Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > Wakacyjna giełda informacji > Dobre adresy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Dobre adresy W tym miejscu zamieszczamy informacje dotyczące sprawdzonych miejsc urlopowych. Prosimy pisać dlaczego polecamy dane miejsce

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-06-2018, 16:10
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

Domyślnie Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

Tak ja polecam hotel Meridian w Chałupach http://www.hotelmeridian.pl/. Spędziłam tam z rodzinką tegoroczną majówkę i po raz drugi wybieramy się jeszcze pod koniec sierpnia. Świetne miejsce z ogromem atrakcji na miejscu - do dyspozycji gości basen, bilard, piłkarzyki i oddzielna sala zabaw dla dzieci. Komfortowe pokoje i smaczna kuchnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-06-2018, 10:45
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Jesli jeszcze nie macie zarezerwowanych noclegów nad morzem, proponowałabym zajrzeć sobie na stronę Sun&Snow i poszukać tam dla siebie ciekawych noclegów:
https://www.sunandsnow.pl/
Na stronie są apartamenty do wynajęcia.Mają tam mieszkania w większości nadmorskich miejscowości. Plusem jest to,ze nie są to oddalone od plaży domki ale w wiekszości mieszkania praktycznie w centrum i tuż przy plaży

Z miejscowości nadmorskich na wypoczynek z dziećmi polecam:
Władysławowo
oraz Łebe ( cudowna plaża)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-06-2018, 07:46
kamciare kamciare jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kamciare.polki.pl

Tak, ja polecam bardzo https://baltickorona.pl/kontakt/ świetne warunki wypoczynku, komortowo wyposażone apartamenty ale bez zbędnego zadęcia. My odpoczywaliśmy w ubiegłym roku ale w tym także jedziemy. Kocham tamtejszy klimat darłówkowy, fajna miejscowoąć w sam raz na wypoczynek. Bardzo dobrze się tam czujemy całą rodziną
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-06-2018, 11:00
alefajnie alefajnie jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
alefajnie.polki.pl

Ja polecam wynajęcie mieszkania na krótki czas nad morzem, wtedy sami planujemy swój wypoczynek i wyjeżdżając z rodziną mamy lepsze warunki i atmosferę pobytu. Polecam skorzystać z oferty http://www.dhapartamenty.pl/
ceny są korzystne i można wybrać sobie dogodną dla nas lokalizację mieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-06-2018, 11:57
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Mogę polecić w Gdyni atrakcyjne miejsce do spędzenia fajnych wakacji. Lista pokoi znajduje się tu: https://quadrille.pl/apartamenty/. Jeżeli ktoś z Was lubi plaże to blisko z hotelu jest do Orłowa, ale do centrum można dojechać w prosty sposób. W samym hotelu można się zrelaksować korzystając z basenu czy Spa. Natomiast jedzenie dostępne jest w restauracji na miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-07-2018, 14:41
Agataka27 Agataka27 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Agataka27.polki.pl

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jechac gdzies za granice, Bałtyk zimy jest i drogi... Lepiej wykupić sobie jakiś wyjazd na południu My np w tym roku lecimy do Grecji, już nie mogę się doczekać, czuje, że to będą wakacje moje zycia. Jeszcze tylko musze sie zorientowac w ubezpieczeniach, wiem, że Metlife ma ciekawe oferty ubezpieczeń wakacyjnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2018, 17:08
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Ja polecam Kołobrzeg! Mówiąc szczerze, nie wyobrażam sobie wakacji w żadnym, innym miejscu... Zatrzymać najlepiej jest się w jednym z apartamentów od http://atm-apartamenty.pl/ które są dobrze wyposażone i wykończone z materiałów najwyższej jakości. Są przy tym stosunkowo tanie :-). Ja, odkąd odkryłam apartamenty, przestałam sypiać w hotelu...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2018, 13:48
miki789 miki789 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
miki789.polki.pl

Ja polecam pobierowo a jak szukasz noclegu to ten domek polecam https://meteor-turystyka.pl/holidayp...pobierowo.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2018, 11:29
Gioovanna Gioovanna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Gioovanna.polki.pl

Noclegi nad polskim morzem można znaleźć także w mniejszych miejscowościach, bez tłumu turystów. Polecam, zwłaszcza jeśli to wypad z dziećmi i szukacie spokoju.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania