Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

7 tydzień ciąży a na usg 5 tydz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    7 tydzień ciąży a na usg 5 tydz

    Dziewczyny!

    Pomóżcie! bo zaraz zwariuję.
    Okazało się, że po długim okresie starania się o drugie dziecko, jestem w 7 tyg ciąży. Usg miałam dwa dni temu - z którego wynika że jest to 5 tydzień. Gin mnie uspokoiła że może to być późniejsza ciąża niż wynika to z miesiączki (zwykle owulację miałam późno). Ale bardzo się boję że płód się nie rozwija
    czy któraś z Was może miała podobną sytuację?
    kolejną wizytę mam za 3 tyg.
    Gin odradziła mi robienia kontrolnego betahcg, mówi, że co ma być to będzie i nic nie zmieni jak będę robić badania.
    Dodam że o drugie dziecko staraliśmy się ok roku, w międzyczasie okazało się że na prawym jajniku mam torbiel najprawdopodobniej dermoidalną, i za dwa trzy miesiace miałam mieć operację. W między czasie brałam 3 dawki szczepionki na wzwB.

    Proszę Was o rady.

    Miszka_i
  •    
       

    #2
    Odp: 7 tydzień ciąży a na usg 5 tydz

    Być może to póżniejsza ciąża i tego sie trzymaj
    Ja w ostatnią ciążę zaszłam w 31 dniu cyklu także cuda się zdarzają..


    Skomentuj


      #3
      Odp: 7 tydzień ciąży a na usg 5 tydz

      witaj, ja nie pomoge za bardzo bo nie bylam w takiej sytuacji ale mocno trzymam kciuki za Ciebie by wszystko dobrze sie skonczyło

      Skomentuj


        #4
        Odp: 7 tydzień ciąży a na usg 5 tydz

        Napisane przez miszka_i Pokaż wiadomość
        Dziewczyny!

        Pomóżcie! bo zaraz zwariuję.
        Okazało się, że po długim okresie starania się o drugie dziecko, jestem w 7 tyg ciąży. Usg miałam dwa dni temu - z którego wynika że jest to 5 tydzień. Gin mnie uspokoiła że może to być późniejsza ciąża niż wynika to z miesiączki (zwykle owulację miałam późno). Ale bardzo się boję że płód się nie rozwija
        czy któraś z Was może miała podobną sytuację?
        kolejną wizytę mam za 3 tyg.
        Gin odradziła mi robienia kontrolnego betahcg, mówi, że co ma być to będzie i nic nie zmieni jak będę robić badania.
        Dodam że o drugie dziecko staraliśmy się ok roku, w międzyczasie okazało się że na prawym jajniku mam torbiel najprawdopodobniej dermoidalną, i za dwa trzy miesiace miałam mieć operację. W między czasie brałam 3 dawki szczepionki na wzwB.

        Proszę Was o rady.

        Miszka_i
        Miszka u mnie różnica była 9 dni więc patrząc równymi tygodniami też można by powiedzieć że to 2 tygodnie. Wg okresu datę porodu miałam na 6, usg na 15 a ja dobrze wiem kiedy miałam dni płodne i wg mnie poród powinien być po 20 Córcia dobrze się rozwijała, nie było żadnych problemów w ciaży i urodziła się 1 lipca Mojej koleżance również okres się nie pokrywał z usg, myślę że czasem tak się zdarza, więc nie przejmuj się na zapas! Będzie dobrze!

        Skomentuj


          #5
          Odp: 7 tydzień ciąży a na usg 5 tydz

          Dziewczyny!

          dziękuję Wam za miłe słowa wsparcia

          dziś zrobiłam powtórnie betę, wiem wiem gin mówiła, że nie ma sensu ale nie wytrzymałam i zrobiłam dziś, ładnie urosło z 4 477 (środa) na 26 493 (dziś) , więc jestem dobrej myśli.
          Kolejne usg mam 23.01, oby też wymiary było dobre na usg.

          dam Wam znać!

          Miszka_i

          Skomentuj


            #6
            Odp: 7 tydzień ciąży a na usg 5 tydz

            A to nie jest tak że faktyczny wiek ciąży powinien być pomniejszony właśnie o 2 tygodnie? gdzieś tak czytałam. Aktualnie jestem w 19 tc i 6 dniu czyli 20 tydzień ciąży nam leci a moja Pani dr mówi że liczy się skończone tygodnie czyli że jestem w 19 tc. A żeby było śmiesznie dzisiaj na USG wyszło że 21tc. więc głowa do góry też mam mętlik z liczeniem

            Skomentuj


              #7
              Odp: 7 tydzień ciąży a na usg 5 tydz

              Na pierwszą wizytę poszłam w 7 tygodniu i po usg tez lekarz powiedział, że to 5 tydzień. Spokojnie może być różnica 2 tygodni.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X