Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-11-2014, 11:57
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Domyślnie Odp: Łazienka mamy

sprytne te półeczki i takie na czasie
mieliśmy podobną na szampony w poprzednim mieszkaniu, kiedy byłam w ciąży ciężko było mi się schylać, wówczas mąż wpadł na pomysł z taką półką w brodziku obok prysznica
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2014, 01:20
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

Cytat:
Napisał baskaa Zobacz post
My mieliśmy tak samo i to przenoszenie wanienki to istny koszmar. Teraz już jest lepiej i nawet wygospodarowałam miejsce na kosmetyki i dla małej i dla mnie a w zasadzie mąż zamówił dla nas taką półkę do łazienki na http://wyspaokazji.pl/pl/c/Dom-i-Ogrod/72 także teraz wszystko się mieści
baskaa a jakie są wymiary tej półki?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-03-2015, 16:38
monisiamm monisiamm jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monisiamm.polki.pl

W domu nie zmieniło się aż tak dużo ale pierwszym krokiem było kupno nowego samochodu od http://www.chodzen.pl/toyota-pulawska/serwismechaniczny i wybraliśmy bezpieczniejszą toyotę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-2015, 10:02
celina90 celina90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
celina90.polki.pl

Wydaje mi się, że przy takim małym dziecku w domu na pewno lepiej sprawdzi się po prostu wanna z kabiną prysznicową. Takie rozwiązanie 2w1 chyba są teraz coraz popularniejsze prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-2015, 10:04
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36

Cytat:
Napisał celina90 Zobacz post
Wydaje mi się, że przy takim małym dziecku w domu na pewno lepiej sprawdzi się po prostu wanna z kabiną prysznicową. Takie rozwiązanie 2w1 chyba są teraz coraz popularniejsze prawda?
My mamy taką wannę z prysznicem i niby fajnie ale nie całkiem bo mamy wielką wannę i strasznie dużo wody trzeba lać no i na razie jak kąpiemy tam małego to włażę razem z nim a co potem?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-2015, 13:48
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

My niestety mamy wannę bez kabiny i łazienka pływa po kąpielach synka Ale zawsze lesze to niż cały zachlapany pokój
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-04-2015, 11:00
simona1985's Avatar
simona1985 simona1985 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
simona1985.polki.pl

Miasto: Pomorze

Początkowo kąpałam w pokoju. Kupiłam stelaż do wanienki, który do złożeniu zajmuje tyle miejsca co deska do prasowania, wanienkę zawsze dało się gdzies wstawić. Później w łazience zrobiło się troche kolorowo od zabawek do kąpieli i tyle.
Nieprzeczytane 13-04-2015, 09:59
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Mała była kąpana na poczatku w pokoju, a jak miała pół roczku i już dobrze siedziała to kąpie się z bratem w dużej wannie, też nie mamy szyby takiej jak do prysznicu i łazienka u Nas pływa Dwójka dzieciaków robi niezłą demolkę , aż mąż chodzi i się złości bo szafka już napuchła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2015, 21:04
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 40

Ja kąpałam małą gdzieś do 8 miesiąca w pokoju, dopóki nie nauczyła się porządnie chlapać, potem zaczęłam ją kąpać w brodziku, napuszczałam wodę i sobie śiedziała bo wanny to my nie mamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-09-2015, 13:21
lucencia lucencia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucencia.polki.pl

My mamy dwie łazienki i dwie kabiny prysznicowe, ale nigdy to nie przeszkadzało przy dzieciach. Małe były w osobnych wanienkach, a jak podrosły, to normalnie pod prysznicem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania