Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polska na weekend - propozycje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Polska na weekend - propozycje?

    Jeśli chodzi o wyjazd do SPA to polecam taki wypad po sezonie. Nad morzem za taki wyjazd poza sezonem płacimy połowę ceny a do tego dużo mniej turystów i możne odpocząć. Jeśli chodzi o hotel to polecam sprawdzony DIVA SPA w Kołobrzegu.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Polska na weekend - propozycje?

      Zalezy jeszcze kto gdzie mieszka na codzien, bo wypad do spa mozna sobie zorganizowac na weekend czy nawet jeden dzien, jesli jest jakies godne polecenia w naszej okolicy. Zawsze to mozna sie odstresowac i zapomniec chocby na chwile o codziennych obowiazkach.

      Skomentuj


        Odp: Polska na weekend - propozycje?

        Polecam weekend w Karpaczu

        Skomentuj


          Odp: Polska na weekend - propozycje?

          Ja dzisiaj trafiłam na wieluń hotel symfonia i chyba się tam wybiorę na weekend w styczniu. W grudniu już raczej nie dam rady nigdzie jechać bo niestety sporo obowiazków na mnie spadło.

          Skomentuj


            Odp: Polska na weekend - propozycje?

            Wszystko zależy od pory roku, zimą oglądamy bajki, seriale i filmy. A Latem zawsze aktywnie na dworze Polecam jako księgowa Jelenia Góra

            Skomentuj


              Odp: Polska na weekend - propozycje?

              Może Libiąż? To miejscowość na pograniczu województwa Małopolskiego i Śląskiego. Znajduje się tam gościniec Na Rozdrożu, o którym więcej poczytacie tu: http://krajowy.biz/firma,narozdrozupl. Myślę, że może to być całkiem dobry pomysł.

              Skomentuj


                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                My bardzo często wybieramy góry na weekend. Ostatnio fajnie spędziliśmy czas w okolicach Zakopanego i naprawdę było miło. Jest gdzie chodzić, nawet jeżeli jedziemy z małymi dziećmi. Okolice są przepiękne, więc myślę, że warto się wybrać właśnie tam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Polska na weekend - propozycje?

                  ja osobiście polecam Sopot jak i Kraków sa to dwa miasta do których lubi wracać z dzieciakami , nad morzem wiadomo to jest to co dzieciaki kochają morze, piasek, budowanie zamków, do tego zwiedzanie okolic coś pięknego czyli tylko Polskie morze, a Kraków sam w sobie jest magicznym miastem i znajduje się tam wiele miejsc gdzie można wybrać sie z dzieciakami
                  Pozycjonowanie i budowa stron internetowych http://www.beako.eu pozycjonowanie wizytówek google moja firma, adwords.

                  Skomentuj


                    Odp: Polska na weekend - propozycje?

                    Wybór jest naprawdę duży, sami zobaczcie http://www.edom.pl/noclegi/pl/polska/ nawet trudno cokolwiek wybrać, może zimą warto zobaczyć góry?

                    Skomentuj


                      Odp: Polska na weekend - propozycje?

                      Zamek Książ jest super
                      -Malachitowe naczynie?- Bóg sprawiał wrażenie zirytowanego.- Doprawdy, Władzie. Myślałem, że nasze relacje są cieplejsze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Polska na weekend - propozycje?

                        Myślę, że bardzo fajnym miejscem na weekend jest ten http://hoteldana.pl/hotel-dana-2/ hotel. Jest przepiękny i ma wiele pokoi. Na jego terenie znajdują się też dwie sauny oraz siłownia. Można odpocząć i zrelaksować się. Hotel sprawdzi się również na romantyczne wyjazdy we dwoje

                        Skomentuj


                          Odp: Polska na weekend - propozycje?

                          My zastanawiamy się nad wyjazdem do Bukowiny tym bardziej, że byliśmy już 2 krotnie i miejsce jak i same termy bardzo nam odpowiadają. Znajomi wrócili niedawno z hotelu Harnaś który zrobił na nich ogromne wrażenie. Wielkim plusem moim zdaniem, że hotel przyjmuje osoby od lat 15 więc biegające dzieci podczas posiłku tam nie grożą. Zresztą można sobie doczytać - http://hotelharnas.com/offers/ o ile się dobrze zorientowałem to hotel jest powiązany z termami w jakiś sposób, a ich bliskość sprawia, że możliwości korzystania ze SPA również będą.

                          Skomentuj


                            Odp: Polska na weekend - propozycje?

                            Ja polecam mniejsze miejscowości jak Rawa Mazowiecka czy Rzeszów - możemy zwiedzić miasto, a potem może stać się ono bazą wypadową na wycieczki po okolicy. No i koszty też są mniejsze.

                            Skomentuj


                              Odp: Polska na weekend - propozycje?

                              Ale jednak w mniejszych miastach jest dużo mnie do zobaczenia niż w większych, ale akurat co do okolic Rzeszowa to się zgodzę, Podkarpacie jest piękne, zwłaszcza Bieszczady.
                              Verba volant, scripta manent. (łac.) - księgowa Łódź

                              Skomentuj


                                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                                Ja polecam Ustrzyki Dolne - niesamowity klimat! Uwielbiam odpoczywać w bieszczadach, nigdzie mi się tak dobrze nie składa wszystkiego w całość, jeżeli sobie chcemy przemyśleć sporo rzeczy czy się odciąć, idealne miejsce. Do tego noclegi nie są drogie - Ustrzyki Dolne noclegi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X