Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-04-2015, 13:20
falko12 falko12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
falko12.polki.pl

Domyślnie Jak urządzić łazienkę?

Zabieram sie za urządzanie łazienki w naszym domu i mam ogromny metlik w głowie, otóż jest tyle propozycji w internecie, że oszalałam i nie wiem co wybrac. łazienka ma powierzchnię 6 metrów i znalzłam na stronie producenta płytek pomysły: http://www.kwadroceramika.com/pl/pro...tki_lazienkowe i chciałabym coś tu wybrac bo łatwiej będzie mi z realizacją-mam płytki na miejscu Która wam sie podoba?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2015, 20:48
simona1985's Avatar
simona1985 simona1985 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
simona1985.polki.pl

Miasto: Pomorze
Domyślnie Odp: Jak urządzić łazienkę?

mi się podoba Doppia/Doppio

Ale lubie brązy i beże sama mam w takich odcieniach łazienkę i dobrze się w niej czuje
Nieprzeczytane 14-04-2015, 20:54
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Zdjęcia: 11

Moj typ-legato lele. Fiolet jest piękny i nadaje łazience charakteru:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2015, 20:57
arletagarcza arletagarcza jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
arletagarcza.polki.pl

Cytat:
Napisał falko12 Zobacz post
Zabieram sie za urządzanie łazienki w naszym domu i mam ogromny metlik w głowie, otóż jest tyle propozycji w internecie, że oszalałam i nie wiem co wybrac. łazienka ma powierzchnię 6 metrów i znalzłam na stronie producenta płytek pomysły xxx i chciałabym coś tu wybrac bo łatwiej będzie mi z realizacją-mam płytki na miejscu Która wam sie podoba?
Hmmm... A nie lepiej wybrać coś w tym stylu? Z tego co widzę na http://www.promyk-meble.pl/?pl_meble-lazienkowe,7, to takie zestawy można kupić już za 600-900 zł
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2015, 22:52
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

oooo kurcze i czarne bomba Za taką cene tym bardziej się opłaca - tylko łazienka musi być też w miare przestrzenna. Nasza jest mała, ze wanna , pralka maluteńka umywalka i szafka już wisząca u sufitu musi być.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2015, 07:52
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Zdjęcia: 11

czarne bardzo ładne- ale okropnie widać zacieki- ja się skusiłam na czarne i zacieki okropne, ciągle szoruję płytki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2015, 10:26
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Ja na powiększeniu przestrzeni pomyślałabym o jasnych płytkach połączonych z ewentualnie ciemnymi akcentami.
Powiększyć łazienkę można za pomocą kabiny prysznicowej rezygnując z wanny, dzięki czemu zaoszczędzimy na miejscu i wodzie
kupując kabinę prysznicową, wybrałabym brodzić głębszy, dzięki czemu mając małe dziecko można spokojnie zrobić mu kąpiel

Warto zrezygnować z ciemnych płytek na podłodze, wyglądają ładnie ale niestety każdą wyschniętą krople wody widać, podobnie zrezygnowałabym z ciemnych płytek przy brodziku, gdzie niestety podczas prysznicowania nie raz wychodzi kamień, który nie raz jest ciężko usunąć;/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2015, 10:39
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Ja mam swoja łazienke w pomarańczu z kremem Nasz świtnie położył te kafelki No i brązową szafke robioną pod wymiar Kupiłam też kosz na pranie z biedronki taki duży za 40 zł i wszytsko w miare dopasowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-04-2015, 20:02
szafa szafa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szafa.polki.pl

W mojej łazience musi stać pralka. I żeby to jakoś wyglądało rozglądam się za pralką pod zabudowę. Już mam swoje typy Znalazłam tu http://www.mixmedia.pl/pralki-do-zabudowy taką jak chcę. I wiem, że w zabudowie będzie najbardziej pasowała do mojej niezbyt dużej łazienki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2015, 12:01
lululaj_pl lululaj_pl jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lululaj_pl.polki.pl

Moim zdaniem ważne jest to aby urządzić łazienkę na zasadzie kontrastu,tak aby całość była przyjemnym połączeniem i miejscem do którego chce się wracać,czerń plus biel lub czerwień dają takie odprężenie i relaks.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania