Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

tworzenie cv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    tworzenie cv

    w jaki sposób tworzycie swoje cv? bo męczę się w wordzie i efekty są raczej marne... nie mam zdolności graficznych .... słyszałam ze są jakieś generatory do automatycznego zrbienia cv. wiecie coś na ten temat?
  •    
       

    #2
    Odp: tworzenie cv

    zrobiła kiedyś swoje cv na stronie szybkie cv. wyszło całkiem fajnie i co najważniejsze - szybko. bo jak zaczęłam robic dokument w wordzie to sie strasznie meczyłam....

    Skomentuj


      #3
      Odp: tworzenie cv

      ja robie w wordzie, a właściwie w jego darmowym odpowiedniku. W razie czego służę poradami.

      Jesli chodzi o generatory, to niby łatwo, niby szybko, ale teraz już każą sobie płacić za to, że będziesz mogła je sobie zapisać. Za stworzenie nie zapłacisz nic, ale za zapisanie na dysku tak. Sama już się ostatnio na to nacięłam. Jak miałam dopracowane CV w każdym szczególe na stronie i chciałam zapisać. Dostałam link do płatności na 57 zł. Poza tym wszystkie te CV z generatorów są takie same, a moim zdaniem liczy się w tym wypadku coś co cię wyróżni.

      Skomentuj


        #4
        Odp: tworzenie cv

        CV powinno być przede wszystkim krótkie, wiem, że to bardzo cięzkie ale najlepiej jak by się zmieściło na jedej stronie. Im mniej czytania tym lepiej dla osoby która je oglada. Informacje jednak powinny być jasne i konkretne albi nie było zbednych czynności opisanych.

        Skomentuj


          #5
          Odp: tworzenie cv

          W Internecie możesz znaleźć gotowe wzory do tworzenia CV. Polecam, bo sama korzystałam z takich gotowców, pisze się je szybko i wyglądają przejrzyście

          Skomentuj


            #6
            Odp: tworzenie cv

            A mi CV pomagała zrobić jeszcze na uczelni, Pani z Biura Karier Także mam w pełni profesjonalne (przynajmniej tak mi się wydaje :P ) CV

            Skomentuj


              #7
              Odp: tworzenie cv

              Szata graficzna owszem jest ważna ale równie ważne jest to co w tym cv napiszemy, pamietaj nie ma co sie rozpisywac i wiem, że to trudne ale im mniej tym lepeij-konkrety sa wazne.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: tworzenie cv

                Lubie korzystac ze wzoru Europass CV czy ak to się nazywa - chodzi o ten wzór europejski.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: tworzenie cv

                  Ja mam wzór CV którego używałam szukając pracy i jakoś zawsze się udawało. Dopisuję tam tylko nowe prace i stanowiska i zmieniam zdjęcie bo to ważne

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: tworzenie cv

                    W tym miejscu https://poradnikpracownika.pl/-profe...-musi-posiadac jest ciekawy poradnik na temat tego jak napisać profesjonalne cv. Warto stosować się do wskazówek tam zawartych. Poza tym na stronie znajdziecie wiele informacji z zakresu prawa pracy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: tworzenie cv

                      Zawsze można skorzystać z szablonów, albo popatrzeć na jakieś konkretne cv i spróbować skopiować

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X