Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-08-2019, 15:21
Mama_to_ja Mama_to_ja jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_to_ja.polki.pl

Domyślnie Odp: trwala depilacja laserowa

Hmm pamiętam że byla u mnie w salonie (jestem fryzjerką) kiedyś taka jedna dziewczyna, która pytała, gdzie kupić kasę fiskalną (bo wiedziała że ja się na tym znam) i wspominała o dobrym salonie który robi depilację... Ale nie przypomnę sobie teraz. Napisz na priv, to dopytam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-08-2019, 14:43
Evvka2 Evvka2 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Evvka2.polki.pl

Na ile sesji trzeba się zapisać, żeby depilacja dała naprawdę trwały efekt?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-08-2019, 16:35
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Też jestem ciekawa i szukam opinii gdzie taki zabieg skutecznie wykonać. Jaka klinika medycyny estetycznej warszawa i okolice ma najlepszy laser do depilacji, by po kilku zabiegach pozbyć się całkowicie owłosienia. Coś możecie polecić?:
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-2019, 15:22
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Czemu nie? Przecież dzisiaj jesteście w stanie skorzystać z tego typu depilacji w wielu miejscach. Moim zdaniem, powinniście podejść do tematu w sposób rozsądny i zawsze wybierać takie miejsca, w których będziecie czuli się dobrze. Na pewno warto zajrzeć do http://www.depicare.pl/depilacja-las...kini-warszawa/ i samemu przekonać się, jak możecie na tym skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-09-2019, 19:10
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Jasne, że tak. Z kim nie rozmawiam na temat takiej depilacji to każdy mi ją poleca. Postawcie na sprawdzone salony i wypróbujcie na sobie jak będzie się ta sprawdzać. Tu oferta od https://inmedico-estetics.pl powinna was zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-09-2019, 07:58
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Depilacja laserowa jest skuteczna. Ale trzeba wybrać mądrze miejsce. Ja byłam w http://www.lasercs.pl/kontakt/lublin gdzie mają najnowocześniejsze metody i sprzęt. Specjaliści, którzy tam są nie darzą Ci zrobić krzywdy Ja jestem zadowolona i ciesze się z gładkości skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-09-2019, 22:32
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Wydaje mi się, że najlepszy gabinet depilacji laserowej w Warszawie jest umiejscowiony pod tym linkiem: https://www.studiolaser-depilacja.pl...lacja-laserowa. Naprawdę Studio Laser ma bardzo szeroki zakres ofertowy związany z depilacją, więc na pewno znajdziecie coś bardzo ciekawego dla siebie w dobrej cenie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-10-2019, 14:11
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Zdecydowanie polecam zabiegi depilacji laserowej. Ja korzystałam z nich w Vici Clinic w Krakowie, zabiegi u pani Kasi W moim przypadku super sprawdził się laser LightSheer Duet.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-10-2019, 09:45
kenia kenia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kenia.polki.pl

Śmiało odwiedźcie salon https://www.depicare.pl/ Polecam to miejsce. Usuwałam włoski w okolicach pach i jestem bardzo zadowolona. Efekty są widoczne już od pierwszego zabiegu. Obsługa naprawdę na najwyższym poziomie. W tej chwili jestem po drugim zabiegu na łydki i również efekt jest super.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-10-2019, 12:41
anna-majcher anna-majcher jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anna-majcher.polki.pl

Cytat:
Napisał kenia Zobacz post
Śmiało odwiedźcie salon https://www.depicare.pl/ Polecam to miejsce. Usuwałam włoski w okolicach pach i jestem bardzo zadowolona. Efekty są widoczne już od pierwszego zabiegu. Obsługa naprawdę na najwyższym poziomie. W tej chwili jestem po drugim zabiegu na łydki i również efekt jest super.
Czytałam, że zabiegi laserem Vectus są są efektywne, komfortowe i bezpieczne. Dlatego trzeba zwracać uwagę gdzie się wybierzemy na depilację Lepiej nie wybierać salonu przypadkowo
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania