Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mój trzeci poród trwał 36 minut.Wszystko odbyło się tak szybko, ze mój mąż nie zdążył dojechać.

    Skomentuj

    •    
         

      witajcie mamy mój poród trwał 7 godz i był bardzo męczący bóle krzyżowe były straszne ale teraz patrzą na moje kochane maleństwo cały ból wyrzuciłam z pamięci.pozdrawiam wszystkie mamy

      Skomentuj


        Moj porod trwal 2h 45 min pierwszy porod!!! i nie jest tak strasznie

        Skomentuj


          Moj porod trwal nie cale 4h i w sumie milo go wspominam. Lekarze sie zastanawiali czy pozwolic mi rodzic naturalnie, ale Fabian zadecydowal za nich pchajac sie na swiat przed zrobieniem badan =)
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            mój trochę dłużej

            Mój poród trwał 26 godzin i skończył się cesarką, liczę, że za drugim razem będzie krócej.....

            Skomentuj


              mój pród trwał od przybycia do szpitala do urodzenia kruszynki 2 godziny - i uwierzcie ze bardzo miło go wspominam

              a przy okazji moze ktoras mamusia zagłosowałaby na nas


              http://www.enjoytheride.co.uk/2009/07/17/enjoying-a-fun-time-2/

              Skomentuj


                mój poród trwał 20 godzin i 25 minut urodziłam ślicznego synka 54 cm i waga 3100 teraz już tak bardzo tego bólu nie pamiętam bo po każdym jego uśmiechu można o tym bólu zapomnieć

                Skomentuj

                •    
                     

                  Muj poród trwał 6 godz a rodziłam siłami natury

                  Skomentuj


                    mój pierwszy poród trwał 7 h i 15 min natomiast drugi tylko 2

                    Skomentuj


                      Ja wam napisze dopiero w marcu ile trwał mój ;D

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mój pierwszy poród trwał 5 godzin pierwsza faza i 45 minut druga
                        a drugi godzinke pierwza faza i całe 5 minutdruga
                        rodziłam siłami natury dwa razy))
                        oba porody mile wspominam
                        pozdrawiam i życze równie szybkich porodów

                        Skomentuj


                          Mój pierwszy poród to była masakra ale to było 10 lat temu,silne skurcze ponad dobę bez rozwarcia,dali mi środki na wyciszenie wszystkiego bo rozwarcia nie miałam ale raczej nie pomogło -byłam po terminie i musieli mi wywoływać dopiero następnego dnia wieczorem urodziłam po całej nocy nie przespanej.Drugi poród 3 lata temu to znowu cud miód i orzeszki tylko 5 godzin i 55 minut pierwszy etap a drugi 5 minut urodziłam z odejściem wód to było bardzo szybkie rodzenie i super opieka,położna była wspaniała bardzo mi pomogła Tyle ile jest dzieci na świecie tyle jest różnych porodów i niema co się nastawiać "bo ona tyle rodziła i miała tak,to jaki ja będę mieć poród" Matka natura jest cwana a postęp w medycynie idzie do przodu jak i również standardy w szpitalach

                          Skomentuj


                            moj pierwszy etap z lekkimi skurczami co 4 min zaczal sie ok 2,30 w nocy, potem kolo 7 pojawily sie mocniejsze skurcze razem z partymi bolami
                            o 9,25 urodzila sie Oleńka, po 5 min parcia

                            Skomentuj


                              ile trwal wasz porod

                              moj porod trwal 6 godzin od rana do poludnia moje malenstwo wyszlo na swiecie. Mysle ze to malo godzin na naturalne rodzenie i patrzaac jaki moj skarbek byl duzy wazyl 420kg i 60 cm wzrostu teraz jestem z siebie dumna*

                              Skomentuj


                                Napisane przez rreenniiaa Pokaż wiadomość
                                Mysle ze to malo godzin na naturalne rodzenie i patrzaac jaki moj skarbek byl duzy wazyl 420kg i 60 cm wzrostu teraz jestem z siebie dumna*
                                No z taka waga to masz byc z czego dumna

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X