Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dzieciaczki z 2007

    Długo im w główkach zostają różne, według nas nic nieznaczące, wydarzenia. I właśnie we śnie często widać, że coś je męczy.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dzieciaczki z 2007

      Mojego nic nie męczy,ma spokojne sny

      Skomentuj


        Odp: Dzieciaczki z 2007

        cześć kobitki
        ja kiedyś czytałam,że dziecko może się budzić w nocy i nawet z płaczem czy wystraszone do 2 latek i 6 miesięcy.
        moja Malwinka w lutym skończy 3 latka i szczerze mówiąc do niedawna jeszcze budziła się w nocy czasem nawet przez sen pochlipywała

        Skomentuj


          Odp: Dzieciaczki z 2007

          moja Julka jakos też nie ma żadnych "nocnych koszmarków" a za bajkami przepada,a najbardziej lubi ogladac....reklamy....

          Skomentuj


            Odp: Dzieciaczki z 2007

            Tak, reklamy to jest to. Mój ostatnio, gdy przejeżdzalismy obok M1 i Ikei, z radoscią wykrzycza: O, Malę, z domu z pomysłem. A za chwilę: Mój ulubionmy sklep. Ikejat, ty tu urządzisz. Z mężem płakalismy ze śmiechu.
            Poza tym zna juz takie marki i ich logo jak: Sony, Media Markt, Orange, Toyota, Tesco. Pewnie coś bym jeszcze znalazła. Ostatnio na parkingu pokazywał mi toyoty. Dwa lata ma skubaniec!
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Dzieciaczki z 2007

              To masz zdolne dziecko.

              Skomentuj


                Odp: Dzieciaczki z 2007

                No moja Ewelka też fanka reklam to ja najbardziej interesuje z telewizji. A co do bajek to moja mała ogląda te na mini mini, i uważam, ze są one odpowiednie dla niej, natomiast filmów typu shrek, nie puszczaliśmy jej. Zresza, ona długo nie wysiedzi przed tv, woli jak czytamy książki. Niektóre to aż do znudzenia, cały czas trzeba czytać
                Podolec wyczytałam na wątku o testach ciążowych, że będziesz miała kolejną pociechę GRATULACJE !!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dzieciaczki z 2007

                  Podolec Serdecznie Ci Gratuluje!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Dzieciaczki z 2007

                    Monia- ale masz wesoło z synkiem
                    Moja córeczka uwielbia bajke Kubuś Puchatek i przyjaciele i meczy że chce non stop oglądać,ale próbuje ją zająć czymś innym np zabawą albo własnie jej czytam,podolec- ja tez gratuluje


                    Skomentuj


                      Odp: Dzieciaczki z 2007

                      Podolec, i ja gratuluję.

                      My dzis tez książkami się zajeliśmy. Łukasz co jakiś czas przypomina sobie o jakiejś dawno nie czytanej książce i dziś np. 4 razy pod rząd czytałam ten sam wierszyk. Wcześniej na niego nie zwracał uwagi.

                      Poza tym moje dziecko wczoraj odkryło klocki. Takie zwykłe duże plastikowe klocki. Mąż kupił wczoraj kilogam i Łukasz dopiero zauważył jaka to moze być świetna zabawa. Ma podobne u babci jeszcze po wójku, ale wczesniej jakoś go nie pociągały. A teraz budujemy aparaty, kamery, suszarki, całe miasto z różnymi śmiesznymi domkami, garaż dla samochodu i tunel dla kolejki. Pół dnia przesiedziałam dzis na podłodze.

                      Ale dzieki temu Młody znacznie mniej gapił się w tv.
                      Tak, dwa lata temu byłysmy wiecznie zajete karmieniem, usypianiem, przewijaniem itp.
                      A teraz maluch chciałyby tylko się bawić, bawić, bawić... Z nami.
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dzieciaczki z 2007

                        Dzięki dziewczynki,trzeci potwór w drodze.To chyba ok3-4tydzień a do lekarza mam na 26,ludu ja bym chciała już.Prywatnie żeby iść brak kasy,no ale jak to dopiero ok4tydzień to chyba na usg by nic jeszcze lekarz nie zobaczył.Przeraza mnie pobyt w szpitalu 4dni

                        Skomentuj


                          Odp: Dzieciaczki z 2007

                          Gratulacje Podolec !

                          Skomentuj


                            Odp: Dzieciaczki z 2007

                            Podolec a czemu miała byś być w szpitalu 4 dni?? myślę, że w 4 tyg to możesz zobaczyć tylko taką kulkę.


                            Skomentuj


                              Odp: Dzieciaczki z 2007

                              Z małym wyszłam ze szpitala 4dnia bo miał żółtaczkę od urodzenia,teraz może też tak być,to konflikt przy głównej grupie krwi 0.

                              Skomentuj


                                Odp: Dzieciaczki z 2007

                                PODOLEC to i tak szybko! Ja z julą (też miała żółtaczkę) byłam cały tydzień i też nie wspominam tego najlepiej (pobytu w szpitalu).
                                Ale kochana nie zamartwiaj sie na zapas! Poczekaj do 26-do tego czasu pewnie będzie już widać serduszko-mam nadzieję że będziesz się z nami dzielić "najnowszymi wiadomościami".... jeszcze raz gratuluję

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X