Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
    Damy rade dziewczyny !!!
    Czego to my nie zrobimy dla naszych dzieci w brzusiu
    Jutro robie te badania wieczorkiem dam znać jak tam wyniki
    Nie martw sie na pewno bedzie okija mam cukrzyce i daje rade fakt,ze ciezko mi bez slodyczy ale dla mojej niuni sie poswiece




    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
      Ja mam robone usg za kazdyn razem kiedy ide do ginekologa czyli co miesiac .Dziewczyny słyszałyście juz bicie serduszka swoich malęństw?
      serduszka słucham co wizyte czyli średnio 2 razy w miesiącu i co tydzień na zajęciach w szkole rodzenia




      Skomentuj


        Serdeczne gratulacje
        Ja mam jeszcze tydzień do terminu i nie moge sie doczekać...mam nadzieje, że mój maluch nie bedzie zwlekał!!!!!!!!!!!!!

        Skomentuj


          Napisane przez pvogt Pokaż wiadomość
          No to się wykluliśmy. 8 stycznia. Martyna waży 4220 g i ma 61 cm wzrostu.
          Jaka Kluseczka szok, gratuluje wytrwalosci.. lekarz mi wspominal ostatnio na USG, ze tez klocuszek juz duuuza jest i sie zastanawiam czy nie dobije waga tak jak Ty Gratuluje Dzidziusia

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            Już jestem po wypiciu tego okropieństwa i po pobraniu na czczo i po godzinie jeszcze zostało mi jedni pogranie krwi i czekanie na wyniki ciekawe czy będą dziś czy jutro
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              Ja miałam wyniki tego samego dnia, ale badania miałam robione w szpitalu ( musiałam pół dnia leżeć na łóżku szpitalnym, bo podobno po glukozie nie wolno chodzić bo za szybko się spala czy coś takiego ). Po glukozie 75 wynik wyszedł już w normie .
              Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
              http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
              http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

              Skomentuj


                Ja wynik będe miała po 17 dzisiaj więc napisze co i jak
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Graza, co do kupna glukometru, to na niektórych oddziałach ginekologicznych robią konsultacje z dietetykiem i wypozyczają "sprzęt" za darmo. Tylko paski trzeba dokupić (a to dosłownie grosze)
                  Ale wierzę, że bedzie ok!!!
                  Mój maluch ostatnio ciągle dostaje czkawek Jest to prześmieszne uczucie jak cały brzuch mi skacze, a mój mąż to uwielbia
                  I chyba zrobiło mu się mega ciasno w brzuchu, bo już tak bardzo nie kopie Podobno zostało 65 DNI... Jejku, to uż tak niedługo...
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    "... Podobno zostało 65 DNI... Jejku, to uż tak niedługo...[/QUOTE]"

                    hoho rzeczywiscie 65 brzmi juz powaznie
                    u mnie od dzisiaj jeszcze 99, moge juz ciac z centymetra
                    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                    Skomentuj


                      hey dziewczyny.
                      ja za tydzień zobacze swojego dzidziusia ...
                      nareszcie dowiem czy będzie dziewuszka czy chłopczyk...

                      przepraszam że troche nie w temat ,
                      ale już nie mogę się doczekać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        MłodaM.17 a który to tydzień? Czasami myśle, że fajnie by było nie wiedzieć co będzie bo to wtedy (przy wykluciu) taka niespodzianka). Ale z drugiej strony można sobie wszystko przygotować. Tak jak wózek, kolor pościeli itd.

                        Dziewczyny a nie macie jeszcze problemów z chodzeniem czy wstawaniem? Są chwile, że nie mam siły się nawet podnieść (wieczorkami)
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Oj mam problemy ze wstawaniem,schylaniem się czy założeniem skarpetek Brzuszek już taki duuuży się zrobił....
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            ja też będę kwietniową mamą (13 kwiecień) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

                            Skomentuj


                              ewamyszk WITAMY !!!
                              Ja też mam problemik ze wstawaniem i ubieraniem skarpetek a jak długo w jednej pozycji siedze i mam wstać to już tragedia
                              Byłam dziś znowu u dentysty i mam już wszystko zrobione
                              A co do badań to zapomniałam odebrać bo u dentysty byłam jutro rano odbiore wyniki .
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Kochane gratuluje Wam bardzo waszych pociech! Co do karmienia piersią to ja miałam istne piekło przez 1,5 tygodnia (dosłownie strupy krwi na brodawkach), ale smarowanie i wietrzenie pomogło choć naprawdę miałam myśli żeby się poddać Teraz z kolei mały je bardzo często i krótko co mnie doprowadza do szału (jakby nie mógł raz a dobrze) Ale kocham Go nad życie i każdy ból zniosę Ale brak snu daje o sobie znać tymbardziej że w dzień 2,5 latek bryka Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za lekkie porody!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X