Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brzydka cera w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Brzydka cera w ciąży

    Ostatnio mam problemy z cerą. Jakby trądzik Pewnie to jakieś hormonalne zmiany w ciąży, ale co robić??? Jak pielęgnować skórę?
  •    
       

    #2
    Wybierz się raz do kosmetyczki, a jeśli masz poważniejsze problemy, to do dermatologa. Na pewno coś ci podpowiedzą. W aptekach jest mnóstwo różnych kremów, toników i samemu trudno wybrać...

    Skomentuj


      #3
      W ciąży może się niestety cera popsuć. I są to najczęściej zmiany hormonalne. Odpowiednia pielęgnacja delikatnymi kosmetykami powinna pomóc.
      A najlepiej to chociaż raz zajrzeć do kosmetyczki (jak radzi ci panipani), bo powinna udzielić dobrych rad jak widzi taką cerę.

      Skomentuj


        #4
        ja też od początku ciąży męcze się z trądzikiem a myślałam, że te czasy już nie wrócą smaruje się zwykla maścią cynkową która kosztuje 2 zl ale mi naprawde pomaga. polecam

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez babyblue Pokaż wiadomość
          Ostatnio mam problemy z cerą. Jakby trądzik Pewnie to jakieś hormonalne zmiany w ciąży, ale co robić??? Jak pielęgnować skórę?
          Pewnie hormony są za to odpowiedzialne. Po porodzie powinno wszystko wrócić do normy Teraz polecałabym Ci delikatne kosmetyki do cery wrażliwej, bo Twoja skóra na inne specyfiki może różnie zareagować.

          Skomentuj


            #6


            Kosmetyczka, dermatolog albo cierpliwosc - po ciazy minie)
            D

            Skomentuj


              #7
              Ami właśnie cera się poprawiła w tym stanie;-)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja zakupiłam krem na noc Vichy z serii Normaderm, tani nie jest ale rewelacyjny! pomógł, stosuję do dziś!
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj


                  #9
                  moja cera w ciaży była swietna nic, a nic się nie pogorszyła.

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja tez sobie nie przypominam zeby mi sie cos z cera działo. Pamietam tylko jak w ciazy, raz w miesiacu wyskakiwal mi jeden tradzik zawsze w dzien kiedy "mialam niby" dostac okres. a za dwa dni cera czysta Do tej pory nic sie z nia nie dzieje...Moja kolezanka po ciazy ma strasznie zniszczona twarz, i lekarz przepisal jej jakies masci sterydowe...Cos jej tam pomoglo ale jeszcze przez jakies czas bedzie musiala tego uzywac.
                    Bartuś 26.06.08
                    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ale niektora z was to szczesciary.poza tym ze nie mialam zadnego pryszcza to za to okropne przebarwienia od slonca!masakra!po porodzie troche mi to zbladlo ale zniknelo zupelnie dopiero gdy przestalam karmic piersia.wlosy owszem geste i zero wypadania ale znow nierowno ufarbowane.jestem brunetka o ciemniejszej cerze i ponoc wlasnie takim sie to czesciej zdazaale co tam jakos mnie to zupelnie nie martwilo.no moze czasem jak mialam gorsze dni
                      shannon

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Brzydka cera w ciąży

                        Ja na cerę stosuję jak najbardziej bezpieczny suplement - olej z estrami omega-3, dokładniej ten: http://flcpharma.pl/index.php/pl/omegaregen-skin-care
                        Uważam, że jest świetny. Od kiedy go stosuję regularnie, przestałam mieć problemy z wypryskami. I w ogóle omega-3 jest bardzo dobra na bardzo wiele problemów - np. koncentrację, działa odchudzająco...
                        a ten preparat jest inny niż wszystkie, bo nie z ryby A ja ryb nie cierpię...

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Brzydka cera w ciąży

                          Używałam kosmetyków Hildegard Braukmann, ogólnie dbałam o cerę i teraz jest jak najbardziej zdrowa. Oczywiście nie od razu efekt był aż tak dobry, musiałam nad nią pracować, ale teraz jest moim zdaniem idealna.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Brzydka cera w ciąży

                            Są specjalne kosmetyki przeciw przebarwieniom hormonalnym.
                            Zerknij sobie np. na ten krem: http://www.cefarm24.pl/8228,dax-cosm...noc-50-ml.html. O tyle fajny, że można go stosować i na dzień i na noc
                            Przy odpowiedniej pielęgnacji przebarwienia mogą być prawie w ogóle niewidoczne. Tylko potrzeba trochę cierpliwości

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Brzydka cera w ciąży

                              Ja w ciąży miałam straszną cerę. Wstyd mi było się pokazywać mężowi a co dopiero wychodzić z domu. Najlepszym sposobem na moją cerę był krem redukujący zaczerwienienia. Po nim cera wyglądała trochę lepiej i nawet mocny makijaż nie był konieczny. Mam jednak nadzieję, że żadne dziecko już mi nie odejmie tak urody jak moja córka

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X