Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka Wasze metody i porady wychowawcze

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-11-2008, 11:44
Basia101
Guest

Zobacz mój nowy profil
Basia101.polki.pl

Domyślnie TV i dziecko

Mamusie, czy pozwalacie swoim pociechom oglądać telewizję? Jeśli tak to jakie kanały i jak długo?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2008, 11:46
patiew's Avatar
patiew patiew jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patiew.polki.pl

Miasto: Ostrów Wlkp.
Zdjęcia: 14
Domyślnie

Kinga 7miesiecy oglada mini mini 2 razy dziennie po 20 min
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2008, 12:18
kitty2409's Avatar
kitty2409 kitty2409 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kitty2409.polki.pl

Zdjęcia: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał patiew Zobacz post
Kinga 7miesiecy oglada mini mini 2 razy dziennie po 20 min
Moj syn rowniez oglada mini mini tylko ze ze 3 razy po 10 min. Nie zawsze jednak go to ciekawi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2008, 12:22
patiew's Avatar
patiew patiew jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patiew.polki.pl

Miasto: Ostrów Wlkp.
Zdjęcia: 14
Domyślnie

Kinga ma swoje ulubione bajki na ktorych sie smieje
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2008, 13:04
kasia964110 kasia964110 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasia964110.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

Witam
U nas głównie Mini-Mini i Disney Channel. Mała ma ponad 4 lata. Nie mamy specjalnie ram czasowych. Jak jest coś fajnego i jej się podoba, to ogląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2008, 13:34
MASSSHEDNM's Avatar
MASSSHEDNM MASSSHEDNM jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
MASSSHEDNM.polki.pl

Miasto: RZESZóW
Zdjęcia: 7
Wyślij wiadomość przez ICQ do MASSSHEDNM
Domyślnie

Kubuś 21 miesięcy ogląda BABY TV, DISNEY CHANELL, NICKELODEON, oraz JiIM JAM bez jakichś większych ram czasowych.. ale bez przesady.. ma swoje ulubione bajki na których się śmieje i ogląda z zainteresowaniem ale woli się bawić autkami na podłodze

Kubuś 21-02-2007 r
Karinka 01-11-2009 r

www.marekwolan.com - ZAPRASZAM ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-2008, 12:54
gzdylu's Avatar
gzdylu gzdylu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gzdylu.polki.pl

Domyślnie

Z kolei mój prawie 7 miesięczny syn właśnie tego misia kocha najbardziej na świecie. Mają zdecydowanie odmienne gusta
Starszy syn 2,6roku ogląda mini mini i Leniuchowo na jetix. Uwielbia tę baję, śpiewa piosenki z bohaterami i tańczy. Ogólnie baja jest super.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-2008, 13:03
polavica's Avatar
polavica polavica jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polavica.polki.pl

Domyślnie

moja starsza 5 latka oglada w czaseie wolnym jak ma chec mlodsza ma 5 miesiecy i czasem cos popatrzy jak starsza oglada ale bez wiekszego szału. ale jezeli chodzi o tv to odradzam. dziecko nie uczy sie patrzec a wrecz przeciwnie szybciej sie rozprasza i dekoncetruje. popelnilam ten błąd ze starsza a pozniej musialam jej zrobic doslownie detoks, bo im starsza byla tym bardziej chciala a pozniej to juz byl terror.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-11-2008, 08:48
pieczulka's Avatar
pieczulka pieczulka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pieczulka.polki.pl

Domyślnie

Ja staram sie miec jak najmniej wlaczony telewizor, mam 2 seriale ktore ogladam i teleekspres, i zawsze staralam sie zeby mlody nie patrzyl w TV, jak mial 3 miesiace to mistrzostwa europy w pilce ogladal z tata i jak tylko slyszy komentaz sportowy to biegnie do TV.
ale dzis przez chwile domisie obejzal i sie wlasnie zastanawiam czy jakis bajeczki mu nie puszczac(ma prawie 8 miesiecy), bo on starsznie za dziecmi i zwierzetami jest to moze by go tez zaciekawilo, ale sie waham czy przyzwyczajac go do ogladania tv? na to zawsze jest czas
a jakie sa takie fajne bajki gdzie spiewaja i bawia sie tak zeby to bylo takie troche edukacyjne (uczace zabawy)? bo domisie chyba nie przypadly mu do gustu,ale coz narazie tylko raz je widzial
Nieprzeczytane 19-11-2008, 10:56
misio100 misio100 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
misio100.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

Witajcie Kobietki,
ja czekam na dziecko...zawsze byłam przeciwniczką oglądania przez małe dzieci TV,...więc myślę, że moje maleństwo, jeśli już będzie oglądało coś to bajki na mimi mimi i kilka minut dziennie.

Mam natomiast siostrę, która ma dwuletniego synka, któremu pozwala oglądać, np. całą epokę lodowcową czy inne długi bajki. Ona nie widzi w tym nic złego...mały jest spokojny i to dla mniej jest ważne...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania