Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawe pomysły na prezent dla maluszka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciekawe pomysły na prezent dla maluszka

    10 pomysłów na prezent dla dziecka 0-2 lata >>
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Ciekawe pomysły na prezent dla maluszka

    śliczne te zabaweczki, najbardziej podoba mi się ten domek sorter (aż żałuję, że takiego nie mam) no i ta szczotka, którą dizecko samo może sie bawić.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ciekawe pomysły na prezent dla maluszka

      Bardzo fajne te pomysły. Pamiętam, że jak jeszcze nie byłam mamą , to miałam duży problem , żeby kupić prezenty dla dzieciaczków znajomych.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ciekawe pomysły na prezent dla maluszka

        moja corka dostala portret rodzinny rysowany ołówkiem i misia na biegunach ktory spiewa kołysanki

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ciekawe pomysły na prezent dla maluszka

          Ja bardzo często dla takich maluchów, oczywiście po wcześniejszej konsultacji z rodzicami, kupuję jakieś ubrania dla dzieci, bo mam pewność, że taki prezent zostanie wykorzystany i jest bardziej praktyczny niż kolejna przypadkowa zabawka. Jakiś czas temu udało mi się kupić kilka fajnych rzeczy z tej kolekcji kaufland.pl/asortyment/hiphopps- i z tego co wiem, po kilku miesiącach te ubrania nadal mają się dobrze i są lubiane przez same dzieci, a to najlepsza recenzja takich produktów
          Last edited by disne; 19-06-2020, 10:43. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ciekawe pomysły na prezent dla maluszka

            Teraz robią takie piękne zabawki, że ciężko jest zdecydować się na jedną. Ale wiadomo, że trzeba zważać na potrzeby i ceny Dzisiaj jest bardzo dobra promocja na al.to pięknego pieska na biegunach:xxxxxChyba kupię, bo ceny lepszej od tej nie znalazłam.
            Last edited by disne; 19-06-2020, 10:43. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ciekawe pomysły na prezent dla maluszka

              Zabawki to oczywisty element życia każdego dziecka. Odwiedzając zuczek-zabawki sklep internetowy z zabawkami warto tylko pamiętać o tym, by kupować tylko takie, które są bezpieczne. Nie bez znaczenia jest dopasowanie zabawki do wieku dziecka oraz cena, która dla wielu jest kluczowa. Mimo trudności da się zrobić dobre zakupy. Częściej online, bo tam jest większy wybór.
              Last edited by disne; 19-06-2020, 10:51. Powód: link

              Skomentuj

                     
              Working...
              X