Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zdrowa przekąska

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przekąska: Zdrowa przekąska

    Ostatnio dużo o tej przekąsce słyszałam więc też się na nią skusiłam i jest całkiem niezła. Smak sera przypomina mi trochę mozzarellę. Skład tej przekąski też nieźle wygląda. Tylko wydaje mi się, że cena trochę za wysoka jest.
  •    
       

    #2
    Odp: Zdrowa przekąska

    Przecież tego jest cała masa, a ludzie sugerują się tylko tym co w TV ma moc przebicia poczytajcie o jagodach goi, acai jest tego cała masa tutaj macie bardzo fajnie to opisane - http://meandry-odchudzania.pl/jagody-acai/ warto szukać takich produktów bo ich nie brakuje, ale trzeba chcieć je znaleźć.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zdrowa przekąska

      Ja lubię probować nowości któe pojawiają się w sklepach jedak tylko z ciekawości po nie sięgam, Wiele reklamowanych produktów jest na prawdę niezdrowych i ma kiepski skład.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zdrowa przekąska

        A ja nie słyszałam o tej przekąsce, może dlatego że nie posiadamy telewizora i nie oglądam reklam telewizyjnych.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zdrowa przekąska

          Zdrową przekąskę to najlepiej zrobić sobie samemu, owoce, jogurt naturalny, otręby, albo upiec ciasteczka owsiane, są cudownie smaczne, a jakie zdrowe!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zdrowa przekąska

            Niedawno odkryłam hummus, najbardziej smakuje mi ten z dodatkiem czosnku i kminu rzymskiego. Razem z chipsami warzywnymi to super smaczna przekąska.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zdrowa przekąska

              Ja właśnie podgryzam prażone pestki dyni. To z pewnością zdrowsza przekąska niż czekolada.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zdrowa przekąska

                Niby tak, ale z drugiej strony nie ma moim zdnaiem niczego złego w zjedzeniu raz na jakiś czas czegoś co nam autentycznie smakuje. Kosteczki ulubionej czekolady albo batonika. Szczególnie w pracy na początku tygodnia. Czekolada Wedla z nadzieniem kokosowym faktycznie bardzo smaczna Szkoda tylko,że tak rzadko pojawia sie w sklepach stacjonarnych ( dawno widziałam ją na półce).
                Sama podjadam sobie teraz batonik Karmellove. Tak samo smaczny jak czekolada:

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zdrowa przekąska

                  Ale kuszą te słodkości. Ja jednak pozostanę przy zdrowych owockach.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zdrowa przekąska

                    Ja bardzo lubię owoce pokrojone w różne słupki, paseczki itp. Moje dzieciaczki też takie owoce lubią i dlatego często je chrupiemy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zdrowa przekąska

                      Saul ja również jestem tego zdania, że najzdrowsze przekąska do owoc.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zdrowa przekąska

                        Napisane przez saul258 Pokaż wiadomość
                        Ja bardzo lubię owoce pokrojone w różne słupki, paseczki itp. Moje dzieciaczki też takie owoce lubią i dlatego często je chrupiemy
                        Moje dzieciaki na jabłka pokrojone właśnie w słupki mówią "frytki z jabłek "
                        Też jestem zdania że najzdrowszą przekąską bedą owoce ,naturalne jogurty a jeśli słodkości to upieczone samemu bez ulepszaczy to najlepsze dla dzieci Chociaż i ja czasem w sklepie też ulegnę pokusie niestety

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zdrowa przekąska

                          Świeże owoce to najlepsza przekąska. A teraz najlepszy czas na jabłka i gruszki Ja lubię też przegryzać orzechy, tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić, bo strasznie wciągające jest takie chrupanie orzechów

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zdrowa przekąska

                            I jeszcze warzywa. Takie pokrojone w paluszki świetnie sprawdzają się jako przekąska.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zdrowa przekąska

                              My aż tak dużo warzyw nie jemy ponieważ nie smakują mi teraz importowane warzywa, Za to kupujemy sobie codziennie pomarańcze oraz mandarynki. Zaczął się sezon na cytrusy tak więc warto jest korzystać.

                              Jak mam ochotę na coś słodkiego to kupuję sobie najczęściej czekoladę. Dzisiaj do pracy wzięłam sobie czekoladę gorzką. Miała wystarczyć na kilka dni, ale jak moje koleżanki się do niej dorwały to już praktycznie cała zjedzona
                              Najlepsza jest moim zdaniem gorzka Wedla:

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X