyt podzielają przyjaciólki i rodzina. Dla nas przestają istnieć batony i wafelki- teraz nadchodzi era Monte. SNACKA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Kanapka Monte Snack skradła nasze serca Mięciutki biszkopt i to mleczno i czekoladowo-orzechowe nadzienie- pycha. To idealne uzupełnienie klasycznego deseru Monte. Przekąska smaczna, do tego pożywna, idealna do zabrania na spacer czy inne wyjście. Dzieci zachwycone, cena w sklepie zadowalająca, a więc Monte Snack pozostanie z nami na dłużej

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Moje dzieciaczki po otwarciu paczki zaniemówiły z radości.Tyle słodkości w jednym pudełku.
        Pyszna kanapka jest idealna na drugie śniadanie do szkoły lub pracy,niestety za szybko sie ją zjada
        Delikatny krem z orzechowo-czekoladową wkładką bardzo dobrze ze sobą współgra,dzięki Monte Snack moje skarby oraz dzieci znajomych mogli delektować się tą pyszną kanapką.Na pewno kupimy nie raz

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          HejKanapki Monte Snack są po prostu przepyszne. Jest to jedna z ulubionych przekąsek mojej całej trójeczki Żadne ani kawałka nie odpuściło A że są pożywne to nie żałowałam im zajadania i dzielenia się z kolegami w przedszkolu Ja uwielbiam Monte mój mąż też tak samo dzieciaki. Szybko uciekają z lodówki więc częste zapasy na Monte Snack trzeba robić

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            Kanapka jest przepyszna a dzieci za nią szaleją.

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              U nas projekt powoli się kończy. Na brak chętnych do degustacji nie narzekałam. Teraz zbieram bardzo pozytywne opinie i piszę raporty. Wiele mam mówi, że Monte Snack jest świetnym pomysłem na drugie śniadanie. Ja sądzę, że w roli deseru lepiej się sprawdza. Ja sięgam po kanapkę pijąc kawę. Uważam, że przekąska ma świetnie wyważony smak; do gustu przypadł mi zarówno mocno kakaowy biszkopt jak i rozpływający się w ustach środek. Monte Snack zostanie w naszej rodzinie na dłużej

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                Staramy się w domu ograniczać ilość słodyczy, jednak od czasu do czasu sięgamy po te nasze ulubione. Mleczna kanapka Monte, zresztą jak cała linia produktów okazała się bardzo dobra. biszkopt jest bardzo miękki i niesłodki. Połączenie mlecznego oraz orzechowo-czekoladowego kremu wewnątrz daje ciekawe smakowe doświadczenia. Potęgowane są schłodzeniem, ponieważ kanapkę znajdziemy w lodówce.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack

                  U nas też zagościły kanapki Monte Snack - synek szybko je pokochał miłością odwzajemnioną zresztą .Każdy ,kto się częstował był wniebowzięty -same plusy za opakowanie ,rozkosz podniebienia i smak czekolady .

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    Witam miłośników Monte Snack. I nam przypadła ona do gustu Przepyszna pożywna przekąska dla całej rodziny,nie tylko na spacer czy do szkoły ale także na dłuższe wypady. Moje dzieciaki żona i ja je uwielbiamy Pozdrawiam smakoszów Monte Snack

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack

                      Witam
                      Ja też dostałam się do tej kampanii i mam przyjemność testować Monte Snack razem z moją rodziną. Kanapeczka jest super, lekka, pyszna, idealna na przekąskę do szkoły, pracy, spacer czy przejażdżkę rowerową. Monte Snack od teraz będzie u nas stałym gościem do schrupania

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        U nas paczka monte snaków zbiegła się z pierwszymi urodzinami córki więc testerów miałam sporo Wszystkim bardzo smakowała. Prócz babci, która stwierdziła, że za słodkie I zdecydowanie lepiej smakują ogrzane w temperaturze pokojowej niż prosto z lodówki.

                        Skomentuj


                          Odp: Monte Snack

                          Monte Snack to mój pierwszy i zarazem bardzo smakowity projekt trnd. Mleczne kanapki rozeszły się niczym świeże bułeczki. Na ich punkcie oszalały zarówno dzieci, jak i dorośli. Mała rzecz, a cieszy każdego łasucha Mleczna kanapka to idealna przekąska na drugie śniadanie lub deser. Zdrowsza niż pozostałe słodycze, a do tego sycąca i smaczna. Mniam rosemary

                          Skomentuj


                            drugie śniadanko

                            Szczerze polecam na drugie śniadanko dla dzieciaków, uczniaków, przedszkolaków i dorosłych mleczną kanapkę Monte Snack. Delikatny czekoladowy biszkopt przełożony mlecznym kremem z nadzieniem czekoladowo-orzechowym znalazł uznanie w mojej rodzinie i w mgnieniu oka znika z lodówki. Cena też do przeżycia od 1,1 do 1,6 zł, a smak niepowtarzalny. Naprawdę warto spróbować.

                            Skomentuj


                              Odp: Monte Snack

                              Witam. Ja również dostałam się do kampanii trnd Monte Snack.Najbardziej na tę kampanię no i oczywiście pyszne kanapki czekał mój syn no i pośrednio jego koledzy, którym zdążył już opowiedzieć w szkole.Przez to dosłownie w ciągu kilku dni wszystkie kanapki nam się skończyły. Dzieciom bardzo one smakowały - zwracały uwagę na czekoladę, która jest w środku,miękki biszkopt i dobre mleczne nadzienie. Acha i jeszcze jedno - piękny zapach orzechów; no i oczywiście zbyt mały batonik, który szybko zostawał pochłonięty

                              Skomentuj


                                Odp: Monte Snack

                                Monte Snack kanapki, które mam okazję przetestować to fajna alternatywa na przekąskę w ciągu dnia. Mnie osobiście nie przypadła do gustu natomiast dzieci i mąż za nimi szaleją. Polecam jeśli ktoś lubi słodkie przekąski.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X