Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie buty na wiosnę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie buty na wiosnę?

    Na wiosnę i lato idealne są sandały. Tutaj: forwoman.pl macie listę modeli, które najchętniej kupują Polki. Myślę, że warto do niej zerknąć, by dowiedzieć się, które cieszą się największą popularnością.
    Last edited by gagatka; 14-07-2020, 12:06. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakie buty na wiosnę?

      Napisane przez ddd333
      Ja najbardziej lubię sandały i wyciągam je z szafy kiedy tylko zaczyna się wiosna. Do tego trzeba odpowiednio dbać o stopy - ja raz w miesiącu regularnie stosuję skarpetki złuszczające Epilfeet byOlie. Koniecznie o nich poczytajcie - są całkowicie bezpieczne i sprawdzone, a warto, bo efekt jest naprawdę świetny.
      Też ich używam, nie lubię pumeksów, po skarpetkach mam najlepsze efekty
      Last edited by gagatka; 14-07-2020, 12:03. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jakie buty na wiosnę?

        Bardzo ładne te beżowe szpileczki, choć ja pewnie wolałabym jakieś czółenka w tym kolorze, np. te z domodi - czolenka Są o wiele bardziej wygodne.
        Last edited by gagatka; 14-07-2020, 12:04. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jakie buty na wiosnę?

          ja zawsze kupuję min dwie pary, jedne klasyczne czarne i jedne w jakiś delikatnych, pudrowych czy cielistych kolorach

          Skomentuj


            Odp: Jakie buty na wiosnę?

            Napisane przez koniczynka4 Pokaż wiadomość
            Jak myślicie jakie buty bądą modne tej wiosny?

            ja obstawiam, że będą królowały buty w ostrych kolorach
            A ja zauważyłam, że moda obuwnicza jest bardzo zróżnicowana, przede wszystkim pod względem wzorów i kolorów.
            Najlepszym tego przykładem jest sklep z modnym i tanim obuwiem damskim MODAMART - znalazłam tam niebanalne i bardzo wygodne sandały, rozważam też zakup espadryli, które z pewnością sprawdzą się na co dzień.
            Last edited by gagatka; 14-07-2020, 12:02. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jakie buty na wiosnę?

              Ja ostatnio kupiłam buty niemowlęce na wiosnę przez Internet. Super mi się sprawdzają.
              Last edited by gagatka; 14-07-2020, 12:02. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Jakie buty na wiosnę?

                Taki wybór na rynku, ale teraz to i tak tak trzeba mieć różne rodzaje obuwia, zwłaszcza że wiosenne deszcze ostatnio nas nie oszczędzają.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jakie buty na wiosnę?

                  Moje ulubione to sportowe wygodne sandałki - gdy jest ciepło i nie pada deszcze, gdy jest zimno i pada to zakładam czółenka chociaż do wygodnych nie należą dla mnie

                  Skomentuj


                    Odp: Jakie buty na wiosnę?

                    Ja jestem wielki fanem butów z Tommiego Hilfigera

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X