Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zęby po ciąży??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Zęby po ciąży??

    U mnie niestety trochę się zęby popsuły. Teraz szukam stomatologa, który fachowo się nimi zajmie

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Zęby po ciąży??

      Ja, swoje ubytki w zębach uzupełniłam w DENTAL PARK'u (mieszkam w Krakowie). Kiedy byłam młodsza, miałam piękne zęby, ale po ciąży niestety zaczęły się problemy. Moja rekonstrukcja wymagała dość dużego zakresu działań, więc pan doktor Sumara zdecydował się na zastosowanie nowoczesnej metody. Dowiedziałam się, że w takich przypadkach stosuje się Inlay’e i Onlay’e - poczytajcie sobie o tym.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Zęby po ciąży??

        Od czegoś są dentyści, najlepiej regularnie chodzić do stomatologa

        Skomentuj


          #49
          Odp: Zęby po ciąży??

          Znajomej z pracy też zęby się troszeczkę popsuły i szukała pomocy w Warszawie .Polecono jej gabinet i była zadowolona. Ja też szukałam swego czasu dentysty dla całej rodziny ,po prostu zmiana miejsca zamieszkania.Jak się okazuje nie jest to takie proste , szczególnie dla dzieci, które na nowo trzeba oswajać ze stomatologiem. Za przykładem mojej koleżanki poszłam do tego gabinetu i trafiłam do dr. Iwony Kozłowskiej .Świetne podejście do dzieci a dzieci już się oswoiły z nowym dentystą i nie mamy już problemów przy kolejnych wizytach. Stomatologia estetyczna w Warszawie ,czy wybielanie zębów ,tam znalazłam dobra opiekę dzieciaki zresztą też. pzdr.
          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:54. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Zęby po ciąży??

            Sama miałam problem z zebami po ciązy.Nigdy nie miałam mocnych zebów ale w ciązy to już totalnie mi poleciały Mialam kilka dużych ubytków oraz dwa zeby do leczenia kanałowego. A tego leczenia bałam sie najbardizej ponieważ wcześniej wiele się nasłuchałam od znajomych jak ich bolało.Niestety ale zwlekałam i juz się zastanawiałam czy tego zęba nie wyrwać. Jednak znajoma poleciła mi dobrego lekarza, postanowiłam się zdecydować na takie leczenie. I okazało się nie takie straszne jak mi się wydawało. Nie bolało i to było najważniejsze!
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:55. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Zęby po ciąży??

              Moje zęby po ciąży były w bardzo złym stanie. W porę jednak znalazłam odpowiednią poradnię stomatologiczną . Najpierw zrobiono mi dokładny przegląd, a później opracowano specjalny plan leczenia. Cieszę się, że trafiłam na tak przemiłą i rzetelną obsługę stomatologiczną. Doprowadzili moje zęby do zdrowia i na razie nie muszę martwić się ubytkami.
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:52. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Zęby po ciąży??

                Przede wszystkim trzeba znaleźć dobrego dentystę. Ja osobiście chodzę do Proper Dent w Skawinie bo sprawdzili się u mnie nie raz, mam tam dobra opiekę. No i trzeba słuchać rad dentysty, a szczoteczka najlepsza moim zdaniem jest soniczna – najlepiej czyści i jest delikatna.
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:53. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Zęby po ciąży??

                  Mi trochę niestety poleciały zęby po ciazy ;/ Dwa musiałam wyrwać i chyba jeszcze też jeden będzie do rwania ;/
                  Jeśli szukałybyście dobrego chirurga to polecam gabinet doktor xx U niej mozna wyrwać zęby bezboleśnie.
                  Tutaj także wykonują różne zabiegi związane z leczeniem oraz poprawą wyglądu zębów.
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:52. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Zęby po ciąży??

                    Czyli nie tylko ja mam problem z zębami po ciąży

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Zęby po ciąży??

                      u mnie po ciazy był ogromny problem z kamieniem nazębnym i przebarwieniami, nie moglam sie pozbyc tego, ale kolezanka mi polecila polerke taka ze specjalna pasta iWhite i powiem wam, ze super, po przebarwieniach ani sladu a kamien tez usuwa bardzo skutecznie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Zęby po ciąży??

                        Oczywiście, że tak. Jeśli zauważacie u siebie jakieś problemy z uzębieniem, to powinniście zadbać o szybką wizytę u dobrego stomatologa. Warto o tym pamiętać i nie czekać, aż problemy zaczną się nawarstwiać.
                        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:51. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Zęby po ciąży??

                          Miałyście też problem z nadwrażliwością w ciąży? Nie spodziewałam się tego, a każde lody były dla mnie męką. Wcześniej nie miałam jakoś takich problemów. Zmiana szczoteczki, pasty do zębów pomogła. W sklepie znalazłam bardzo dobrą pomoc. Nie tylko pasty, szczoteczki odpowiednie dla mnie, też i super płyn płynne szkliwo - okazał się bardzo pomocny przy nadwrażliwości.
                          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:50. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Zęby po ciąży??

                            Tragiczne miałam, ale powoli doprowadzam je do ładu i składu. Trochę to zajmuje, ale jednak.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Zęby po ciąży??

                              Ja tez mam bardzo słabe zęby i często mam z nimi problem. Mogę wam polecić dentystę do którego to ja chodzę xxx tutaj teraz też zapisałam moje dzieci. Bardzo profesjonalni ludzi i bardzo mili maja podejście bardzo indywidualne.
                              Last edited by disne; 20-08-2020, 22:21. Powód: reklama

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Zęby po ciąży??

                                Jak byłam w ciązy to była prawdziwa masakra nie tyle z zębami co z dziąsłami, które byly rozpulchnione, spuchnięte, krwawiły, miałam problem żeby umyć zęby miękką szczoteczką :/ Pomógł mi jeden produkt, a mianowicie żel Oreel, zapewnia szybki efekt chłodzący, a także wspiera regenerację jamy ustnej i wspomaga regenerację dziąseł.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X