Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samotna mama szuka towarzystwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: samotna mama szuka towarzystwa

    Hej dziewczyny, ja nie jestem samotna matka ale moje dni też są ipuste bo mój maż w pracy od rana do wieczora, nie mam żadnej bliskiej przyjaciółki a czesto brak mi osoby której mogłabym sie wyzalic badź po prostu poplotkowac o głupotach, mieszkam w Warszawie na bemowie mam dwuletniego syna Filipa a mój numer gg to 15650461 na spotkanka przy kawce lub w parku jestem chetna.
    Last edited by grabusia4; 01-06-2011, 14:32.

    Skomentuj


      #32
      Odp: samotna mama szuka towarzystwa

      Witajcie samotne mamy
      Jestem samotną mamą z Jaworzna jestem młoda bo mam zaledwie 20 lat a moje dzieciątko to efekt związku z mężczyzną o którym nie mogę nic napisać bo bym musiała napisać niekulturalne słowa. Szukam towarzystwa od marca i bezskutecznie.Może macie jakieś sposoby na zabisie samotności?

      Skomentuj


        #33
        Odp: Doris

        Napisane przez doris5 Pokaż wiadomość
        Witam.Ja tez nie jestem juz mloda.Mam dwoch synow,chorych(cukrzyca,astma oskrzelowa.)Sama ich wychowuje.Mozemy popisac,poniewaz mieszkam w wielkopolsce i nie mozemy sie spotkac.Mam nadzieje,ze odedzwiesz sie.Bede czekala.Pozdrawiam.
        Hej,
        jestem pewna, że wiele mam jest samotnych. Nie tylko te, które nie mają mężów. Ja odkąd mój syn zachorował wiecznie siedzę z nim w domu a mąż od rana do nocy pracuje i też często czuję się bardzo samotna.
        Doris5 mam do Ciebie prośbę, napisałaś, że Twój synek choruje na cukrzycę. Dzisiaj mija trzeci miesiąc odkąd dowiedziałam się, że mój synek też choruje na cukrzycę. Mam sporo pytań, lęków, obaw i w sumie mogę liczyc tylko na porady lekarzy, którzy nas prowadzą. Założyłam wątek dla mam słodkich dzieci, czy mogłabyś tam ze mną poklikać przynajmniej od czasu do czasu? Serdecznie zapraszam! tutaj jest link: http://mamacafe.babyonline.pl/forum/...566#post288566
        A wszystkim Mamom życzę dużo siły i uśmiechu, mimo że nie zawsze jest łatwo!!

        Skomentuj


          #34
          Odp: samotna mama szuka towarzystwa

          ładnie napisane, naprawdę
          okres przejściowy a nie dożywocie

          Skomentuj

                 
          Working...
          X