Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-10-2019, 16:36
kosmetyczkajola kosmetyczkajola jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kosmetyczkajola.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki prezent dla siostry ?

Dla mnie zawsze super prezentem są kosmetyki. Polecam odżywczy peeling do ciała Chia & Goji od Dr Ireny Eris. Pięknie pachnie i super nawilża skórę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-2019, 15:02
Fearrorq's Avatar
Fearrorq Fearrorq jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Fearrorq.polki.pl

Może jakiś masażer? Wydaje mi się, że dla kobiety będzie to idealny prezent. Koniecznie sprawdź tą ofertę https://casada.pl/kategoria-produktu/masazery/ . Wydaje mi się, że mają najbardziej atrakcyjne ceny, a sam sprzęt jest najlepszej jakości. Jeżeli nie wiesz co kupić to takie coś z pewnością się sprawdzi.
Nieprzeczytane 20-10-2019, 16:29
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Każda kobieta stara się w wyjątkowy sposób dbać o swoje włosy. To własnie dzięki nim nasz wygląd zyskuje lub traci. To dzięki zadbanym włosom jesteśmy oceniane na co dzień. Nie pomoże dobrze dobrany i drogi ciuch, jeśli włosy będą matowe. Dlatego proponuję kupić na prezent szczotkę z włosiem z dzika, możecie tu o nich poczytać https://toolsforbeauty.eu/blog/szczo...a-duzo-wiecej/ . Uważam, że to świetny pomysł na prezent. Od kiedy mam taką szczotkę, wiem jak wiele na tym zyskałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-10-2019, 22:09
Marysia7878 Marysia7878 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Marysia7878.polki.pl

Witam,moja siostra uwielbia podrozowac,jednak ostatnio nie ma na to czasu i mozliwosci. Pomyslalam,ze pojade z nia na krotkie wczasy nad morze. Co sądzicie o tym pomysle https://www.sopockieapartamenty.com/...ie-Apartamenty ? Proszę o opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2019, 19:35
aferdita aferdita jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aferdita.polki.pl

Mojej młodszej siostrze kupiłam suszarkę, niedawno wyruszyła w świat na studia więc suszarka jak znalazł, wybrałam jej model 6720E, szybko suszy włosy, a siostra ma je bardzo dlugie, ten model ma tez dyfuzor i kilka innych końcówek oraz oczywiście jonizację
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-2019, 19:51
Hulda's Avatar
Hulda Hulda jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Hulda.polki.pl

Biżuteria z grawerem jest idealnym pomysłem na prezent. Bez względu na okazję. Na przykład coś takiego https://zlotalinia.com/grawerowanie/ . Korzystałem z tej oferty i muszę przyznać, że biżuteria jest naprawdę świetnej jakości. Sami zobaczcie ich szeroką ofertę.
Nieprzeczytane 31-10-2019, 11:12
fouyout fouyout jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
fouyout.polki.pl

W sklepie https://taniekomputery.pl/laptopy-poleasingowe jest duży wybór laptopów, nie są one nowe, ale laptopy poleasingowe są bardzo dobrej jakości i ich cena nie jest wysoka, moim zdaniem jest to fajny prezent
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-11-2019, 16:37
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Jeżeli Twoja siostra interesuje się literaturą, to myślę, że nowa książka będzie idealnym podarunkiem. To bardzo bezpieczna forma podarunku i nie ma ryzyka, ze sie nie spodoba. Tutaj : https://www.taniaksiazka.pl/miodolec...p-1244272.html znajdziecie bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie, więc z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2019, 15:08
PaniParasolka PaniParasolka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
PaniParasolka.polki.pl

Ja najbardziej lubię praktyczne prezenty i też zawsze takie staram się kupować. Ostatnio kupiłam mojej mamie solidny i piękny parasol. Parasolka w szachownicę to był strzał w 10tkę! Jest naprawdę śliczna, a dodatkowo wiem, że moja mama będzie jej regularnie używać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2019, 19:25
kalarepa90 kalarepa90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kalarepa90.polki.pl

Zastanowiłabym się nad ładną celebrytką https://ergold.pl/21-celebrytki-zloto, zawsze jest w modzie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania