Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Makijaż

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Makijaż

    Dziewczyny, jak się przeważnie malujecie na imprezy Sylwestrowe lub karnawałowe?
  •    
       

    #2
    Odp: Makijaż

    Smokey eyes, z większa ilością połyskujących cieni

    Skomentuj


      #3
      Odp: Makijaż

      Ja raczej zastanawiam się, czy nie lepszy byłby makijaż permanentny ust taki jak ten. Szczerze mówiąc nie lubię się codziennie malować, więc dla mnie takie rozwiązanie jest bardzo wygodne.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Makijaż

        dla mnier naturalny makijaż to jednak naturalny, dziś podoba Ci się tak a a rok inaczej a z tego co pamiętam to jest on na ok 5 lat. Ja na co dzień błyszczyk, tusz i delikatny poder mineralny z annabelle minerals, kryjący lub matujący w zależności od okazji także neutra natura , mało który mężczyzna lubi mocne makijaże,.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Makijaż

          Ja w sumie nie lubię mocnego makijażu, więc właściwie maluje się jak na co dzień Tusz do rzęs, korektor pod oczy, jakiś cień na powieki, błyszczyk na usta. No i podkład oczywiście. Muszę kupić jakiś nowy. Możecie polecić jakiś podkład matujący z filtrem? Zastanawiam się nad tym https://pl.oriflame.com/products/product?code=31589 .

          Skomentuj


            #6
            Odp: Makijaż

            Ja lubię ostry makijaż mocniejszy taki. Podoba mi się np jak maluje się Osi z Top model. Teraz bierze udział w takiej akcji http://kosmetykidlamojejurody.pl/ i tam oglądam filmiki i sie inspiruje nią mega fajna pełna energii dziewczyna bez uprzedzeń. Można też zamówić sobie zestaw kosmetyków który skomponowała podobno ekstra sie sprawdza

            Skomentuj


              #7
              Odp: Makijaż

              Jeśli chodzi o tego typu imprezy to nigdy nie żałuję sobie kosmetyków. Za dwa miesiące mam ślub przyjaciółki, dlatego już teraz kompletuje najlepsze zestawy cieni do powiek podkładów itp. Przede wszystkim muszę zamówić pędzle do makijażu które znalazłam już na stronie drogerii internetowej https://puderek.com.pl/89_lancrone . Są bardzo dobrze wykonane, włosie jest naturalne jak i syntetyczne a ich cena jest dość atrakcyjna. W zależności od potrzeb możemy zamówić zestawy z różną ilością pędzli, dzięki temu będziemy pewne, że nasz makijaż będzie dobrze wykonany.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Makijaż

                bardziej podkreślam oczy eyelinerem. reszta to samo

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Makijaż

                  Ja jako mocniejszy makijaz, makijaz wieczorowy uznaje mocniejsze konturowanie twarzy. Oka nie umiem sobie dobrze zrobić ,wiec stawiam na usta.np. gleboką czerwień z konturówką

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Makijaż

                    Ja różnie, zależy od dnia, ale najczęściej lekkie cienie i podkład, kosmetyki i pędzel do cieni mam z annabelle minerals, bo inne kosmetyki zatykały mi skórę, mineralne pasują mi idealnie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Makijaż

                      ja na co dzień preferuje raczej delikatny makijaż ale jak gdzieś wychodzę np. impreza, wesele itp. to wtedy szarpnę się na coś ekstra.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Makijaż

                        Też najczęściej robię delikatny makijaż. Ale na imprezę zawsze warto zaszaleć.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Makijaż

                          Ej dziewczyny a jakich pędzli do makijażu używacie ? Znacie może te hakuro https://puderek.com.pl/25_hakuro bo trafiłam własnie na nie w bardzo dobrej cenie i zastanawiam się nad zakupem. Już kiedyś chciałam je kupować ale wydawały mi się strasznie drogie i odkładałam to w czasie no ale teraz trafia się okazja więc może warto skorzystać. Z góry dzięki za rady

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Makijaż

                            Zawsze uwielbiam się malować, jednak nigdy nie lubiłam mocnego make-up. Zazwyczaj maluje się sama i to też lekkimi wersjami - naturalnie ostatnio wybrałam kosmetyki mineralne. Aby jak najmniej obciążyć skórę. Do tego krwisto czerwona szminka, zawsze zdecydowanie!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Makijaż

                              Ja też nie przepadam za mocnym makijażem. Czasem na imprezę pomaluję się mocniej ale tak na co dzień to nie specjalnie. Zawsze jednak dbam o to, aby miec ładnie zrobione brwi. Na regulację i hennę chodze do salonu Magia dla Ciała http://www.magiadlaciala.pl/regulacja-brwi . A Wy same robicie czy korzystacie z usług kosmetyczek?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X