Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Recenzja Bebilon Alerlac

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

    Kaszka marki Bebilion sprawdziła się idealnie dla mojego dziecka. Od teraz kupujemy ją stałe. Zagościła w naszym domu. Smakujemy się jej smakiem. Najważniejsze jest to że jestem zadowolona oraz moje dziecko.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

      U nas przy alergii synka (na białko mleka krowiego) Bebilon Alerlac sprawdził się rewelacyjnie, synkowi bardzo zasmakował, je z przyjemnością. Jak widzi tylko opakowanie od razu się cieszy a ja razem z nim. Ciesze się ze ją je i nic mu po niej nie wyskakuje na buzi. Więc jak dla nas świetny produkt zbożowy.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

        Witam wszystkie Mamy małych alergików. Mój synek ma 6 miesięcy i od dwóch tyg jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami Bebilona Alerlac a że rozszerzamy właśnie dietę to dla nas idealne urozmaicenie. Przed tym zanim trafił do Nas alerlac próbowaliśmy różnego rodzaju kaszek smakowych bądź tez zwykłych ryżowych lub kleików i niestety synek nie tolerował ich z bardzo, nigdy nie dojadał całych porcji a z moich obserwacji wynikało że po prostu mu nie smakowały. Z Alerlc jest zupełnie inaczej od samego początku zjada całe porcję, ma przyjemny neutralny zapach, konsystencja odpowiednia bez grudek Nasz numer jeden na śniadanko. Często również podaje go jako deserek z owocami np. winogronem lub jabłkiem i mimo że jest z owocami nie jest zbyt słodki ani mglący. Jak tylko skończę testowanie na pewno poszukam go na sklepowej półce i chętnie również podzielę się pozytywnym doświadczeniem z młodymi mamami wśród swoich znajomych. Warto również wspomnieć ze nie powoduje zaparć, jest dobrze tolerowany i przyswajany przez organizm. POLECAMY

        Skomentuj


          #19
          Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

          Moja córka bardzo chętnie przyjęła nową kaszkę i jadła ją ze smakiem. Sama otwierała buzię po więcej. Kaszka ma poręczne opakowanie, super że w kartoniku. Można je otwierać i zamykać, bez rozsypywania się produktu. Rozpuszcza się idealnie, brudek nie ma, co ułatwia i przyśpiesza przygotowanie posiłku. Bebilon Alerlac testujemny już od tygodnia i nie zauważyłam żadnych oznak alergii, wysypki czy zaczerwienienia, gdzie przy innych kaszkach zdarzały się wpadki nietolerancji. Zdecydowanie polecam innym mamom.

          Skomentuj


            #20
            Testowanie Bebilon Alerlac

            Mój 11 miesieczny synek po zjedzeniu pierwszej porcji nie mial zadnych problemow. Smak bardzo przyzwoity nawet sama sprobowalam i stwierdzam ze Bebilon Alerlac jest bardzo smaczny to strzal w dziesiatke, napewno nie zrezygnujemy ze smacznych śniadań z Bebilonem Alerlac.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Testowanie Bebilon Alerlac

              Po raz kolejny nie zawiodłam się na mleku Bebilon. Móh syn pije teraz bebilon pepti, starszy kiedyś pił zwykły Bebilon i jak dla mnie jest to najlepsze mleko. Kaszka Alerlac to wg mnie też bardzo dobry produkt. Syn je chętnie no i musze udać się do sklepu do następne opakowania.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                Jako mama dziecka cierpiącego na skazę białkową poszukuję produktów spożywczych,które będą w 100 % bezpieczne dla mojego dziecka.Bardzo ucieszyłam się z dostania do testów Alerlac.Produkt bezglutenowy,nie zawiera białka mleka krowiego,białka soi,laktozy,glutenu.
                Według opisu producenta produkt idealny.
                A według mnie i mojego dziecka?
                Przyznać muszę,że byłam zdziwiona-dość specyficznym smakiem i zapachem Alerlac,nawet obawiałam się,że mój syn nie będzie chciał spróbować nawet-ale zupełnie niepotrzebne to były obawy.
                Syn zajadał ze smakiem kaszkę,zarówno samą,jak i z dodatkami (mus owocowy).
                Kaszka łatwa w przygotowaniu,szybko rozpuszcza się w wodzie,ma odpowiednią nawet dla małego dziecka konsystencję.
                Nie wywołała żadnych niepokojących reakcji-także brzuszek mojego alergika ją zaakceptował.
                Polecam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                  Od kilku dni razem z moją 7-miesięczną córeczką testujemy Bebilon Alerlac. Muszę przyznać że kaszka przypadła mojej córci do gustu,zawsze zje całą porcje i widać po niej że jakby było jej więcej to jeszcze by zjadła
                  Kaszka nie jest za słodka i ma ciekawy smak.
                  Doskonale rozprowadza się w wodzie.
                  Nie zauważyłam żadnych oznak nietolerancji u córeczki.
                  Mogę z czystym sumieniem polecić kaszkę Bebilon Alerlac innym mamom




                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                    Kaszka Bebilon Alerlac jest po prostu rewelacyjna! Jest lekiem na wrażliwy układ pokarmowy mojego synka. Kaszkę można dodać np. do zblendowanej zupki dyniowej. Zupka w połączeniu z kaszką jest wtedy bardziej syta i wartościowa. Jest tylko jeden jedyny problem. Gdy synek widzi pustą miseczkę jest niesamowity płacz i muszę dorabiać druga porcję!
                    Z czystym sumieniem polecam ten produkt mamom małych alergików. Na pewno będziecie zadowolone. Bebilon Alerlac to strzał w dziesiątkę!


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                      Dzień dobry. Nie otrzymałam jeszcze kaszek bebilon do testowania, a drugi raz na e-mail przyszedł mi link do wystawienia opinii. Stasiorowska.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                        Jestem w trakcie testowania wraz z moim maluszkiem kaszki Bebilon.
                        Kaszka jest bardzo sycąca i smaczna.Zapach jest neutralny, przyjemny.
                        Konsystencja jest idealna, dobrze się rozpuszcza i łatwo przygotowuje. Moje dziecko polubiło i dobrze ją toleruje.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                          I nam kaszka bardzo smakowała. Moje dziecko zjada ja ze smakiem i jest bardzo zadowolone. Nie ma żadnych skutków ubocznych. Sama radość z pysznej kaszki. Polecam wszystkim małym akergikom.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                            Na wstępie chciałabym podziękować za udział w testowaniu kaszki Alerlac. Mój synek polubił tą kaszkę. Myślałam, że nie będzie mu smakować, ale zdziwiłam się. Chętnie otwiera buzie i chętnie ją je. Po kaszce nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości. Wszystko jest w najlepszym porządku. Kupki ok, żadnej wysypki, suchości skóry czy rozdrażnienia. Idealnie rozpuszcza się w wodzie, nie ma żadnych grudek, jest troszkę słodka przez co dziecko chętniej ją je

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                              Witam,

                              U nas niestety synek po spróbowaniu kaszki wypluł ją i nie chciał na nią więcej patrzeć. Za jakiś czas powtórzę podejście do tematu. Natomiast uwielbia ją jeść w formie proszku, tak właśnie tak bierze łyżeczkę i się zajada. A mama lata z piciem żeby się nie zapchał

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

                                Testowałam Bebilon Alerlac i powiem szczerze że nie spodziewałam się tak dobrej jakości kaszki! Moja córka która nie toleruje wielu rzeczy, a tę kaszkę polubiła od pierwszej łyżeczki. Cieszy mnie to ogromnie ponieważ w końcu znalazłam produkt który codziennie mogę podać jej na śniadanie, urozmaicając tylko jakimś owocem. Po zjedzeniu kaszki nie ma śladów alergii, i to jest dla mnie najważniejsze, ponieważ moje dziecko nie toleruje białka. Plusem także jest forma opakowania - nie ma ryzyka że kaszka się wysypie. Nie wiem czy jestem w stanie znaleźć jakieś minusy Bebilonu Alerlac. Jestem mega zadowolona, produkt na pewno będę kupować i mogę polecić go każdej mamie !

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X