Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łączy nas wyjątkowa więź

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

    A nam znowu sie nie udalo . Nie wiem o co chodzi z tymi konkursami ale poza organizowanymi z Nestle z to b nigdy nic nie wygrala . Zawsze Nestle nas nagradza inne konkursy nie wiem co . Czasem mam wrazenie ze to jest wybierane losowo . Pech to pech .

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

      Napisane przez aaamartynkaa Pokaż wiadomość
      A nam znowu sie nie udalo . Nie wiem o co chodzi z tymi konkursami ale poza organizowanymi z Nestle z to b nigdy nic nie wygrala . Zawsze Nestle nas nagradza inne konkursy nie wiem co . Czasem mam wrazenie ze to jest wybierane losowo . Pech to pech .
      oprócz konkursu na najaktywniejszą osobę to mi też szczęście nie dopisuje ale może w końcu kiedyś się uda Tobie też życzę powodzenia

      Skomentuj


        #63
        Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

        a kto otrzymał trzecią nagrodę w postaci: zestawy zabawek Wader (wózek plażowicza, klocki 102 elementy w kartonie) oraz książka Katarzyny Janowskiej "Mama alergika gotuje"? Bo miały być 3 zestawy, a na liście laureatki są dwie

        Skomentuj


          #64
          Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

          A otrzymał ktoś juz nagrodę, bo do mnie jeszcze nic nie dotarło

          Skomentuj


            #65
            Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

            Napisane przez niesia85__ Pokaż wiadomość
            A otrzymał ktoś juz nagrodę, bo do mnie jeszcze nic nie dotarło
            Ja otrzymałam voucher do sklepu wola już w zeszłym tygodniu dziś kurier ma mi dostarczyć zamówione przeze mnie rzeczy.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

              Napisane przez niesia85__ Pokaż wiadomość
              A otrzymał ktoś juz nagrodę, bo do mnie jeszcze nic nie dotarło
              Ja też jeszcze nie dostałam, ale w regulaminie jest na to 28 dni, więc cierpliwie czekam.

              gabilabi30 co ciekawego zamówiłaś?

              Skomentuj


                #67
                Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

                Napisane przez psc_olka Pokaż wiadomość
                Ja też jeszcze nie dostałam, ale w regulaminie jest na to 28 dni, więc cierpliwie czekam.

                gabilabi30 co ciekawego zamówiłaś?
                rajtuzy małemu już na jesień i nam skarpetki -wybór był ograniczony bo tylko z dwóch kolekcji można było wybierać

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

                  Napisane przez gabilabi30 Pokaż wiadomość
                  rajtuzy małemu już na jesień i nam skarpetki -wybór był ograniczony bo tylko z dwóch kolekcji można było wybierać
                  Muszę zajrzeć w takim razie na ich stronkę, rajstopki to rzecz nie do zastąpienia u małego odkrywcy. Moja córka zawsze skarpety ściąga :P

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

                    A ja cały czas czekam za odpowiedzią, czy w końcu mamy zamawiać za te 200 zł, czy 100 zł W końcu voucher przyszedł na 200 zł - mamy dowód a 100 zł różnicy to dużo i ile można nakupić

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

                      Napisane przez gabilabi30 Pokaż wiadomość
                      Ja otrzymałam voucher do sklepu wola już w zeszłym tygodniu dziś kurier ma mi dostarczyć zamówione przeze mnie rzeczy.
                      a możesz napisać jak dokładnie zlozyłaś zamówienie? bo ja złożyłam zamówienie i przekierowało mnie do płacenia z całą wartością zamówienia, nie odjęło mi tych 100 zł, mam czekać na jakiegoś maila ze sklepu czy pisać do nich?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

                        A czy zamawiałyście skarpetki męskie casual soft cotton? Bo one chyba też się zaliczają do tej promocji - w końcu to seria soft cotton

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

                          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                          a możesz napisać jak dokładnie zlozyłaś zamówienie? bo ja złożyłam zamówienie i przekierowało mnie do płacenia z całą wartością zamówienia, nie odjęło mi tych 100 zł, mam czekać na jakiegoś maila ze sklepu czy pisać do nich?
                          Ja też się obawiałam, że będę musiała zapłacić za zamówienie ponieważ ten KOD który otrzymałam miałam wpisać w uwagi do zamówienia a nie w rabaty i mi również policzyło wszystko i jeszcze otrzymałam maila z informacją że w płatne w dniu dostarczenia przesyłki ale na szczęście okazało się że nie musiałam nic płacić a wiadomość przyszła do mnie z automatu. Skarpetki są super na letnie dni i rajtuzy również polecam Jest tylko jedna nie wyjaśniona kwestia czyli wartość tego naszego bonu czy 100 zł czy 200 zł ja postąpiłam według regulaminu i zrobiłam za 100 zł ale w otrzymanym od redakcji liście jest wzmianka o 200 zł

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

                            Napisane przez julinej Pokaż wiadomość
                            A czy zamawiałyście skarpetki męskie casual soft cotton? Bo one chyba też się zaliczają do tej promocji - w końcu to seria soft cotton
                            Tak ja zamówiłam i otrzymałam mąż zadowolony bo sporo mu wziełam Jakość jest super.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

                              Napisane przez gabilabi30 Pokaż wiadomość
                              Ja też się obawiałam, że będę musiała zapłacić za zamówienie ponieważ ten KOD który otrzymałam miałam wpisać w uwagi do zamówienia a nie w rabaty i mi również policzyło wszystko i jeszcze otrzymałam maila z informacją że w płatne w dniu dostarczenia przesyłki ale na szczęście okazało się że nie musiałam nic płacić a wiadomość przyszła do mnie z automatu. Skarpetki są super na letnie dni i rajtuzy również polecam Jest tylko jedna nie wyjaśniona kwestia czyli wartość tego naszego bonu czy 100 zł czy 200 zł ja postąpiłam według regulaminu i zrobiłam za 100 zł ale w otrzymanym od redakcji liście jest wzmianka o 200 zł
                              zamówiłaś za równe 100 zł?? Mi wyszło razem z przesyłką 102,32 zł.
                              Jeśli chodzi o wartość bonu to jest to 100 zł a nie 200, Redakcja się pomyliła, ja dostałam maila z wyjaśnieniem że zaszła pomyłka, sprawdź u siebie.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Łączy nas wyjątkowa więź

                                A jaką wybrałyście opcję "płatności": za pobraniem tak? I wtedy biorą ten voucher i nic się nie płaci ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X