Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

    U nas ostatnio królują kasztany, żołędzie, szyszki i modelina. Tworzymy z nich różne zwierzątka i postacie i robimy sobie teatr.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

      Ostatnio chciałam się pozbyć starych gazet zanim jednak wyrzuciłam synek miał dużo do wycinania On to bardzo lubi

      Skomentuj


        #48
        Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

        Ja ostatnio wpadłam na pomysł kupienia zestawu do badmintona http://www.badmin.pl/zestawy-do-badmintona-c-89.html rakietki są leciutkie, lotka też także dzieci nie mają problemu z trzymaniem, a ponadto wiem, że się nie uszkodzą, gra bardzo się sprawdza głównie w lecie, póki co trenujemy trafianie w lotkę

        Skomentuj


          #49
          Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

          Napisane przez Lolitka77 Pokaż wiadomość
          Ja ostatnio wpadłam na pomysł kupienia zestawu do badmintona http://www.badmin.pl/zestawy-do-badmintona-c-89.html rakietki są leciutkie, lotka też także dzieci nie mają problemu z trzymaniem, a ponadto wiem, że się nie uszkodzą, gra bardzo się sprawdza głównie w lecie, póki co trenujemy trafianie w lotkę
          u nas jakoś długo się nie utrzymały Rakietki szybko miały dziury Nie wiem jakim sposobem ale u dzieci to wszystko możliwe Ale i tak chociaż jakiś czas miały zabawę

          Skomentuj


            #50
            Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

            Moja córka uwielbia kreatywne zabawy, wszelkie wycinanki, malowanki naklejanki, lubi też puzzle i rózne gry, niestety błyskawicznie się nudzi. W ciągu godziny potrafimy przerobić z 8 różnich zabaw...

            Skomentuj


              #51
              Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

              pudła ,kartony ,taśma lejąca i dziecku zabawy niepotrzebne Czasem takie rekwizyty mozna wykorzystać do zabawy

              Skomentuj


                #52
                Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                Moje dziecko uwielbia ten filmik

                https://www.youtube.com/watch?v=at64Tm9fsFQ

                a ja mam pół godziny dla siebie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                  Ja wychodzę wtedy z dzieckiem, często chodzimy do Teatru Małego Widza (Warszawa) albo na długie spacery

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                    Ja odkryłam ostatnio moc kartonu i farb Zrobiliśmy ostatnio własną grę planszową i teatrzyk.

                    W pudełku po butach wycięłam dziurę, przyczepiłam zrobioną z kartonu wieżę, drzewka, narysowałam drogę itp. i do tego zrobiłyśmy postaci na patyczkach - księżniczkę, księcia, wiedźmę, dobrą wróżkę. W internecie można znaleźć różne postaci, wydrukować i pokolorować jak ktoś ma problem z rysowaniem.

                    A grę planszową tez na kartonie, do tego przykleiłam kilka mniejszych, które były przeszkodami, itp. narysowałyśmy mosty, park, drzewa, kwiaty, złego trola itp.

                    Polecam wam program ArtAttack - nie pamiętam na którym kanale, ale odcinki są też na youtube.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                      Napisane przez Marta_nowa Pokaż wiadomość
                      Ja odkryłam ostatnio moc kartonu i farb Zrobiliśmy ostatnio własną grę planszową i teatrzyk.

                      W pudełku po butach wycięłam dziurę, przyczepiłam zrobioną z kartonu wieżę, drzewka, narysowałam drogę itp. i do tego zrobiłyśmy postaci na patyczkach - księżniczkę, księcia, wiedźmę, dobrą wróżkę. W internecie można znaleźć różne postaci, wydrukować i pokolorować jak ktoś ma problem z rysowaniem.

                      A grę planszową tez na kartonie, do tego przykleiłam kilka mniejszych, które były przeszkodami, itp. narysowałyśmy mosty, park, drzewa, kwiaty, złego trola itp.

                      Polecam wam program ArtAttack - nie pamiętam na którym kanale, ale odcinki są też na youtube.
                      Bardzo cenie sobie taką kreatywność u mamy i chęci przede wszystkim Z jednej strony chciałabym że czas tak szybko nie płynął i mój mały syneczek pozostał kochanym bobaskiem ale z drugiej już się nie mogę doczekać wspólnych "dzieł"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                        Bardzo cenie sobie taką kreatywność u mamy i chęci przede wszystkim Z jednej strony chciałabym że czas tak szybko nie płynął i mój mały syneczek pozostał kochanym bobaskiem ale z drugiej już się nie mogę doczekać wspólnych "dzieł"
                        oj takie kreatywne zabawki są super - u nas ostatnio króluje przebieranka- ubieranka zrobiona z filcu i Panna moja ubiera lale, przebiera,

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                          nasza przebieranka wygląda tak
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                            Bardzo cenie sobie taką kreatywność u mamy i chęci przede wszystkim
                            Jak miło dziękuję.

                            Takie zabawy są fajne bo po pierwsze fajnie spędza się czas na robieniu, a później długie godziny na zabawie.

                            A co do inspiracji to polecam też "Pana Robótkę" tez na youtube

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                              Zostawienie dziecka przy laptopie, nie zawsze musi się wiązać z grami, które nic nie wnoszą. Na stronie Bajkotwory.pl dzieci mogą zrobić bajkę za pomocą prostego kreatora w 15 minut. Ta aplikacja edukacyjna pobudza intelektualnie i jest bezpieczna dla dzieci. Moja Amelia tworzy swoje własne bajki, zamiast oglądania bajek w TV. Uczy się przy tym pisania i kreatywności

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                nasza przebieranka wygląda tak
                                Śliczna pamiętam takie radzieckie wersje z kartonu jeszcze z dzieciństwa. Jak moja Majucha podrośnie też jej taką zrobię

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X