Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-12-2014, 22:04
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14
Domyślnie Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

Blender i wyciskarka do owoców (multiquick) u mnie królują. Poza tym zmywarka by się przydała o i piekarnik, bo mam tylko mikrofalówkę combi i to nie to samo co piekarnik
W ogóle to mi się marzy kuchnia w stylu baru. Ze stołkami barowymi, hokerami, które już mam, brak tylko kuchni w nowym domu

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2014, 00:59
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

Fajny ten sprzęt baby cook ale cena - oj za dużo kosztuje, tym bardziej, że niejest aż taki niezbędny i bez niego tez sobie poradzimy w kuchni za pomoca innych sprzętów
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2014, 19:04
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Ha ha bo baba to jednak baba i w każdej sytuacji sobie poradzi, nawet bez wyciskarki, blendera czy sokowirówki sok wyciśnie ha ha ha

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2014, 23:22
fajnarenia fajnarenia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
fajnarenia.polki.pl

Blender ok, sokowirówka nie, robot kuchenny - być może.

Ja osobiście postawiłabym na nowoczesne technologie, płyty indukcyjne i np. coś takiego infi-grill http://www.ceneo.pl/28279638

Swojego czasu w kuchniach popularne były także wszelkie mikrofalówki.Ja często używam płyty grzejnej do robienia naleśników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2014, 18:23
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Ja jak będę urządzać sobie kuchnię to też chcę mieć płytę indukcyjną.
fajnarenia mówisz o płycie grzejnej, aż sobie sprawdzę o co chodzi
Acha, czyli po prostu indukcyjna. Czy coś pomieszałam?

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2014, 22:19
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

Jednak nie wiem jak miałabym wycisnąć sobie sok np z marchewki bez sokowirówki? Uważam ten sprzęt akurat za bardzo pomocny i przydatny, tylko trzeba poszukac dobrego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2014, 20:15
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Cytat:
Napisał beatris20 Zobacz post
Jednak nie wiem jak miałabym wycisnąć sobie sok np z marchewki bez sokowirówki? Uważam ten sprzęt akurat za bardzo pomocny i przydatny, tylko trzeba poszukac dobrego.
No nasze babcie sobie jakoś radziły.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-12-2014, 11:56
NoemiSui NoemiSui jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
NoemiSui.polki.pl

Cytat:
Napisał ladybzyk Zobacz post
Blender i wyciskarka do owoców (multiquick) u mnie królują.
Tylko jakiego rodzaju wyciskarki? Bo wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jak używa wysokoobrotowych wyciskarek do soków to pod wpływem temperatury, która uwalnia się z noży witaminy ulegają degradacji i to nie jest zbyt dobre. Co nie zmienia faktu, że z samymi wyciskarkami się zgadzam, ale jeśli już to coś w tym stylu - http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki...-dwuslimakowe/ sok z warzyw czy owoców wyciśniętych w ten sposób smakuje naprawdę zupełnie inaczej. Zawsze można pokombinować i poprosić o coś takiego na gwiazdkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-2014, 11:50
danina danina jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
danina.polki.pl

Wyciskarka do soków to dobry pomysł, jeśli ktoś jeszcze nie ma. My ostatnio sprawiliśmy sobie ekspres do kawy firmy Krups ea9010. Po prawdzie to namówiłam męża na zakup, bo można powiedzieć, że jestem uzależniona od kawy Wybieraliśmy spośród kilku ekspresów i przekonał nas ten model, bo robi kilkanaście rodzajów kaw mlecznych. Zaskoczył nas też pozytywnie automatyczny system spieniania mleka. Fajne jest to, że dysza najpierw podgrzewa mleko, a potem je spienia. I czyści się automatycznie. No i w ogóle przyjemne jest to, że pachnie kawą w kuchni. To mój pierwszy ekspres, stąd taka fascynacja
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-01-2015, 10:55
karolka31 karolka31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka31.polki.pl

Lista jest spora
Ja np. uwielbiam dokupować do kuchni różne gadżety w stylu tych: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/ociekacze/. Nie da się ukryć, że większość z nich ułatwia nam życie
Ale prawda jest taka, że na upartego można się obejść bez tego, wszystko to kwestia chęci i czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania