Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    nasza przebieranka wygląda tak
    Świetny pomysł Super

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

      Właśnie wpadłam na pomysł, że fajną wersją tego byłyby śmieszne buźki - różne oczy, wąsy, brody, usta, nakrycia głowy muszę spróbować! Dzięki za inspiracje

      Skomentuj


        #63
        Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

        Doświadczenia - świetny pomysł, my robimy np. namioty z koców
        superparty4you.pl

        Skomentuj


          #64
          Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

          Też ciekawa opcja,my ostatnio bawimy się w chowanego lub urządzamy wspólne kolorowania i konkurs z odgadnięciem co to za rysunek,bardzo fajna zabawa

          Skomentuj


            #65
            Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

            Ostatnio ze swoim pięcioletnim synkiem sami zrobiliśmy olbrzymiego "Chińczyka". Duży kawałek tektury, kredki i po godzinie mogliśmy już grać. Świetna zabawa.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

              My wspólnie układamy pojazdy, budynki z klocków lego. Jak jest dobra pogoda to zabieramy swojego psiaka i idziemy na spacer.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                Śliczna pamiętam takie radzieckie wersje z kartonu jeszcze z dzieciństwa. Jak moja Majucha podrośnie też jej taką zrobię
                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                Świetny pomysł Super
                dzięki dziewczyny- a filcowa przebieranka sprawdza się też dla starszej dziewczynki - ostatnio 9 latka bawila sie Zosi przebierankom i byla bardzo zadowolna, dla chłopca można stworzyć parking a filcowymi autkami, tor wyscigowy - wystarczy poglowkowac

                Napisane przez milank_a Pokaż wiadomość
                Doświadczenia - świetny pomysł, my robimy np. namioty z koców
                u nas tez namioty z kocow ostatnio na czasie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                  A my dzisiaj z Zuzią wycinamy i tworzymy. Zrobiłyśmy ozdoby wielkanocne, a pod moją nieobecność w pokoju Zuzia zrobiła sobie modne spodnie

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                    A my dzisiaj z Zuzią wycinamy i tworzymy. Zrobiłyśmy ozdoby wielkanocne, a pod moją nieobecność w pokoju Zuzia zrobiła sobie modne spodnie
                    co Zuzia zrobła? wycięła sobie dziurę w spodenkach? dziewczyna jest z nowinkami modowymi na czasie :P bedzie z niej krawcowa jak nic a to przescieradlo a to spodnie tnie

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                      hehe no to wesoło Dobrze, że sobie włosów nie obcięła albo nie dorwała się do maminej szafy a ubraniami hehe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                        hehe no to wesoło Dobrze, że sobie włosów nie obcięła albo nie dorwała się do maminej szafy a ubraniami hehe
                        nio to fakt lepsze pocięte spodnie niż wlosy - moja siostra jak była mała bawiła sie fryzjera hehe i skonczylo sie obcieciem włosów na krótko w jednym przypadku

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                          zapamiętam!-nie zostawiać dziecka sam na sam z nożyczkmi

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                            Moje dzieci się już nie nudzą! Polecam wszystkim zabawki firmy Dumel, a szczególnie serię Dumel Discovery. Są to zabawki, którymi moje dzieci mogą bawić się przez cały dzień - zabawki są interaktywne. Pomagają w zorganizowaniu zabawy, rozmawiają z dziećmi - zadają pytania, zgadują czy opowiadają bajki. Ja jestem pod wrażeniem tych zabawek, też codziennie odkrywam coś nowego :-)
                            http://www.dumeldiscovery.pl/

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              nio to fakt lepsze pocięte spodnie niż wlosy - moja siostra jak była mała bawiła sie fryzjera hehe i skonczylo sie obcieciem włosów na krótko w jednym przypadku
                              Kiedyś ale to w innym wątku wspominałam jak mój lubi władać nożyczkami Kuba tak i siostrze rajstopki przeciął
                              Nie zabiorę mu nożyczek bo wycina sobie rysunki czy z gazet wycinki a tłumaczenia to na nic :///

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                                Kiedyś ale to w innym wątku wspominałam jak mój lubi władać nożyczkami Kuba tak i siostrze rajstopki przeciął
                                Nie zabiorę mu nożyczek bo wycina sobie rysunki czy z gazet wycinki a tłumaczenia to na nic :///
                                ale chyba nie na niej tylko jak były ściągniete ze sie tak wywraze? dziewczyny jeszcze w kwestii czym zajac dziecko odkrylam ostatnio fajna strone fb kobitka ma te bloga kreawytnie w domu https://www.facebook.com/pages/Kreat...729095?fref=ts swietne inspiracje do zabaw dla tych mlodyszych i starszych dzieci wiec polecam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X