Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakiej wody uzywacie do przygotowania jedzenia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja używam wody z kranu, ale filtruję do wszystkiego Britą - jest rewelacyjna, zero kamienia w czajniku,
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      przez pierwsze 3 miesiące butelkowa Gerber.
      teraz juz kranówka. u nas nie jest zła.

      Skomentuj


        #18
        A ja używałam kranówki...zwykłej, przegotowanej, i synek żyje. Położna mi powiedziała, że przegotowana jest lepsza niż zwykła mineralna, bo wody mineralne są zazwyczaj dodatkowo mineralizowane a to nie wpływa dobrze na maluszki. Jeśli mamy boją się o kamień, chlor itp, to warto zainwestować w filtr...

        Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

        Różności do postów
        GALERIA OLAFKA

        Skomentuj


          #19
          Zdrowa woda ;-)

          Ja do robienia mleka używam Żywiec Zdrój (rano ją przegotowuje na cały dzień, a do każdego posiłku podgrzewam do odpowiedniej temperatury). Wodę gotuję w specjalnym (przeznaczonym tylko do tego) rondelku.

          Ale przejdę chyba na wodę Nestle Aquarel bo jest sporo tańsza,
          Woda Żywiec kosztuje w markecie 2,30 a Nestle tylko 1,30zł.
          Różnica jest dość duża a obie te wody są polecane do przygotowania posiłków dla niemowląt.

          Skomentuj


            #20
            Ja uzywam Evian bez przegotowania.Wczesniej karmilam piersia ale latem dopajalam malego ta woda i wszystko bylo w porzadku,nigdy nawet brzuszek go nie bolal.

            Skomentuj


              #21
              ja do wszystkiego żywiec


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #22
                Ja od urodzenia podawalam Gorczańska krynica jest w 5l bańkach i takich baniek idzie nam na miesiac okolo 5 probowalam kranowe dawac ale ta woda jest okropna u nas osad jest pomaranczowy jak sie gotuje nie bede truła dziecka,sama nieraz robie sobie herbate na butelkowanej bo mi nie smakuje z karnu.Zupki,mleko,herbatki,sama do picia wszystko na tej butelkowanej robie. Mąż poćwiczy muskuły taszczac bańki na 3pietro a my mamy zdrowa wode i jest tania,za 5l 2,79

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  ja żywca też kupuję w 5 l, tylko że za jakieś 5,5 zł


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #24
                    Ja używałam Żywiec Zdrój,początkowo przez pierwsze pół roku ją gotowałam a później już nie.
                    Alanek 14.09.2006

                    Skomentuj


                      #25
                      My jedziemy na kranówie ale ze mieszkamy w domku i mamy studnie głebinowa to mamy czysta wode i jeszcze filtruje z kamienia przed gotowaniem takze spoko woda
                      Cyprianek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        my od samego początku na kranówie

                        Skomentuj


                          #27
                          Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                          do mleka,zupek i picia kranowa!
                          Oczywiście po zagotowaniu ja oczywiście też używam kranówy bo skoro ktoś dodaje do zupek kranówe to czemu tej samej nie do picia?? Przecież na to samo wychodzi a woda po zagotowaniu nie ma już żadnych intruzów!! Od zawsze dawałam przegotowaną wodę z kranu chyba że mi jej zabrakło a kolejna porcja jeszcze niewystygła

                          Skomentuj


                            #28
                            star a Ty pijesz kranówkę ?? To nie chodzi o bakterie czy inne intruzy.
                            Taka kranówka nic nie warta jest. Woda mineralne dostarczy subst. mineralnych przy
                            najmniej a nie wypłukuje je. Jasne zupki, mleko czy herbatkę można robić
                            na przegotowanej kranówce, ale warto też podawać mineralną czy
                            źródlaną.

                            Skomentuj


                              #29
                              Moja siostra używa cały czas Żywiec - podobno jest bardzo dobra. Ja mieszkam w Irlandii i niestety nie mam dostępu do Żywca więc będę używała Evian. Niestety kranówy to sama nawet nie piję bo mamy tu tyle kamienia, że co tydzień czajnik odkamieniam mimo, że woda jest filtorwana więc jranówy na pewno nie podam dziecku.
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                #30
                                Dziewczyny czy przegotowujecie wodę do picia dla swoich dzieci.
                                Chodzi mi o dzieci powyżej roku

                                Wcześniej kupowałam Gerbera, ale odkąd 1,5 litrowe butelki zamienili na 1 litrowe a cena zaledwie o 0,20 gr tańsza zmieniłam na Nestle. Ale tam nic
                                nie pisze na temat gotowania. Trzeba ją przegotować czy nie ?? Powiem
                                szczerze,że mi się nie chce już tego robić. Zagotować, ostudzić, znów przelać
                                do tej butelki.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X