Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dieta pudełkowa w Krakowie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dieta pudełkowa w Krakowie

    Macie jakieś doświadczenia z dietą, gdzie wszystkie posiłki dostarcza firma cateringowa? Ma to sens? Nie lubię gotować dla siebie i zawsze zjadam byle co w biegu, a potem żałuję.
  •    
       

    #2
    Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

    Napisane przez markietanka Pokaż wiadomość
    Macie jakieś doświadczenia z dietą, gdzie wszystkie posiłki dostarcza firma cateringowa? Ma to sens? Nie lubię gotować dla siebie i zawsze zjadam byle co w biegu, a potem żałuję.
    Jeśli tak to rzeczywisćie taka dieta pudełkowa moze być dla Ciebie dobrym rozwiazaniem.Jest ona dedykowana osobom, ktore nie mają czasu na zdrowe odżywianie się i jednocześnie nie chcą jeść przypadkowych rzeczy ale dobrze zbilansowane codziennie posilki.

    Polecam nutridieta.pl - firma działa właśnie na terenie Krakowa.

    Oferuje wiele rodzajów diet, możesz sama zdecydować jak bardzo kaloryczna musi być ta dieta.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

      Sam korzystam z takiej diety i jestem bardzo zadowolony ponieważ pozwala mi to oszczędzić czas w przygotowywaniu posiłków.
      miod-malina.com

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

        Mnie diety nie pomagają. Co więc zrobić, by schudnąć? Zastosować się do tych metod- gohealth.pl ?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

          Jak dla mnie dieta pudełkowa jest najbardziej skutecznym rozwiązaniem, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Minusem jest cena, poza tym są same plusy. Tutaj https://www.eatzone.pl mają ciekawą opcję. Mają catering w wielu różnych opcjach dopasowany do różnych potrzeb.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

            Dzięki koledze, który gustuje w diecie pudełkowej ostatnio poznałem Optimal Fit. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do jego opinii bo nie jadam tego typu posiłków, ale po naszym zamówieniu
            jestem w stanie określić że jedzenie było przygotowane przez fachowców. Czas dostawy był perfekcyjny a posiłki bogate w warzywa oraz owoce. Jak najbardziej polecam!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

              Rozważałam to, ale doszłam do wniosku, że jednak dla dla dwóch dorosłych osób to koszty są zbyt duże, więc zostaję przy gotowaniu...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

                Oczywiście ja też jestem za tym rozwiązaniem bo to jest naprawdę duża oszczędność czasu, ja nie mam go na gotowanie, duzo pracy, małe dzieci i jakoś tak wychodzi. Zamawiamy catering dla całej rodziny https://diet4u.pl/zamowienie/#/ i naprawdę jesteśmy zadowoleni. Jedznie jest zawsze świeże, różnorodne i smaczne. Dopasowane pod kazdego z nas z osobna

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

                  a ja polecam dietę WygodnaDieta
                  bardo punktualni i mają naprawdę pyszne dania, 5 posiłków dziennie, których wartość kaloryczną możesz dostosować, zależnie od celu jaki chcesz osiągnąć ja jestem na sportowej, więc mam troszkę więcej niż potrzebuję, ale dla rozwoju mięśni jest idealnie! polecam!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

                    Dużo słyszałam o Optimal Fit. Od znajomych no i w internecie też można znaleźć wiele opinii na ich temat i to większość pozytywnych. Chyba się skuszę chociaż tak przez miesiąc. Zgadam się z Swientoszką, że to dość drogi luksus no ale jak nie na catering no na suplementy na odchudzanie. No... To "od jutra zaczynam"

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

                      Wcale nie takie drogie, jeśli bierzesz pod uwagę, że czas, który chcąc-nie chcąć poświęciłabyś na przygotowywanie posiłków i zakupy, przeznaczysz na pracę, dom, małżonka, czy cokolwiek innego, to będzie dla Ciebie spora oszczędność. Przede wszystkim masz pewność, że masz urozmaicony i odpowiednio dopasowany do Ciebie posiłek, zdrowy i świeży – codziennie. Mniej zajmujesz swoje myśli i wcale nie oznacza to większych wydatków. Ja od dłuższego czasu jestem w Optimal Fit, ale warto, nie jest to drogie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

                        Cześć wam, ostatnio natrafiłem na taką ofertę cateringu dietetycznego https://www.zielonomicatering.pl/ i zastanawiam się czy nie skorzystać. Wydaje mi się, że dzięki temu będę w stanie sporo schudnąć. Co myślicie, próbował ktoś z was kiedyś z czegoś takiego korzystać?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

                          Szczerze to nie wiem co o tym myśleć. Nie mam zdania na temat tego.
                          Kolejny dzień dobiega końca, nastaje noc. Mrok jest tak przewidywalny, prawda?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

                            Ile schudliście po takiej diecie?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

                              Niby ludzie chwalą te diety pudełkowe , ale jakoś niespecjalnie jestem do tego przekonana . Z jednej strony jest drogo , poza tym wszystkie te posiłki nie są świeże , bo muszą być przecież odgrzewane , no ale co kto woli

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X