Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

    Nasza rodzinka też miala przyjemność testowania kanapek monte snack Szczerze to dla młodszej części kanapka monte wygrała z konkurencyjną. Smak jest bardzo wyrazisty a sama konsystencja zwarta i nie kruszy się. Świetnie się sprawdza jako przekąska na spacerze i jako ciacho do kawy. Warto spróbować, polecam.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Monte Snack

      Również testujemy Monte Snack. Spodziewałam się, ze przekąska jest mniej słodka, jest bardzo bardzo słodka. Dla mnie na mega słodyczowy apetyt, natomiast mąż i syn są w wniebowzięci. Syn kłóci się, ze pozwalam tylko na jedna na raz i ukradkiem mąż mu podsuwa...
      Monte snack jest bardzo słodkie, czuć delikatna orzechowa nutę w nadzieniu. Jest bardzo miękkie i rozpływa się w ustach. Wspaniały deser lub przekąska podczas spaceru. Mogę polecić wszystkim!

      Skomentuj


        #63
        Odp: Monte Snack

        I my testujemy Monte Snack. Bardzo nam wszystkim smakuje!


        Skomentuj


          #64
          Odp: Testowanie Monte snack

          U nas testowanie było... hm, najpierw szybkie - kanapki rozeszły się w mgnieniu oka - jedzone na miejscu dzieliłam na połówki, samkowały i dzy, i małym.
          Potem zaczęło się powolne cieszenie się smakiem: dwukrotnie już uzupełniałam zapasy - i ciągle, ciagle smakują!

          Dzieci mówią, ze szkoda, że nie odrastają!

          Skomentuj


            #65
            Odp: Monte Snack

            Ja również testuję Monte Snack w projekcie trnd.Pyszna przekąska dla malych i dużych firmy Zott .Połączenie wyśmienitej czekolady, orzechów laskowych oraz mlecznego kremu.Nie zawiera konserwantów.rozpływa się w ustach.polecam każdemu.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Monte Snack

              Monte to wspaniała kanapka dla całej rodziny. Coś słodkiego i pożywnego w jednym, rewelacja.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Monte Snack

                I ja mam możliwość testowania Monte Snack. Jest to moja trzecia kampania w TRND; zdecydowanie najbardziej słodka! Przesyłka dotarła wczoraj, dzieci i mąż natychmiast zabrali się za degustację. Baaaardzo im smakowało! Spodziewaliśmy się typowej mlecznej kanapki a tu niespodzianka. Coś o innej konsystencji, bardziej czekoladowe, bardziej wyraziste w smaku. Polecam jako pyszne drugie śniadanie albo podwieczorek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Kanapka Monte

                  U mnie bomba, mój Maluch zachwycony, aby dostać kanapkę Monte to Paprykę całą jest w stanie schrupać. Zawsze zanim dostanie kanpake zjada warzywa i owoce do czego nic innego nie było w stanie go przekonać. Uwilbiam więc te kanapki. Jedyne co szkoda, ze nie można ich wziąść na dłuższą podróż, poza lodówką nie smakuję już tak dobrze.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Testowanie Monte snack

                    Witajcie,
                    ja również wraz z rodziną mieliśmy przyjemność przetestować mleczne kanapki Monte Snack. Dzieciaki są zachwycone a kanapki są bardzo smaczne. Co ważne nie kruszą się i to mleczne nadzienie jest przepyszne. Bardzo fajna przekąska do kawy

                    Skomentuj


                      #70
                      monte snack

                      kanapka monte snack firmy zott to swietny sposób na szybką przekąskę np. w drodze albo gdy nie mamy czasu na przygotowanie pożywnego posiłku dla dziecka. szybko zaspokaja pierwszy głód dziecka. nadaje się też na drugie śniadanie do szkoły do tego owoc i soczek . polecam wszystkim rodzicom

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Monte Snack

                        My też testujemy i chwalimy się jakie pyszne są te kanapeczki Monte Moja córka jadłaby co chwilę ,pyszny pożywny biszkopcik z nadzieniem waniliowo orzechowym pyszota Rozdaliśmy juz wszystkie i każdy ma podobne zdanie superowa i znakomita przekąska dla dzieci jak i dosrosłych Kto jeszcze nie spróbował niech żałuje

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Testowanie Monte snack

                          Hej,
                          u Nas po kanapkach już śladu nie ma((
                          Było pysznie Córa zadowolona ale tak naprawdę kanapki najbardziej smakowały mi i mężowi. Czekoladowo orzechowy krem w środku kanapki to strzał w dziesiątkę. Pyszota, na pewno będę często sięgać.
                          Polecam !!!

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Testowanie Monte snack

                            Mleczna kanapka Monte Snack to super przekąska na maluchów jak i starszych. Uśmiech dzieci odzwierciedlał wszystko na temat kanapki a starszym przypadła go gustu jako słodka przekąska do kawy. Nawet mąż, który jest przeciwnikiem słodyczy się skusił . Polecam wszystkim i małym i dużym ta przepyszną przekąskę, a ja na pewno nie raz skuszę się na nią jak ujrzę ją w sklepowej lodówce

                            Skomentuj


                              #74
                              test kanapki monte snack

                              otrzymałam do testów mleczną kanapkę monte snack, rozeszła się wśród znajomych mam, a w zasadzie wśród dzieci bardzo szybko, wystarczyło kilka konkursów, w których nagrodą była mleczna przekąska żeby dzieciaki skakały z radości a przy tym mogły spróbować pysznej kanapki monte snack.
                              wszystkie mamy były zgodne, że taka przekąska jest odpowiednia miedzy głównymi posiłkami i obiecały zakup na kolejne nasze spotkanie konkursowe.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: test kanapki monte snack

                                Ja i moje dzieci zdecydowanie wolimy kanapki Monte Snack od tych klasycznych .W tamtych przeszkadza mi ta nuta miodu w smaku ,a Monte Snack są wyśmienite . Smak czekolady nie jest przytłaczający , bo przełamany został nutą orzechową . Zawsze mam jakąś w torebce ,bo nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie na nią ochotą dzieciom czy nawet mi. Zawsze miałam problem co zapakować dziecku na drugie śniadanie tak aby nie było głodne ,ale jednocześnie nie odebrało mu apetytu na obiad i mleczne kanapki Monte Snack sprawdziły się rewelacyjnie. Spróbujcie a nie pożałujecie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X