Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pupa niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
    ania_2288 nie zadawaj takich samych pytan w dwoch roznych watkach bo sie balagan robi i dziewczyny w dwoch miejscach pisza to samo.
    na tamtym mi nikt nie odpisywał....
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      ania w koncu ktos by dotarł do tamtego pytania.
      nie zawsze mamy czas by długo buszować po forum...
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #33
        Ja chusteczek używam tylko jak jestem gdzieś poza domem.W domu zawsze myję pupcię Synka przegotowaną wodą z dodatkiem kropli mydełka Nivea Sensitive.A po umyciu i wytarciu do sucha smaruję pupę Sudocremem. Synek ma prawie pół roku i jeszcze ani razu nie miał odparzeń.
        Pozdrawiam.

        Skomentuj


          #34
          hej
          właśnie mam problem z pupcią mojej Natalki (14 miesięcy), od tygodnia ma odparzoną pupę i nic nie pomaga już sama nie wiem co robić. Stosowałam linomag sudokrem itp i nie widać żadnego efektu. Pomocy
          ŁUKASZ 08.09.2006

          NATALIA JULIA 30.11.2007



          Skomentuj


            #35
            a może przy zmianie pieluszki uzywasz chusteczek?
            jesli tak to dlatego nie pomagaja kremy.
            za każdym razem myj pupe woda z mydłem, przewietrz chwile i nałóż sudocrem.
            na pewno przejdzie!
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #36
              Ja miałam taki sam problem. Nikola ma bardzo wrażliwą pupę i żadne chusteczki nie wchodziły w grę, bo albo odparzona albo krostki na całej pupce. Myję ją wodą z mydełkiem i smaruję sudocremem. Chociaż ostatnio kupiłam na spróbowanie chusteczki NIVEA SOFT&CARE i jestem bardzo zadowolona. Przydają się gdy wybieramy się poza nasz domek, są praktyczniejsze i nie trzeba brać ze sobą całego zestawu myjącego
              NIKOLKA-30.08.2008

              Skomentuj


                #37
                Fajna sprawa to toniki i mleczka do przemywania pupki(np.nivea),niestety nie wiem czy sa dostepne w Polsce ale jakby sie ktos zetknal to polecam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Kurcze tak sobie czytam ze sudockrem itp.codziennie nie powinno sie uzywac i chyba macie racje...my uzywalismy zawsze Bepanthen i malemu ostatnio pupa cos sie czerwona zaczela robic i nie schodzilo.Podgoilo sie troche to kupilam krem do przewijania Nivea i Bepanthen teraz bedziemy uzywac tylko jak zajdzie koniecznosc.

                  Skomentuj


                    #39
                    dziękuję za dobre rady Natalka już ma prawie idealną skóre na pośladkach
                    ŁUKASZ 08.09.2006

                    NATALIA JULIA 30.11.2007



                    Skomentuj


                      #40
                      My używaliśmy chusteczek nawilżanych od początku jak Małemu odparzyło pupkę używałam sudokremu po każdym przewinięciu jak tylko się dało wietrzyłam pupkę a po każdej kąpieli nacieram pupę oliwką teraz już od dawna nie miał odparzeń niektóre chusteczki uczulają ale nie wszystkie trzeba po prostu znaleźć właściwe tak samo nie wszystkie dzieci tolerują sudokrem
                      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Napisane przez milka7773 Pokaż wiadomość
                        tez uzywam kremu nivea slyszalam od kilku lekarzy aby nie uzywac sudocremu uzywa sie go dopiero kiedy dziecko jest odparzone
                        ci lekarze maja racje,sudokrem wysusza,a to nie jest pozadane dla dziecka ,ktore ma zdrowa skore.Ja stosuje talk ,taki apteczny bez dodatkow zapachowych,pozwala skorze oddychac polozony cieniutenka warstewka i nie ma obawy ze cos sie zatrze ani uczuli.Uwazam ,ze tlustych kremow tez sie nie powinno stosowac.Kiedys uzylam kremiku takiego ladnie pachnacego z lidla specjalnie dla niemowlat ,a pozniej wysypalo malego jakby ospy dostal.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: pupa niemowlaka

                          Ja już sama nie wiem, gdzie leży prawda... Z jednej strony piszą, że na podrażnienia najlepsze olejki i kremy, które tworzą wspomniany filtr, ale przecież wtedy skóra nie oddycha, wcale nie jest też nawilżona, bo te wszystkie kosmetyki na parafinie powodują przecież odcięcie skóry od środowiska zewnętrznego??? A jak pomyślę, że parafina to pochodna ropy naftowej i takich tam, to w ogóle się nie zastanawiam i sięgam po preparaty naturalne, roślinne. Ostatnio babeczka w aptece miała problem ze znalezieniem takiego, w końcu poleciła mi serię MIA. Możecie o niej poczytać tutaj:xxx
                          Last edited by disne; 26-08-2020, 19:21. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: pupa niemowlaka

                            Napisane przez kluiwert1
                            Pupa niemowlaka jest wyjątkowo czuła i podatna na wszelkie infekcje czy zatarcia, dlatego też warto używać xxx , które zapewniają odpowiednią higienę nam i sprawią,że nasze dziecko nie będzie płakało w nocy, gdyż materiały jakie zastosowano w pieluchach są bardzo łagodne dla pupy niemowlaka.
                            Pieluchy dla niemowlaków są bardzo dobre.
                            Last edited by disne; 26-08-2020, 19:21. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: pupa niemowlaka

                              ja dbam sudokremem, no i często wietrzę, ale i tak mi się zdarzyły odparzyny, temu dostałam mocniejszą maść od pediatry, smaruję od tygodnia jest efekt.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: pupa niemowlaka

                                ja do wycierania stosuję chusteczki nawilżone ale tylko takie zawierające wodę a nie jakieś tam różne dodatki. Do tego staram się używać dobrych pieluch np Huggies,które u córki nie powodują żadnych podrażnień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X