Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki wiek na ciążę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: jaki wiek na ciążę?

    Moim zdaniem wiek ma bardzo duże znaczenie. Wiadomo nie jest to regułą. Ale w końcu biologia to biologia, tego nie da się oszukać.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: jaki wiek na ciążę?

      Napisane przez emros Pokaż wiadomość
      Moim zdaniem wiek ma bardzo duże znaczenie. Wiadomo nie jest to regułą. Ale w końcu biologia to biologia, tego nie da się oszukać.
      Moim zdaniem wiek matki odgrywa istotną rolę. Dlatego nie chcę czekać zbyt długo z trzecim dzieciątkiem


      Skomentuj


        #48
        Odp: jaki wiek na ciążę?

        Gdy urodziłam pierwsze dziecko miałam skończone 25 lat a drugie 28. Każda kobieta w innym wiku jest gotowa na pozostanie mamą

        Skomentuj


          #49
          Odp: jaki wiek na ciążę?

          Ja zaszłam bardzo młodo bo miałam 20 lat. Niektóre kobiety dopiero grubo po 30 zostają mamami, bo dopiero po zrobieniu kariery i zabezpieczeniu finansowym czują się gotowe.

          Skomentuj


            #50
            Odp: jaki wiek na ciążę?

            U mnie też już było bliżej do 30, ale ja nie jestem za zbyt długim odkładaniem tego na potem, bo nagle moze sie okazać, ze mamy problemy z zajściem w ciążę i gdybyśmy zaczęli leczenie wcześniej to moze szybciej by zaskoczyło.

            Skomentuj


              #51
              Odp: jaki wiek na ciążę?

              Nie istnieje jakiś odpowiedni wiek ja tak myślę, top zależy od sytuacji życiowej Ja zaszłam w pierwszą ciążę w wieku 25 lat a w drugą w wieku 29 lat I uważam, że dobrze zrobiłam

              Skomentuj

                     
              Working...
              X