Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mleko krowie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    dobrze ze tutaj nie jest tak jak w anglii jesli chodzi o czekolade
    moja polozna upierala sie ze mam karmic piersia 6 miesiecy. tyle ze jak jej powiedzialam jak sprawa stoi to zmienila zdanie.
    Jakub 19.05.2008

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      a mnie się wydaje, że jednak modyfikowane jest lepiej przystosowane dla dzieci. jasne, po roku można zacząć eksperymentować, ale nie u niemowlaków...

      Skomentuj


        #48
        Zgadzam się z większością. Mleko krowie jest zdrowe owszem, ale nie dla niemowląt. Lepiej zaczekać aż dziecko skończy 2 latka. Nawet jeśli maleństwo jedząc teraz mleko krowie czuje się dobrze to żadna z nas nie wie czy za parę lat nie będzie miało to tragicznych skutków. Po to naukowcy stworzyli mleka modyfikowane i schematy żywienia abyśmy korzystali z ich wiedzy. Przecież zdrowie naszych dzieci jest najważniejsze, a nie nasza wygoda, czy stan portfela.
        Moja znajoma zaczęła podawać swojemu synkowi mleko krowie z kaszką manną już w 8 miesiącu i teraz zrobił się z niego grubasek (ma 14 mies).

        Co do schematów żywienia niemowląt to moja pediatra doradziła mi aby opierać się na tych proponowanych przez firmę Nutricia (produkują Bebilon, Bebiko, BoboVitę) oraz producenta mleka Nan.

        Skomentuj


          #49
          Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
          ellaja1728 aha
          W Polsce położna odbiera poród i przychodzi na kontrolę
          do domu, ale ja nie o tym...

          Chodzi o to, że ja mam szwagierkę w Anglii (zasady te same co
          w Islandii) i została tam chrzestną Brytyjskiego chłopczyka - ma
          5 miesięcy.
          Opowiadała, że dzieci 2-3 miesięczne nie mają ubieranych czapeczek
          i to wcale nie chodzi o upały, w wieku 4-5 miesięcy jedzą czekolady.
          Fakt, dzieci tam żyją, ale nikt nie mówi, że 70% społeczeństwa ma
          nadwagę (oczywiście, nie przez to, że chodzą bez czapek )
          Nooo dziwne to wszystko jest.
          Jednak Polscy lekarze doceniani są na zachodzie
          Tak tam tak jest i dawanie dziecku "kranówki" to norma

          Skomentuj


            #50
            dokladnie. tyle ze ja pije kranowke a maly dostaje przegotowana.
            Jakub 19.05.2008

            Skomentuj


              #51
              Moja mała dostaje na wieczór kaszę mannę na krowim mleku I żadnych problemów nie mamy. A mleko takie je odkąd skończyła roczek.

              Skomentuj


                #52
                Mój Syn Skończył 11 Mieś I Zaczynam Podawać Mu Mleko Krowie -jogurty Je Od 6mies I Jest Ok, Mam Swoje Krowy Wiem Czym Sa Karmione I Uwazam Ze Juz Najwyzszy Czas,dawałam Dziecku Mleko Modyfikowane Bo Zalecaja Ale Sama Nie Jestem Pewna Czy Tam Nie Ma Chemi-np,w Mleku Krowim W Kartonach Napewno Jest Wystarczy Po Datach Wazności Spojrzeć -każda Mama Powinna Patrzeć Na Potrzeby Dziecka I Sama Podjąc Decyzje-uwazam Ze Roczek Jest Takim Przełomem

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  agusia366 karm czym chcesz.

                  Skomentuj


                    #54
                    ja bym do 2 urodzinek sie wstrzymała


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      #55
                      wczoraj od poloznej dowiedzialam sie jak to jest z krowim mlekiem (w moim przypadku).

                      moj maly dostawal do niedawna piers i dokarmialam go mlekiem modyfikowanym. od okolo miesiaca byl na samym modyfikowanym. mleko nazywa sie SMA Gold.
                      wczoraj polozna oznajmila mi, ze to mleko to tez jest krowim mlekiem. w sytuacji jak zaczynam podawac inne produkty powinnam zaprzestac SMA. jesli tego nie zrobie dziecko bedzie mialo za duzo kalorii i bedzie grube. to mleko (podobno )jest tylko dla dzieci ktore nie jedza nic innego.
                      kazala mi dawac mleko w kartoniku specjalne dla dzieci, wzbogacone w zelazo. powinnam dawac mu je do 2 roku zycia. oczywiscie jak nie bedzie w sklepie innego to moge dac normalne. na normalnym moge tez przygotowywac posilki.
                      Jakub 19.05.2008

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X