Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 31-10-2012, 16:04
jenny26 jenny26 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jenny26.polki.pl

Domyślnie Jaki prezent dla siostry ?

Cześć, moja siostra ma parapetówkę i chcę jej kupić coś do domu. Ma dość ubogo wyposażona kuchnię więc pomyślałam o chlebaku, chyba to każdemu się przyda. Jaki lepiej kupić metalowy czy drewniany? a może inne nowoczesne wzory, macie coś ciekawego na mysli? Chętnie skorzystam z porady
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-10-2012, 20:58
newmama newmama jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
newmama.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki prezent dla siostry ?

myślę, że to, czy drewniany czy metalowy zależy od wystroju kuchni i stylu umeblowania. Jeśli miałabyś ochotę na coś naprawdę oryginalnego i stworzonego specjalnie dla twojej siostry - polecam moje szydełkowe rękodzieło
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-11-2012, 11:09
Filipkowa Filipkowa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Filipkowa.polki.pl

Skoro to prezent na parapetówkę , a mieszkanie jest pierwszym Twojej siostry, to na pewno ma spore braki w sprzetach kuchennych, chlebak powiniem byc ok, a jesli chciałabyć wybrać coś innego, to przeglądnij wyprzedaże sprzętów kuchennych, może jeszcze coś fajnego znajdziesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-11-2012, 11:44
Margerytka28 Margerytka28 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Margerytka28.polki.pl

Miasto: Polska

Chlebak będzie ok jeśli rzeczywiście siostra chciałaby w prezencie dla niej dostać coś, co będą używać wszyscy...
Może bardziej poszperaj za jakimiś pomysłami na prezenty np jak tutaj: "prezenty dla niej"- taki dział jest niezły
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-04-2013, 11:57
Alakubia Alakubia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Alakubia.polki.pl

Wink Odp: Jaki prezent dla siostry ?

Jestem zdania, że skoro parapetówa to koniecznie prezent do domu i dla wszystkich. My robiliśmy taką imprezę pół roku temu i przyznam szczerze, że goście mnie zaskoczyli, bo zamiast symbolicznych drobiazgów złożyli się i dostaliśmy piękny ekspres do kawy, za co jestem im bardzo, bardzo wdzięczna.
Za tydzień idziemy na parapetówę i kuzynka poprosiła o takie ustrojstwo (http://www.philips.pl/c/blenders_su2...er/310312/cat/), koledze z pracy kupiłam fajną wycieraczkę pod drzwi. Zatem pomysłów cała masa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2013, 12:38
kate_ku kate_ku jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kate_ku.polki.pl

Na parapetówkę zwykło się dawać praktyczne i poręczne prezenty, wszelkich akcesoriów i gadżetów do domu nigdy dość. A teraz można jeszcze znaleźć fajne i praktyczne rzeczy, które dodatkowo jeszcze się fajnie prezentują, bardzo duży wybór takich przedmiotów znajdziecie w internetowym sklepie http://www.dekoria.pl/dekoracje-domu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2013, 08:53
Margerytka28 Margerytka28 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Margerytka28.polki.pl

Miasto: Polska

no dokłądnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-08-2013, 09:47
rabunia89 rabunia89 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rabunia89.polki.pl

Nie lepiej podarować siostrze kartę podarunkową- http://******************/karty-podarunkowe/ Wtedy będzie mogła sobie kupić co tylko będzie chciała. A tak można nie trafić w gust i prezent będzie leżał nieużywany w szafce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-10-2013, 09:59
Szarlot's Avatar
Szarlot Szarlot jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Szarlot.polki.pl

Miasto: Łódź

Jeśli kuchnia jest faktycznie uboga to kup jej taki mały opiekacz ala gril. Będzie mogła w tym sobie opiekać od prostych tostów do bardziej skomplikowanych zapiekanek czy pieczeni. Nie zajmuje dużo miejsca a jest to dość tanie urządzenie.

Ostatnio edytowane przez Szarlot : 25-10-2013 o 14:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-2013, 19:28
corina73 corina73 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
corina73.polki.pl

zawsze można się złożyć na coś większego, a pożytecznego
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania