Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-05-2019, 22:07
Zosia888 Zosia888 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Zosia888.polki.pl

Domyślnie Odp: Firanka do salonu z oknem balkonowym

Jeśli chodzi o zasłony, moje ostatnie zakupy w www.fabricworld.eu były bardzo udane i mogę gorąco polecić. Poza tym mają piękne poduszki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2019, 13:35
Cejlon's Avatar
Cejlon Cejlon jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Cejlon.polki.pl

Mi np. Mama polecała tą stronę https://hurtownialuka.pl/pl/103-firany . Według niej ceny są niesamowicie niskie, a jakość firan jest na najwyższym poziomie. Zdecydowanie poleca!
Nieprzeczytane 11-06-2019, 10:00
Zosia_K Zosia_K jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Zosia_K.polki.pl

Ja ne=ie jestem wielbicielką firanek na oknach tarasowych - z mojego punktu widzenia to nie dokońca się sprawdza. Za to uwielbiam bawić się tkaninami i czesto zmieniam zasłonki - za każdym razem efekt jest inny i pomieszczenie tez zyskuje n=jakby nowy wygląd. polecam tą metodę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2019, 18:19
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Ja to raczej jestem za roletami. Pewnie większość z was też ma rolety na swoich oknach, te dużo lepiej pasują do nowoczesnych wnętrz. Mi mega spodobały się rolety rzymskie proponowane przez. Rolety dzień-noc też całkiem się prezentują, a też mają praktyczne zastosowanie w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-2019, 08:22
fionnka009 fionnka009 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
fionnka009.polki.pl

Co do takich zakupów to najlepiej zdecydować się na salony firan. W takich miejscach najłatwiej jest coś odpowiedniego dopasować. Ja tak znalazłam idealne firanki w http://firany.com.pl Zajrzyjcie sobie także na ich ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-07-2019, 13:19
3Mili4 3Mili4 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
3Mili4.polki.pl

Zerknij jeszcze na ofertę sklepu Świat Firan i Zasłon - https://www.swiatfiranzaslon.pl/zaslony/ . Sklep posiada duży wybór. Zasłony jak i firanki są wykonane z materiałów dobrej jakości, które idealnie nadają się do niecodziennych aranżacji okien. Na stronie sklepu możesz właśnie zaczerpnąć pomysł na ciekawą aranżację. Mi zdarzyło się pokraść kilka pomysłów, ale dzięki temu okna wyglądają zjawiskowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-07-2019, 13:58
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Najpiękniejsze są teraz gładki, białe firany do ziemi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-2019, 22:40
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Będąc w temacie firanek, mogę wam polecić sklep, na którym znajdziecie ogromną ilość pięknych propozycji, mianowicie : https://www.eurofirany.com.pl/ Sama mam zamiar w niedługim czasie zamówić tam kilka rodzai firanek oraz zasłon. Mam nadzieje, że znajdziecie tam coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-10-2019, 13:23
Weronika334 Weronika334 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Weronika334.polki.pl

Myślę, że w takim razie warto abyś również odwiedziła świetny sklep z szeroką listą firan i nie tylko https://strefa-firan.pl/12-firany ponieważ kupowaliśmy u nich zarówno je do salonu z drzwiami balkonowymi, ale i do naszej sypialni. Spodobać Ci się może model Mariola ponieważ sprawdzi się idealnie w Twoim przypadku i do tego nie będzie problemów z dobraniem wymiarów, czy też pod względem ceny bo są naprawdę przystępne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania