Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problem ze stresem. pomocy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: problem ze stresem. pomocy

    Ja uczę się cierpliwosci od roku, czyli odkąd urodził się mój syn… Bywa różnie, nie powiem. Ale jednak wydaje mi się, że jest coraz lepiej. Innym problemem jest to, że dziecko wchodzi w nowe etapy i my ciagle o tą cierpliwosc musimy walczy…

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: problem ze stresem. pomocy

      Zawsze staram się wygospodarować chwile czasu dla siebie, choćby to miało być 20 minut na relaks.

      Skomentuj


        #18
        Odp: problem ze stresem. pomocy

        Proponuje treningi relaksacyjne albo mindfullness. Dla bardziej ruchliwych sport- spacery bieganie. Dobrą odskocznią są też audiobooki, jakieś wesołe i optymistyczne.
        gg2010

        Skomentuj


          #19
          Odp: problem ze stresem. pomocy

          Spróbuj się nie nakręcać, stwórz sobie w głowie plan i go realizuj, znajdź czas na pasję i sport. Rób wszystko, żeby czuć się szczęśliwą osobą, jeśli rodzina tego nie rozumie, musisz ukrócić z nimi kontakty do minimum. Życie jest za krótkie, żeby toksyczni ludzie Ci je zatruwali.

          Skomentuj


            #20
            Odp: problem ze stresem. pomocy

            Jeśli problem nie jest poważny, to powinna pomóc codzienna aktywność fizyczna (bieganie, jazda na rowerze, pływanie, itp.), różne zioła, czy dłuższy sen lub krótka drzemka w ciągu dnia. Jeśli nic nie pomaga, to warto poradzić się fachowca (psychologa lub psychiatry), w W-wie mają dobrych m.in. tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ - długotrwały stres może mieć bowiem bardzo negatywny wpływ nie tylko na zdrowie, ale i życie rodzinne i zawodowe.

            Skomentuj


              #21
              Odp: problem ze stresem. pomocy

              u mnie najlepiej na stres sprawdza się telewizja - godzinka dziennie takiego siedzenia i nie myślenia relaksuje mnie i pozwala zapomnieć o domu, pracy i dzieciach wczoraj siedziałam i oglądałam ale numer na pulsie, powiem wam że dawno się tak nie uśmiałam a potem milionerów i tu już po relaksie - była laska ktora była tak ...po prostu no tak głupia bo inaczej się tego nie da nazwać, że nawet prowadzący robił niezłe miny na jej odpowiedzi.. masakra jakaś :P

              Skomentuj


                #22
                Odp: problem ze stresem. pomocy

                Może jakiś psycholog będzie dobrym rozwiązaniem?
                Wiesz dlaczego wszystkie historie miłosne dobrze się kończą? Bo kończą się zaraz po pierwszym pocałunku. Nie pokazują tego całego szajsu, który jest później. No wiesz... życia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: problem ze stresem. pomocy

                  Ostatnio zaczęłam stosować plan tygoniowy, który pomaga mi się zregenerować i ogarnąc jakoś to wszystko. Dowiedziałam się o nim całkiem niedawno ale naprawdę to działa. Organizacja pracy czyni cuda
                  Kobieta zadowolona to spełniona kobieta. Szcześliwa rodzina to miód na dusze kobiety.
                  Poczytaj sobię - na pewno pomoże :
                  http://togethermagazyn.pl/3-kroki-rodzinnego-szczescia/

                  Głowa do góry !! Kobieca siła jest wielka!!
                  Każdemu zdarzają się chwile słabości.
                  Najważniejsze żeby umieć się podnieść ! !!!
                  Trzymam kciuki za Ciebie !!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: problem ze stresem. pomocy

                    Ja jeszcze nigdy nie słyszałam o takim planie.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: problem ze stresem. pomocy

                      Psycholog jest bardzo dobrym rozwiązaniem, sama do niego uczęszczałam, tylko trzeba trafić na dobrego terapeutę.
                      gg2010

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: problem ze stresem. pomocy

                        ja uważam, że najlepszym lekiem na stres jest znalezienie sobie jakiegoś zajęcia które pozwoli odreagować i wyładować złe emocje.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: problem ze stresem. pomocy

                          A może więcej melisy pij? Przemyśl uprawianie sportu - to naprawdę pomaga na stres. A rodzinka to jakaś patologia...

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: problem ze stresem. pomocy

                            znajdź sobie jakieś zajęcie które pozwoli ci się wyładować i odstresować. Pod żadnym pozorem nie faszeruj się lekami bo one uzależniają.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: problem ze stresem. pomocy

                              Drogie Panie z własnego doświadczenia powiem Wam, że najlepszym rozwiązaniem jest spędzanie aktywnie czasu czy to na siłowni, basenie itp. Warto pamiętać, że też jest bardzo ważna dieta jeśli chcemy mieć wpływ na poziom stresu.
                              Najlepsza polisa na życie - www.ubezpieczeniaonline.pl zobacz obiektywny ranking na rok 2017.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: problem ze stresem. pomocy

                                też tak uważam, w ten sposób można się nieźle rozładować.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X