Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki majowe 2012 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dzieciaczki majowe 2012

    zapewne tak choć powiem że na początku po tych mdłościach i w ogóle wydawało mi się że juz nie bede chciała być w ciąży ) ale wszystko sie okaze po pierwszym dzidziusiu , czy zechcemy mieć jeszcze dzieci czy też zostaniemy przy jednym mam pytanie , czy wam witaminy przepisał ggin? czy wczesniej zaczęłyście zażywać?


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dzieciaczki majowe 2012

      a i mam pytanie jak tam z waszymi humorami bo sądząc po tym że jest to moja pierwsza ciąża to wydaje mi się że zachowuje się bardzo dziwnie , rozmyślam nad wszytskim , nieraz mam straszne doły, a czasami płacze o byle co , akurat to że płacze to podobno normalne w ciąży

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dzieciaczki majowe 2012

        Dodo ja brałam wcześniej tylko kwas foliowy. Witaminy biorę od tygodnia, pani gin kazała mi odstawić kwas a brać tylko witaminki.

        Jeśli chodzi o homory to u mnie brak huśtawek i humorków. Jedynie co to ogólnie zmęczenie i senność. Ale chyba powoli zaczyna przechodzić

        Dodo widzę, że mamy najbliższe terminy porodu - różnica jednego dnia!

        Trzymajcie się ciężarówki




        Skomentuj


          #19
          Odp: Dzieciaczki majowe 2012

          faktycznie moj gin. sie smieje ze prawie na euro 2012 wkopalam meza w przebieranie pieluszek Ja tez brałam cały czas kwas foliowy, i wczoraj gin. przepisal mi witaminy,
          Ja za to wogóle żadnego zmęczenia , ani senności i oby tak dalej milego dnia

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dzieciaczki majowe 2012

            Witam wszystkie majowe mamusie!!
            Pragnę dołączyć do waszego grona. Termin porodu ma na 3 maja
            Mam 26 lat i jest to moja druga ciąża. Bardzo zazdroszczę wam ,że tak świetnie znosicie początki ciąży. U mnie pod tym względem źle. Ciągle męczą mnie wymioty i cały czas czuje się zmęczona. Mogłabym spać 24h na dobę. Na razie biorę tylko kwas foliowy i odliczam dni do końca pierwszego trymestru bo mam nadzieje, że te nieprzyjemne dolegliwości wtedy ustąpią i będę mogła w pełni cieszyć sie z ciąży pozdrawiam

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dzieciaczki majowe 2012

              Witaj gratulacje ) a powiedz czy pierwszą ciąże znosiłaś podobnie? czy te dolegliwości nie dokuczały aż tak bardzo ? Pozdrawiam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                Elka witamy!!! A pochwal się jeszcze swoją dzidzią numer 1 Ile już ma, jak ma na imię i ogólnie wszystko

                A dolegliwości kiedyś napewno miną... A napewno to za 7 miesięcy hehe




                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                  Pierwszą ciążę też tak przechodziłam więc jestem już wprawiona
                  obecnie mam synka Kubę ma już 5 lat. Jest wcześniakiem ale już dawno nadrobił wszystkie zaległości.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                    Moje drogie mamusie majowe mam nadzieję, że i Wam przejdą dolegliwości ciążowe - ja przez pierwsze 3,5 miesiąca myślałam że umrę, cały czas mnie męczyło i nie mogłam nic jeść, spałam na stojąco i ciągle byłam strasznie zmęczona - za to teraz..... czuję się super i kopniaki maleństwa wynagradzają wszystko

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                      Kasiu widzę, że rozpoczęłaś właśnie 11 tydzień
                      Gratuluję.... a pamiętasz, ja byłam dopiero u Ciebie i byłam w 10 tc

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                        Witam majowe mamusie! 23 maja 2012 również dosięgnie mnie największe szczęście na które czekam już kilka lat Długo się staraliśmy ale po pierwszej nieudanej próbie (aniołek lipcowy 2010) mamy druga szanse i z niecierpliwością oczekujemy naszego maleństwa. Jeszcze większa połowa przed nami ale już bliżej niż dalej. Pozdrawiam wszystkie mamuśki i gratuluje każdej z osobna

                        Last edited by urszulka81; 15-12-2011, 10:06.




                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                          Cześć dawno nie zaglądałam tutaj więc najpierw chciałam powitać wszystkie nowe mamy, które dołączyły do wątku
                          Ja miałam trochę problemów od 2 miesięcy muszę leżeć, bo dostałam plamienia, które z czasem zmieniło się w krwawienie i teraz znowu w plamienie Lekarze nie wiedzą dlaczego. Najważniejsze,że dzidziuś rozwija się prawidłowo. Niestety już do końca ciąży mam więcej leżeć niż chodzić i nie robić nic;/ Cierpi na tym moja starsza córka;/ i to mnie frustruje najbardziej
                          A wczoraj byłam na usg i kontroli i najprawdopodobniej będę miała tym razem synka
                          Pozdrawiam wszystkie mamy


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                            Ja miałam plamienia, potem krwawienia od początku ciąży, leżałam i brałam leki i coraz więcej leków aż w końcu jedne mi pomogły i teraz (odpukać) jest już całkiem fajnie, nie mam krwawień, wychodze z domku. Miałam krwiaczka ale nawet jak krwiaczek się wchłonął to i tak krwawiłam więc tak naprawde nie znaleziono przyczyny. Na całe szczęście maluszek się bardzo dobrze rozwija ale nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka bo się ciągle obraca - może w styczniu na usg połówkowym się okaże Na razie czekamy




                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                              Hej dziewczyny

                              Szatynka i Urszulka bardzo wam współczuję tych ciążowych problemów, no ale trudno, jak trzeba odpoczywać to musicie dla dobra maleństwa. Dobrze, że w domu, a nie w szpitalu...

                              Piszcie co tam u was i jak przygotowania przedświąteczne?

                              Ja jutro idę na usg i dowiem się kogo mam w brzuszku

                              Pozdrawiam




                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Dzieciaczki majowe 2012

                                hej
                                U mnie sytuacja opanowana już chyba, plamienie ustało, niestety do końca ciąży mm już więcej odpoczywać i praktycznie nic nie mogę robić ale dam radę, zwłaszcza, że mój maluch w brzuchu mnie co chwilę motywuje kopniakiem

                                Ja osobiście tych świąt bardzo nie czuję, ani nie mogę nic fajnego do jedzenia puki co przygotować, ani świątecznych porządków... bo jeszcze leżę. Na szczęście lekarz pozwolił mi na święta do rodziców pojechać bo blisko i jutro jadę i wracam pierwszego dnia świąt i mam nadzieję, że odżyję i że będzie fajnie. Męża mi tylko szkoda, bo co roku jeździliśmy też do teściów, ale o nich trochę daleko i droga słaba,a oni coś raczej nie spieszą się do nas przyjechać ale trudno ich wybór. Chociaż czasem mogliby się dla odmiany poświęcić.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X