Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Testujemy!
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Testujemy! W tym miejscu dodajemy zdjęcia i opisy sprawdzonych produktów dla mamy i dziecka.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-02-2016, 21:14
moniskar moniskar jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
moniskar.polki.pl

Zdjęcia: 158
Domyślnie Desery Monte- testujemy....

Wszystkie testerki i testerów prosimy o zamieszczanie tu opisów i recenzji testowanych deserów Monte
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-02-2016, 13:53
moniskar moniskar jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
moniskar.polki.pl

Zdjęcia: 158
Domyślnie Odp: Desery Monte- testujemy....

No to może ja zacznę. Otóż dziś podzielę się opinią na temat Monte Crunchy. Deser można jeść na dwa sposoby tzn wymieszać crunchy razem z deserem, bądź jeść oddzielnie . Każda metoda jest dobra. Deser jest bardzo sycący, zaspokaja ochotę na coś słodkiego i wcale nie ma aż tak dużo kalorii. W dodatku ma w składzie orzechy laskowe, a to ogromny plus jak dla mnie. Zapraszam do degustacji. Promocja w sklepach Leclerc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2016, 19:14
titinkaaa titinkaaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
titinkaaa.polki.pl

Zdjęcia: 2
Smile Odp: Desery Monte- testujemy....

Muszę przyzna że Monte Cherry jest przepyszne !!! Wiśnie idealnie pasują do Monte!To mój ulubiony deser.Mniam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2016, 21:12
cactus44 cactus44 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
cactus44.polki.pl

Miasto: Matejki 4 36-065 Dynów
Zdjęcia: 28

My już z córeczką przetestowaliśmy większość smaków. Najbardziej pasują nam te z dodatkiem słodyczy czyli cookies i waffel, choco balls też są niezłe. Aż się boję po tych wszystkich słodkościach stawać na wagę , a mała jest zachwycona deserami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2016, 22:02
nitka1991 nitka1991 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nitka1991.polki.pl

#momentzmonte witam wszystkich testujacych , powiem tak wszystkie warianty smakowe Monte są super mi przypadł bardzo do gustu cappuccino Balls , Monte wiśniowy , i sticks nie za bardzo przemówił do mnie crunchy ale to już kwestia gustu u moich i nie moich testujacych dzieciaków oczywiście królowały cookies ,choco cookies , flakes, choco Balls, byli zachwyceni wszystkie były super ale wygrał choco Balls jednak moim skromnym zdaniem zostawiła bym wszystkie 8 smaków ponieważ jest coś dla każdego jedynie cena ciut wysoka np u mnie 6 osob kupić każdemu po 2.39 zł troszkę wyjdzie ale w kauflandzie były po 1.88 i ta cena już mi się bardziej podobała świetny deser gorąco polecam dla całej rodziny każdy znajdzie coś dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-02-2016, 14:03
magdalenas91 magdalenas91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdalenas91.polki.pl

Zdjęcia: 8

Tak ja też biorę udział w projekcie na pierwszy rzut poszedl monte cookies. Jest pyszny. uwielbiam ten krem plus jeszcze ciateczka można też je jeść osobno. Ale ja jakoś wole połączenie z kremem mniam #momentzmonte.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-02-2016, 15:01
kasiabystra2 kasiabystra2 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiabystra2.polki.pl

Ja też mam przyjemność testowania Monte Crunchy. Są rewelacyjne z czystym sumieniem mogę polecić każdemu i małemu i dużemu. Moje dzieci są zachwycone, ja również, sąsiedzi również znajomi i rodzina też. polecam!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-02-2016, 19:47
czaki82 czaki82 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
czaki82.polki.pl

Zdjęcia: 19
Smile Odp: Desery Monte- testujemy....

Przyznam szczerze że kampania bardzo mnie zaskoczyła ponieważ monte z dodatkami okazało się wśród moich przyjaciół i rodziny strzałem w 10-tkę . Ja osobiście nigdy nie przepadałam za monte ponieważ deser był dla mnie za mdły, ale monte cherry , chocco flakes, capuccino balls to jest rozkosz dla mojego podniebienia uwielbiam je. Dzieci nie moją swojego ulubionego smaku lubią wszystkie. Klika próbek rozdałam w pracy to znajomi teraz codziennie kupują sobie monte na drugie śniadanie tez byli zaskoczeni pozytywnym smakiem monte i urozmaiceniem dodatków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-2016, 13:42
magdalenas91 magdalenas91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdalenas91.polki.pl

Zdjęcia: 8

taaa na mój drigi rzut idzie monte choco balls są pyszne dodały mi energi. A wśród znajomych którym porozdawałam monte hmm sa zadowoleni i zaszokowani zawsze mysleli ze monte jest mulące. a teraz zmienili kompletnie zdanie 10626602_1027381373995800_6568174150063770334_n.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-2016, 16:11
edyta215 edyta215 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
edyta215.polki.pl

Zdjęcia: 6

Desery Monte z dodatkami firmy Zott, to pyszne połączenie puszystego mlecznego kremu z czekoladą, orzechami laskowymi i ciekawymi dodatkami, które są dostępne w aż ośmiu różnych wariantach. Idealne jako drugie śniadanie lub przekąska w ciągu dnia, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Desery Monte z dodatkami gorąco polecam każdemu, kto nie miał jeszcze przyjemności ich spróbować, ponieważ są naprawdę dobre. edyta215
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania