Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wiesz na leząco malucha się kompie dopuki nie siedzi,(no w sumie jak kto lubi) nasz jak zaczął siedzieć ,to wanna nagle sie "powiększyła" i nie wystają pytki mimo ze ma 77cm wiec mysle ze to juz nie bedzie problem(no nie znam wymiarow tej wanienki z ikei, a ma fajne te dno i mozna pozniej duuuzo wody do chlapania nalac

    Skomentuj

    •    
         

      niezła ta wanienka z ikei
      my mamy też malutka z fisher price
      ale odkąd mały siedzi to własnie go na siedząco kąpię i dajemy rade jeszcze miejsce ma
      i na razie nie zamierzam go kapać w dużej wannie
      skoro się mieści w małej
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        Tak, to prawda, że po jakimś czasie dziecko w wanience siedzi, ale
        łatwiej główkę umyć/spłukać gdy dziecko mimo wszystko leży.
        Też uważam, że większa wanienka=wygodniej i dla mamy i dla dziecka.

        Skomentuj


          Ano dokladnie.
          Mysle ze kapiel w brodziku to niezly pomysl jesli ma sie niewiele miejsca.

          Skomentuj


            ja mam zwykła wanienkę - tą średnią(co do wielkości) i kładę w kabinie prysznicowej i kąpię dziecko.nie wiem czy najwieksza(100cm) by się zmieścila.
            najgorszy moment w całym tym kapaniu to jest wtedy kiedy wyciagam dziecko z wody,11kg , zaraz mi sie trochę słabo robi....

            Skomentuj


              Nie wiem jak zapatrujesz sie na "nowinki techniczne" ale moze cos takiego :

              Z posiadania wiaderka Tummy Tub wynika wiele korzyści

              Dla dzieci:
              radość kąpieli od 1-go dnia do 3 roku życia
              uspokajająca pozycja embrionalna i optymalne ograniczenie przestrzeni dzięki specjalnej formie Tummy Tub
              dziecko jest do ramion zanużone w wodzie, dzięki czemu nie wychładza się
              odprężające ciepło całego ciała
              wczesny, oparty na zabawie trening motoryki
              idealne dla kąpieli wcześniaków
              odprężająca kąpiel w Tummy Tub pomaga zasnąć dziecku oraz łagodzi i usuwa kolki

              Dla rodziców:
              niewielki ciężar ,również po napełnieniu wodą ( ważne w okresie połogu)
              łatwe do przenoszenia dzięki ergonomicznym uchwytom
              zajmuje mało miejsca
              szeroki brzeg do wygodnego oparcia ramion
              odprężająca, naturalna pozycja dla matki

              Tummy Tub to również bezpieczeństwo dla Twojego maluszka
              przeżroczyste tworzywo daje możliwość podglądu niemowlaka ze wszystkich stron
              niemowlaki nie mogą się zanurzyć
              wygodna pozycja trzymania maluszka
              tworzywo nie zawierające toksycznych substancji
              brak ostrych krawędzi
              duża stabilność
              hamulec antypoślizgowy w postaci gumowego pierścienia na dnie
              Świadectwo jakości bezpieczeństwa TÜV i BSI

              Tutaj jeszcze filmik :
              http://pl.youtube.com/watch?v=vbrNt2...niemowlat.html

              Moaj znajoma ma cos takiego, wbrew pozorom fajny wynalazek .
              Last edited by Goplana; 05-01-2009, 09:37.

              Skomentuj


                też patrzyłam na to kiedyś ale wiadro wraz ze stojaczkiem 200zł.

                Skomentuj

                •    
                     

                  zastanawialam się jeszcze nad tym,jak dziecko jest w takiej pozycji to jak splukasz pianę z włosów??moja córa ma dużo włosów,a prysznica się boi...w wanience położe ją w wodzie i jest ok, no ale kosztem moich pleców później...

                  Skomentuj


                    Moja znajoma mowi ze warto, gdybym miala kase na zbyciu zastanowilabym sie nad zakupem. Kolezanka ma lazienke doslownie 4mx4m i urzadzonko sprawdza sie tam idealnie. Kupila je za namowa pediatry bo jej cora miala straszne kolki - pomoglo.

                    http://www.allegro.pl/item518618637_...ek_okazja.html

                    Skomentuj


                      ja wloski splukuje puki co zabawka piszczałką nabierwm wody pssyt, bo mlody nie daje sie juz z reguly polozyc,chyba ze czasem ma taki humorek zeby polezec

                      ale ciagle zamierzam kupic konewke do splukiwania, ino mnie skleroza zawsze na spacerze lapie tylko ze my nie mamy problemu z polewaniem wody na glowke bo czasem na basenik chodzimy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Froch qmpela jak cora byla mala to splukiwala w tym wiaderku bo sporo miejsca bylo, a jak mala podrosla to pod prysznic

                        Skomentuj


                          http://www.youtube.com/watch?v=x8eE5vAdEII

                          ale szaleje..haha

                          dodałam sobie tą aukcję do obserwowanych..

                          Skomentuj


                            Dla mnie super sprawa, duzo bardziej bezpieczne od wanienki a jesli to prawda z tymi wszystkimi korzysciami to juz wogole

                            Skomentuj


                              zastanawiam się nad tą aukcją...dzieki za link...ide koffe zrobić

                              Skomentuj


                                To ja tez poprosze kawusi
                                Tutaj jeszcze pare opinii na ten temat
                                http://www.domovital.com/_pol/opinia_ekspertow.html

                                Mysle ze aukcja sie bardzo oplaca. Samo nowe wiaderko kosztuje ok 95 zl.
                                A podstawka może służyć jako stołeczek i podwyższenie, dzięki któremu starsze dziecko może sięgnąć po przedmioty umieszczone poza zasięgiem jego rąk lub skorzystać z umywalki. Nakładka na stołeczek posiada antypoślizgowe zabezpieczenie.Podstawka posiada dwa stopnie regulacji wysokości.

                                Na pewno malec czuje sie bezpiecznie bo pozycja jak w brzuszku, woda - nie to co duza wanienka
                                Last edited by Goplana; 05-01-2009, 10:07.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X