Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2007 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzieci urodzone w 2007 roku

    Dzieciaczki z czerwca 2007 r. Tu wszystko o naszych milusińskich!!!
  •    
       

    #2
    Co tam u naszych pociech? Jakie ostatnio postępy poczyniły?

    Skomentuj


      #3
      Skarby z lutego 2007

      Jestem mamą Marlenki urodzonej 18 lutego o godzinie 21.50 waga 3900 i 56 dł.
      Mam jeszcze synka Kamila z 1998 roku.
      Zapraszam mamusie dzieciaczków z lutego do udzielania się.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Skarby z lutego 2007

        Czesc Ania

        Dominika mama Amelki urodzonej 8 lutego.

        AMELCIA ur. 08.02.2007

        Skomentuj


          #5
          czerwcowe dzieciaczki

          cześć jestem mamą Ewelinki urodzonej 18 czerwca 2007 o godzinie 15.45. Zapraszam wszystkie mamusie czerwcowych pociech.


          Skomentuj


            #6
            Odp: czerwcowe dzieciaczki

            Hej. Mam na imię Gosia, urodziłam w czerwcu tego roku córeczkę Gabrysię.


            Skomentuj


              #7
              Oliwia ur 31.12.2007 godz. 23-43

              Witam wszystkie grudniowe dzieciaczki z 2007. Moja córka Oliwka urodziła się w samego sylwestra 31.12.2007 o godz.23-43...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                stopień samodzielności

                Mamy dzieciaczków z listopada 2007 - w jakim stopniu Wasze maluszki są już samodzielne? Siusiają do nocnika, same jedzą, piją? Moja córcia i sama zje i się napije z filiżanki, tylko o nocniku mowy nie ma. Ucieka przed nim jak przed ogniem Acha smoka też się nie możemy pozbyć, bo zabija nas krzykiem. A jak u Was to wygląda?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: stopień samodzielności

                  moj syn ma 2,5 roku tez jeszcze nie sika do nocnika.nie ubiera sie nawet sam.pije i jje sam.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: stopień samodzielności

                    oj z tym ubieraniem to spokojnie! mój ma pięć lat, jak czytałam te wszystkie fora, co to dzieci nie robią w wieku pięciu lat to cały czas myślałm o moim jakby był ze 2 lata opóźniony, jeśli chodzi o samoobsługę. do czas gdy zaczęliśmy chodzić na basen. jak jedyne dziecko sam się ubierał. fakt, trzeba mu naszykować, plączą mu się czasem rękawy, ale przynajmniej nie siedzi w mokrych gatkach pod ręcznikiem i nie czeka aż mama się ubierze i ubierze jego. pozostałym dzieciom mamy zakładały nawet skarpetki i buty! tak, wiem dzieci są różne, niektóre faktycznie w wieku 2 lat same się ubiorą, ale na basenie robił to tylko mój synek a piątka pozostałych dzieci czekała na mamy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: stopień samodzielności

                      Ubieranie ciężka sprawa Moja córcia potrafi jedynie założyć bucika i skarpetkę ale tylko na prawą nogę, za to świetnie zakłada majtki na głowę A tak poważnie, mnie sen z powiek spędza to sikanie, szczególnie jak się naczytam wypowiedzi innych mam, że ich dzieci w wieku 2 lat to już dawno pożegnały pieluszkę.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Skarby z lutego 2007

                        Witam

                        Ja nazywam się Iza, a mój Kubuś urodził się 21.02.2007 r o godzinie 04:35 w nocy, ważył 3350g i mierzył 56cm .

                        Pozdrawiam Wszystkie Lutowe Mamuśki




                        Skomentuj


                          #13
                          Sorry, że się wtrącam, ale chyba wszyscy myślą, że to jest wątek Twój i twojej córki. Widać po tytule "Oliwia ur. 31.12.2007 godz. 23-43"
                          Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: czerwcowe dzieciaczki

                            Ale to chyba miały być tylko mamy z 2007roku?
                            Hey ja mam ananasa z czerwca 2007

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: czerwcowe dzieciaczki

                              Witam Podolec. Jak u Was noce wyglądają? U Nas niestety Ewela raz się budzi i przylatuje do nas. Trzeba ja wtedy odtransportować i chwilę z nią poleżeć. Czasem się tylko udaje, że przesypia całą noc.


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X