Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strialys na cellulit - czy działa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Strialys na cellulit - czy działa?

    Dzień dobry wszystkim! Przychodze do Was z wielką prośba o radę Jestem jedną z tych osób, które chcą wyglądać dobrze i to wzięłam się w styczniu od razu po świętach za ćwiczenia na cellulit. Do tego przejście na zdrową dietę i w ogóle wszystko co tylko można zrobić, ale chciałabym jeszcze uderzyć w cellulit z innej strony i nakładać na niego krem. Do tej pory nakładałam maski z kawą, robiłam peelingi, robiłam zimne prysznice i raz na jakiś czas (czyli dwa razy) bańki chińskie Przeszukałam internet w celu znalezienia kremu na cellulit i znalazłam naturalny krem strialys. Czy ktoś z was miał możliwość zapoznać się z tym cudem? Prosiłabym o informację czy działa i widoczne są jakieś efekty Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
  •    
       

    #2
    Odp: Strialys na cellulit - czy działa?

    Warto sprawdzać opinie w sieci przed skorzystaniem. Szybko da się tak skorygować informacje.
    Poczuła się szczęśliwa. Pierwszy raz od tak dawna i tylko we śnie..

    Skomentuj


      #3
      Odp: Strialys na cellulit - czy działa?

      Co do cellulitu to u mnie strialys całkiem fajnie działa. Od jakiegoś czasu stosuje i nie mogę złego słowa powiedzieć. Sam krem niczego nie zrobi, jeżeli nie zmieni się stylu życia (dieta i ćwiczenia). Jeżeli robisz to co robisz i dołączysz krem na cellulit to powinno wszystko ładnie działać Dobrze jest robić co jakiś czas zdjęcia i porównywać efekty

      Skomentuj


        #4
        Odp: Strialys na cellulit - czy działa?

        Ja czytałam te opinie o tym że ten krem jest dobry, ale wiadomo jak to czesto jest, ze mogą po prostu ludzie promować coś. Wolę się upewnić i pogadać z kimś kto faktycznie używa tego kremu
        Carmennn to znaczy że warto go kupić? Bo jakim czasie zauważyłaś takie pierwsze różnice przy nakładaniu strialys?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Strialys na cellulit - czy działa?

          Przepraszam, ze tak póxno się odzywam, ale jeżeli chodzi o strialys to w sumie takie pierwsze efekty to myślę, ze po jakimś pół miesiąca przy jednoczesnym ćwiczeniu, zdrowym odżywianiu i robieniu peelingów. A co do tego czy warto, to jest to moje 2 opakowanie, więc jak dla mnie warto

          Skomentuj


            #6
            Odp: Strialys na cellulit - czy działa?

            Nie mam pojęcia czy to działa.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Strialys na cellulit - czy działa?

              Niestety ale nie działa. I pisze to z własnego doświadczenia bo przetestowałam wiele środków na cellulit ale tego typu środki nie mają praktycznie żadnego działania.

              Moim zdaniem najlepiej działa tutaj zestawienie diety plus odpowiedniej dawki ćwiczeń fizycznych. Tylko to moze przynieść dobre rezultaty.

              Jesli natomiast macie problem z wybraną częścią ciała, polecam zabiegi:
              xxx

              Bardzo dobre rezultaty moze dać na przykład karboksyterapia, jest to zabieg polegający na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla w skóre. Tak więc stymuluje organizm do rozbijania tkanek tłuszczowych.
              Last edited by disne; 17-08-2020, 19:27. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Strialys na cellulit - czy działa?

                kojarzę, ze miałam i u mnie nie pozostało po ciąży nic z rozstępów tzn. chodzi mi o ten strialys, ale też dużo się masowałam i nakładałam białka czy sok z cytryny też

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Strialys na cellulit - czy działa?

                  Dla mnie to kontrowersyjny produkt. Słyszałem że niby działa, ale rak w 50%..

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Strialys na cellulit - czy działa?

                    Good post. I agree with the author's sharp point
                    word unscrambler

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X