Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-10-2019, 12:54
zieba82 zieba82 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

Domyślnie Odp: Zakup własnego mieszkania

Na pewno będziecie też myśleli o zakupie mebli do tego mieszkania. Ciekawą opcją jest więc wyremontowanie starych mebli - styl vintage jest obecnie bardzo modny. Poczytajcie, czym charakteryzuje się renowacja mebli Warszawa i okolice Wojciech Miller: http://tapicer.warszawa.pl/oferta/renowacja-mebli/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-10-2019, 09:08
chmurka33 chmurka33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chmurka33.polki.pl

Na razie rozglądam się za odpowiednim mieszkaniem i mam na oku osiedle Gdańskie Tarasy, odpowiada mi lokalizacja i ceny za m2, mają fajny pomysł na strefę fitness na dachu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-10-2019, 15:16
allina987 allina987 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
allina987.polki.pl

Podobnie jak ja z tym że szukam w Warszawie na Pradze, wpadło mi w oko osiedle Nowa Grochowska bo ma świetną lokalizację i komunikację z centrum i innymi dzielnicami
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2019, 20:37
jojo65 jojo65 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jojo65.polki.pl

Piękna i dopasowana do wyglądu mieszkania tapeta, na pewno rozwiąże problem i całość sprawy. Nie warto szukać półśrodków, warto wybrać coś odpowiedniego. Dlatego tapety Wonderwall są obecnie na dobrej promocji! Korzystając z ich maila otrzymacie 7% zniżki, natomiast przy newsletterze 5%. To dobra okazja na zmianę wystroju w Twoim mieszkaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-10-2019, 09:59
Jurek332 Jurek332 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Jurek332.polki.pl

Ja właśnie jestem po kupnie swojego mieszkania. Skorzystałem z usług ze strony https://www.hossa.gda.pl/wykonczenie...-gdansk-gdynia gdzie dodatkowo mogłem skorzystać z usłygi wykończenia mieszkania pod klucz gdzie wszystko było uzgodnione ze mną jak ma wyglądać. Ja nie chciałem brak kredytu dlatego oszczedzałem ile moge a resztę pozyczyłem u rodziny i pomału będę im oddawał. Wydaje mi się że to jest lepsza opcja Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-10-2019, 14:54
KonradSkal KonradSkal jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
KonradSkal.polki.pl

Witam interesują mnie nowe mieszkania na sprzedaż. Szczecin najlepiej centrum mnie interesuje. Dużo artykułów internetowych na temat nieruchomości przeczytałem. Nadal jednak mam wątpliwości, czy pakowanie się w kredyt mieszkaniowy to dobry pomysł. Ktoś z was był w podobnej sytuacji może ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-10-2019, 18:40
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

To świetnie, że zamierzasz kupić własne mieszkanie – co swoje, to swoje. Czy już wiesz, mieszkania w jakim mieście będziesz poszukiwać? Jeśli we Wrocławiu, proponowałabym Ci zainteresować się ofertą tego dewelopera: https://vantage-sa.pl/mieszkania-na-...-we-wroclawiu/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-10-2019, 15:04
Marlenka33 Marlenka33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Marlenka33.polki.pl

Myślałam żeby się osiedlić na stałe w stolicy, nawet byłam w biurze sprzedaży osiedla Bliżej Gwiazd na Mehoffera bo bardzo mi się ono spodobało. Jest fajnie położone, w spokojnej dzielnicy ale blisko przystanku autobusowego więc dojazd też jest ok
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2019, 10:08
Mama_to_ja Mama_to_ja jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_to_ja.polki.pl

Kurcżę, wydaje mi się, że no tak... tylko wybierz dobry kredyt - nie daj się oszukać!!! A potem pamiętaj, że skandynawskie mebelki i inne piękności dla dzieci też kosztują... więc nie przeszarżujcie z nowym m2
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-2019, 16:32
allina987 allina987 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
allina987.polki.pl

Mieszkanie na kredyt to żadna tragedia. Istotą jest gdzie i na jakich warunkach się go zaciąga. Chwile grozy przeżyli frankowicze, którzy zostali w sposób bezwzględny wykorzystani przez banki. Teraz po wyroku TSUE sytuacja się zmienia. Z moim problemem zwróciłam się do kancelarii prosperitas w Krakowie. Rozmowa była szczera, przeanalizowali moja umowę (bezpłatnie) i odniosłam wrażenie że świetnie mnie rozumieją. Z niecierpliwością czekam na dalsze kroki z ich strony w przekonaniu że wszystko dla mnie dobrze się skończy bo przecież gorzej niż jest już być nie może. Tak więc zanim raz złożycie podpis na umowie 5 razy to przemyślcie a najlepiej skontaktujdzie się z prawnikiem s[ecjalizującym się w finansach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania