Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedwczesny wytrysk i klapa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przedwczesny wytrysk i klapa

    Mój mąż nigdy nie był długodystansowcem w tych sprawach, ale teraz jakby mu się to nasiliło. Kilka ruchów frykcyjnych i koniec. A ja chciałabym dłużej. Nadrabiamy grą wstępną, ale to nie to samo.
  •    
       

    #2
    Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

    Napisane przez moonkaz Pokaż wiadomość
    Mój mąż nigdy nie był długodystansowcem w tych sprawach, ale teraz jakby mu się to nasiliło. Kilka ruchów frykcyjnych i koniec. A ja chciałabym dłużej. Nadrabiamy grą wstępną, ale to nie to samo.
    No to widzę,że macie niewielki problem... Powiem Ci,że nie Wy jedni ponieważ wiele mężczyzn tak ma. Oni kończą o wiele szybciej niż my

    Próbowaliście może różnych środków? Jestem zdania,zę wszystko jest dla ludzi. Możecie wypróbować prezerwatyw ze środkiem przedłużającym wytrysk .

    Świetna jest cała seria Orgasm Control .

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

      No własnie jeszcze nie próbowaliśmy ale zastanawiam się właśnie czy nie przetestować. Czy używałaś tych produktów?

      I gdzie mogę je dostać? W aptece czy moze w stacjonarnym sklepie?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

        Oj, miałam napisać czy w internecie Apteka jest przecież stacjonarna :P

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa



          Chociaż powiem Ci,że warto jest sobie porównać z cenami w innych sklepach ponieważ mogą się nieco różnić.

          Mąż może spróbować na przykład tabletek oraz żelu . Mój właśnie tak brał.
          Last edited by gagatka; 29-09-2020, 12:18. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

            Ja miałem z tym problemy kilka lat. Prawie kobieta mnie zostawiła z tego powodu. Na szczęście znalazło się rozwiązanie i jest lepiej. Możemy cieszyć się sobą więc Tobie też polecam. Oprócz tego ćwiczę mięśnie Kegla.
            Last edited by gagatka; 29-09-2020, 12:19. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

              kurcze to smutne co piszesz, mam wrażenie że masz jakieś poczucie porażki w tym temacie może warto wspomóc się suplementacją? jest coś takiego jak kamagra i z tego co wiem to wiele osób chwali ten lek. A jak nie to może tantra i jakieś niestandardowe pomysły np klub swingersów?
              Last edited by gagatka; 29-09-2020, 12:19. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

                W grze wstępnej spróbuj go zadowolić, później może będzie dłużej mógł.
                Gabinet logopedyczny Warszawa https://zajecialogopedyczne.pl działa solidnie, pomaga usunąć i skorygować wszelkie wady wymowy. Pomaga osobom sepleniącym, jąkającym się, na wady wymowy. Dzięki jego pomocy dzieci zaczynają mówić płynnie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

                  Najlepszym wyjściem byłaby wizyta u lekarza. Słyszałam, że tego typu problemy bardzo często leżą w męskiej psychice. Możesz też spróbować pogadać z mężem i podsunąć suplementy na przedwczesny wytrysk Słyszałam, ze są bardzo skuteczne i wielu mężczyzn z nich korzysta. Wytłumacz mężowi, ze tu nie tylko chodzi o jego życie seksualne ale i twoje. Może to da mu do myślenia.
                  Last edited by gagatka; 29-09-2020, 12:19. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

                    u nas tez tak było

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

                      Nie ma się czego wstydzić, problem, który ma tak wielu ludzi, że szok, że nie umiemy jeszcze normalnie o tym mówić.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

                        niestety to są zazwyczaj bardzo złożone problemy.. związane głównie z psychiką.. i tym jak na siebie wpływacie. w takiej sytuacji są dwa rozwiązania, ależy porozmawiać i od razu przejść się do lekarza to jedno (ale faceci oczywiście nigdy do lekarza iść nie chcą ;/) a drugie rozwiązanie to jakaś suplementacja dla faceta długoterminowa aby pozbyć się tego problemu.. np coś takiego bez recepty na drugi dzień macie u siebie w domu.. ważne żeby facet Ci zaufał w tak delikatnych kwestiach bo jeśli tego nie ma to zapomnij o poprawie musicie umieć rozmawiać i znaleźć optymalne rozwiązanie problemu.. a kiedy to się pogorszyło? bo rozumiem, że zawsze tak nie było.. z moim facetem już raz taki okres miałam ;p
                        Last edited by gagatka; 29-09-2020, 12:20. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

                          Napisane przez kornelcia_85
                          Ehh unas jest to samo... naprawde mi bardzo przeszkadza u mojego meza ten problem a on za nic w swiecie nie chce isc do lekarza...klocimy sie o to coraz czesciej i obawiam sie o dalszy los mojego malzenstwa... ostatnio nawet zakupilam mu Erecton Max, bo poczytalam duzo pozytywnych opinii na stronce, gdzie jest naprawde spora baza leków i mam nadzieje, ze pomoze chociaz troche :/
                          Mężczyźnie trzeba uznania, pieszczot a nie kłótni. i trochę przesadziłaś z tabletkami. A jak by tobie powiedział że jesteś za bardzo "rozepchana" to co byś zrobiła? sory za wyrażenie. to nie powod do kłótni. Zrób kolacje potem jakiś striptiz potem gra wstępna długa dla ciebie. Ja od dnia ślubu a to już ponad rok, miałam orgazm kilka razy może 5 i to nie wtedy kiedy był we mnie tylko przy grze wstępnej albo kiedy dodatkowo stymulował mnie w innym miejscu. też na początku trwało to kilka minut sam akt. a teraz
                          Last edited by gagatka; 29-09-2020, 12:20. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

                            Z mojego punkty widzenia najważniejsza jest choćby próba pokonania przedwczesnego wytrysku. Sposobów jest wiele, więc nie ma co się zniechęcać i poddawać. No i wsparcie partnerki i wyrozumiałość - bez tego ciężko podjąć choćby próbę walki. Polecam również poczytać sobie co nie co o metodach na warto sobie przejrzeć te metody, niektóre dają efekty od zaraz, a w przypadku innych trzeba troszkę poczekać. Tak czy siak warto się zapoznać.
                            Last edited by gagatka; 29-09-2020, 12:20. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Przedwczesny wytrysk i klapa

                              U nas początki były trudne, ale teraz jakoś się "zestroiliśmy"

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X