Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

    Ode mnie namiar na hotel w Jarosławcu Król Plaza świetne miejsce, nam udało się go zarezerwować w bardzo dobrej cenie przez porównywarkę Idea Spa Travel właśnie no i naprawdę nie żałujemy. Ogólnie jakby ktoś szukał dobrych i sprawdzonych hoteli to ta porównywarka jest dobra bo wszystkie hotele sprawdzają bardzo dokładnie zanim dodadzą je do bazy.
    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:30. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

      Moim zdaniem warto wybrać się do Doliny Charlotty - Jest tam przepięknie! My chyba w tym roku tam pojedziemy na kilka dni a następnie do Gdańska. Mamy zamiar trochę pozwiedzać.
      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:37. Powód: link

      Skomentuj


        #93
        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

        Ja 3 razy w roku jeżdżę do Rowów i pobyt spędzam w Kormoranie. Nie tylko latem nad morzem jest pięknie, uwielbiam puste plaże zimą też

        Skomentuj


          #94
          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

          Trzymajcie namiary
          Kwestia taka jakie macie podejście, czego dokładnie oczekujecie i ile chcecie wydać.
          Ale rzeczywiście kupowanie na własność mieszkań w takich miejscach ma sens - pod inwestycję.
          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:37. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

            Pełno jest tych nadmorskich miejscowości, mnie osobiście bardzo urzeka Ustka A jeśli lubicie też żeglugę i takie klimaty to na pewno zainteresuje was ciekawy artykuło o Róży Wiatrów na , dowiecie się z niego co kryje w sobie ta romantyczna nazwa, i może zainspiruje was to do aktywnego spędzania czasu nad wodą
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:37. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

              Jeżeli szukasz fajnych zakwaterowań na wakacje to warto zaglądać do nich bo mają sporo miejsc do wyboru, a ceny są bardo przystępne. Mnie bardzo podobają się ich apartamenty
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:38. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                Nad morzem masz wiele ciekawych miejscowości. My np zdecydowaliśmy się w tym roku na Gdańsk i było super. Teraz planujemy wyjazd w góry. Znalazłam aqua park w zakopanem i chyba tam pojedziemy. Dzieciaki od dawna marudzą, ze chcą jechać do aquaparku a ten jest naprawdę wypasiony.
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:39. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                  To jak już będziecie jechać z południa kraju, to warto od razu zwiedzić więcej miejsc, niż tylko polskie wybrzeże. Sama tak robię i sobie bardzo to chwalę. Do zatrzymania się na odpoczynek i nocleg polecam w szczególności hotele Brodnica, w których będziecie mogli się zregenerować, a przy okazji zwiedzić okoliczne zabytki, a tych nie brakuje
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:40. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                    A co sądzicie o zakupie na własność apartamentu nad morzem?
                    Powiedzmy, że mamy budżet na coś takiego
                    Czy Waszym zdaniem to może zarobić, może być opłacalne?
                    Po jakim czasie realnie to przyniesie zyski?
                    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:40. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                      Polecam Karwie Piękne miejsce, bardzo klimatyczne. Zainteresowanie turystów jakieś jest, ale nie jest jeszcze jakoś szczególnie oblegana. Można tanio nocleg znaleźć - polecam domki wczasowe, bardzo ładne i bogato wyposażone. My zawsze szukamy przez Internet, nocujznami ma dobre ceny, więc przeważnie tam coś znajdujemy. Domki tam widziałam w dobrym standardzie za niewielkie pieniądze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                        Taka podróż zagraniczna można być niesamowitą przygodą, która zapadnie nam w pamięci na wiele lat. Nie warto odkładać swoich marzeń na później.
                        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:41. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                          A lubicie aktywny wypoczynek? Jeśli tak to możecie zastanowić się nad takim rozwiązaniem jak rejs po basenie Morza Śródziemnego. Takie rejsy organizuje na przykład firma Globtourist . Wydaje mi się, że warto zapoznać się z ich ofertą i pomyśleć o takim rozwiązaniu na przykład na przyszły rok.
                          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:43. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                            Moja siostra była w zeszłym roku na wakacjach w Pobierowie z mężem i pięcioletnią córką. Bali się, że młoda nie będzie miała co robić, bo po sezonie nie będzie tam żadnych atrakcji dla dzieci. Na miejscu okazało się, że hotel z basenem nad morzem, który wybrali - - oferuje wiele dodatkowych aktywności (m.in. basen, dla dorosłych - sauna i SPA). W ośrodku mają też wyjątkowe podejście do małych gości i nie ma obaw, że będzie trzeba na własną rękę poszukiwać podstawowych akcesoriów czy niewielkich udogodnień. Co równie ważne, na miejscu było bardzo spokojnie, dlatego bez problemu mogli wyjść z małą na plażę, a pogoda dopisała na tyle, żeby nawet pomoczyć nogi w morskiej wodzie Dla takiego małego dziecka plaża i morze same w sobie były ogromną atrakcją. Taki urlop był potrzebny i rodzicom i dziecku, bo jednak inny klimat ma bardzo korzystny wpływ na dobre samopoczucie i zdrowie całej rodziny.
                            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:43. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                              Polecam Dębki - najpiękniejsza plaża, jaką widziałam w życiu.

                              Skomentuj


                                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                                Ja od siebie na pewno mogę polecić resort Rosevia. Usytuowany jest tuż przy Latarni Morskiej Rozewie, między Władysławowem a Jastrzębią Górą.Świetne miejsce na wakacje z całą rodziną. Mają sporo ciekawych pakietów w ofercie, wystarczy doczytać sobie szczegóły na ich stronie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X