Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakich butelek używacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakich butelek używacie?

    ja używam Philips Avent i jestem zadowolona

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jakich butelek używacie?

      W naszym przypadku zarówno pierwszy Syn jak i teraz drugi - jeśli mają pić z butelki to tylko Tommee Tippee. To jedyna przy której się nie krztusili i co ważne - umożliwia kontynuowanie karmienia piersią, bo mają wolny przepływ i kształt przypominający pierś mamy
      Bycie Mamą to swoista misja specjalna, przy której Lara Croft może spokojnie usiąść w fotelu i zająć się zaplataniem warkocza.
      www.mamacroft.wordpress.com

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakich butelek używacie?

        przy karmieniu dzieci stosowaliśmy wyłącznie butelki Tomme Tippee, są idealne jeśli chcesz jednocześnie karmić piersią i dokarmiać z butelki. Smoczki przypominają kształtem pierś matki i zapobiegają kolce. Stosowałam już od pierwszych dni po urodzeniu i nie kupiłabym żadnych innych. Sprawdźcie na www.akpolb aby.pl

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakich butelek używacie?

          Mojej niuni z początku pasovały butelki avent natural ale z czasem gdy zaczęła jeść mleczko z kaszką nie mogłam dopasować smoczków, więc przeszłyśmy na suavinex. Są wygodne, pojemne i jest dużo modeli do wyboru.


          <a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/201210054965.html" title="Suwaczki ślubne, ciążowe, dziecięce" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jakich butelek używacie?

            Chicco step up, o której moge powiedzieć że jest na duży plus. Ma zawór antykolkowy, ksztalt i smoczek dostosowany doo malucha.
            Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jakich butelek używacie?

              Używałam i Aventa i Lovi, tych drugich używałam dłużej , łatwe do mycia i trzymania podczas karmienia.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jakich butelek używacie?

                Miałam Medelę, Avent i tommee tippee i najlepiej sprawdził nam się Avent. Medela Calma jest fajna jeśli chcemy aby dziecko miało dobry odruch ssania i nie odrzuciło piersi . Jednak moim zdaniem mleko leci z niej zbyt szybko i smoczek jest bardzo twardy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jakich butelek używacie?

                  TT są rewelacyjne do kaszek smoki wytrzymałe i jak sie gęściejszą zrobi to spokojnie może maluch wyssać
                  Lovi polecam pod kontem kompatybilności butelek większość ustników pasuje do butelek wiec jak coś sie nei sprawdzi wystarczy zmienić ustnik

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jakich butelek używacie?

                    Wybierając pierwszą butelkę dla mojej córeczki kierowałam się podobizną smoczka do piersi matki. Muszę przyznać że wybór był właściwy mała uwielbiała tą butelkę i ten mięciutki smoczek.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jakich butelek używacie?

                      przyznam ze mi wystarczyły butelki na poczatek które dostałam od lekarza prowadzącego podczas wykonywania usg, to skłoniło mnie że przez dłuższy czas używałam butelek Avent, potem zmieniłam na Lovi i w zasadzie do końca karmienia butelkowego mała na nich była.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jakich butelek używacie?

                        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                        przyznam ze mi wystarczyły butelki na poczatek które dostałam od lekarza prowadzącego podczas wykonywania usg, to skłoniło mnie że przez dłuższy czas używałam butelek Avent, potem zmieniłam na Lovi i w zasadzie do końca karmienia butelkowego mała na nich była.
                        Ale miałaś fajnie Mi tam lekarz nic nigdy nie dawała jak chodziłam na wizyty. Za to dostaliśmy kilka drobiazgów w tym właśnie jedną butelkę Avent na szkole rodzenia.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jakich butelek używacie?

                          Może dlatego że chodziłam prywatnie a za ust mało się nie zapłaciło taka zachęta pewnie
                          Za to rodząc w szpitalu nie dostałam pudełka, które zazwyczaj mamy dostają

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jakich butelek używacie?

                            Ja używam Lovi i jestem bardzo zadowolona Są wygodne do trzymania i mają fajne smoczki "aktywne ssanie". Ja karmię mała głównie butelką, czasem piersią i bałam się, że mała po butelce nie będzie chciała chwytać piersi, ale nic takiego nie miało miejsca

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jakich butelek używacie?

                              Ja jak na razie mam wszystkie butelki z Aventu.
                              Moja siostra dała mi wszystkie butelki, jakie miała przy swojej córci plus z Canpolu, gdyż wygrałam dwie butelki.
                              Bardzo mi polecane były butelki z Lovi i smoczki także z tej firmy oraz te antykolkowe Tomme Tippe.
                              Jednak na dzidziusia jeszcze czekam i nie testowałam ich tak naprawdę

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jakich butelek używacie?

                                na samym porządeczku butelka medeli a teraz Tommee tippee obie antykolkowe miamy jeszcze aventu ale mama woli smoczki Tommee tippee

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X