Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę > Karmienie dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Karmienie dziecka O karmieniu piersią, butelką i o niejadkach...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-05-2017, 17:06
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

Domyślnie Odp: Jakie słodycze lubią Wasze dzieci

Ja od jakiegoś czasu staram się ograniczać wszelkiego rodzaju ciastka czy słodycze. Ale jednemu ciężko nam się oprzeć – pączki. Uwielbiam je od dziecka i moje pociechy także. W prawdzie teraz nie kupuję gotowców ale robię je samodzielnie w domu. Bez glutenu, bez cukru, mega zdrowe i pyszne. Podsyłam Wam przepis https://www.guiltfree.pl/blog/2017/0...j-z-erytrolem/. Są naprawdę łatwe w przygotowaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-07-2017, 14:55
myszunia11's Avatar
myszunia11 myszunia11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
myszunia11.polki.pl

Jedzą słodycze, aczkolwiek rzadko.Nie były nauczone do tego w dzieciństwie tak wiec aż tak bardzo je do słodyczy nie ciągnie.
Staram się piec domowe ciasta. Wolę dać moim maluchom kawałek takiego ciasta niż żelki czy batona.

W tym tygodniu na przykład piekłam ciasto na maślance z rabarbarem:
https://www.przepisy.pl/przepis/cias...kruszonka-6560
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-2018, 12:16
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Sama robie sobie taką domową nutelle I po pierwsze to o wiele lepiej mi smakuje. Po drugie nie mam wyrzutów sumienia, że karmię się olejem palmowym.
Od jakiegoś czasu ograniczam słodycze. Kiedyś uwielbiałam cukierki i nie wyobrazałam sobie dnia bez batona ( co niestety źle odbiło się na mojej sylwetce i wadze) jednak im rzadziej je jem, tym mniej mi się je chce jeść.
Co sądzicie o warzywach i owocach bio? Widziałam,że coraz więcej sklepów ma takie jedzenie w ofercie ( na przykład netto ma cały dział https://netto.pl/zdrowa-zywnosc/ ). Myślcie,że rzeczywiście są zdrowsze?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2018, 12:23
dranecka dranecka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dranecka.polki.pl

Żeby to tylko moje dzieci Wszyscy bardzo lubimy słodycze od https://www.ferrero.pl/, oczywiście w odpowiednich ilościach. Na śniadanie jednak nieraz jest nutella z pieczywem i szczerze mówiąc nawet mi trudno jest znaleźć coś, co by mi bardziej smakowało
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania