Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-12-2018, 17:44
DoradcaOnlineZepter DoradcaOnlineZepter jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
DoradcaOnlineZepter.polki.pl

Domyślnie Odp: Oczyszczacz powietrza

Cytat:
Napisał klaudixia Zobacz post
Na co powinno się zwrócić uwagę wybierając oczyszczacz powietrza ?
Przede wszystkim warto zwracać uwagę na to jakie filtry zostały zastosowane w urządzeniu. Im więcej filtrów tym lepiej dla naszego zdrowia. Kolejnym ważnym elementem jest jonizacja oraz możliwość filtrowania powietrza również w nocy bez uciążliwego szumu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2018, 17:59
Junior Member

Zobacz mój nowy profil

Cytat:
Napisał doris999 Zobacz post
Oj, taki dźwięk na pewno nie będzie przeszkadzał To duży plus, że działa tak cicho, sama nie zniosłabym ciągłego buczenia
@Doradcaonlinezepter ile czasu dziennie powinien być włączony oczyszczacz żeby zobaczyć efekty?
Wszystko zależy od wielkości pomieszczeń, zanieczyszczenia oraz częstotliwości wpuszczania powietrza z zewnątrz. Oczyszczacz jest wyposażony w specjalne czujniki dzięki którym dowiesz się gdy powietrze będzie idealnie czyste.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2018, 18:11
Junior Member

Zobacz mój nowy profil

Cytat:
Napisał cytryneczka Zobacz post
Dokładnie, choć zastanawiam się nad zwierzakami w domu. Przez nie unoszą się też alergeny i kurz i sierść . Czy na to tez oczyszczacz poskutkuje?
Dzięki filtrowi antystatycznemu powietrze w Twoim domu będzie wolne od sierści zwierzaków, a pozostałe filtry zadbają o pozbycie się z powierza kurzu, nieprzyjemnych zapachów i wielu innych szkodliwych składowych.

Cytat:
To tez racja, gdyby miał działać caly czas to chyba tez sporo prądu?
Tutaj mogę Cię zaskoczyć! Nasz oczyszczacz o mocy 47W nie pobiera tak dużo prądu jak mogłoby Ci się wydawać. Szacunkowo rzecz biorąc przy pracy urządzenia 365 dni w roku non stop (co oczywiście jest bardzo dużym uproszczeniem) miesięczny koszt prądu wynosiłby około 25zł. Pamiętaj jednak że urządzenie nie będzie chodziło bez przerwy 24h przez 365dni w roku stąd też koszt jego pracy jest znikomy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2018, 18:14
Junior Member

Zobacz mój nowy profil

Cytat:
Też mi się tak wydaje. Czy oczyszczacz pomaga też na smród nikotynowy? U mnie na klatce sąsiadka pali, jak tylko otworzę drzwi to wszystko wlatuje do domu :/
Owszem. Dzięki zastosowaniu filtru HEPA oczyszczacz Zepter pochłonie także woń tytoniu z powietrza dzięki czemu Ty i Twoja rodzina będziecie wolni od problemu biernego palenia. Swoją drogą warto zwrócić uwagę sąsiadce na jej złe nawyki palenia na klatce schodowej .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2018, 13:25
cytryneczka cytryneczka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
cytryneczka.polki.pl

Cytat:
Napisał DoradcaOnlineZepter Zobacz post
Dzięki filtrowi antystatycznemu powietrze w Twoim domu będzie wolne od sierści zwierzaków, a pozostałe filtry zadbają o pozbycie się z powierza kurzu, nieprzyjemnych zapachów i wielu innych szkodliwych składowych.
jakie są jeszcze filtry?

Cytat:
Tutaj mogę Cię zaskoczyć! Nasz oczyszczacz o mocy 47W nie pobiera tak dużo prądu jak mogłoby Ci się wydawać. Szacunkowo rzecz biorąc przy pracy urządzenia 365 dni w roku non stop (co oczywiście jest bardzo dużym uproszczeniem) miesięczny koszt prądu wynosiłby około 25zł. Pamiętaj jednak że urządzenie nie będzie chodziło bez przerwy 24h przez 365dni w roku stąd też koszt jego pracy jest znikomy
ooo, to faktycznie bardzo ekonomicznie. Patrząc na różne urządzenia można było się spodziewać mega poboru,ale 47W to malutko. I jest w stanie wciągnąć , oczyścić i oddać powietrze ,bardzo fajnie

Cytat:
Też mi się tak wydaje. Czy oczyszczacz pomaga też na smród nikotynowy? U mnie na klatce sąsiadka pali, jak tylko otworzę drzwi to wszystko wlatuje do domu :/
uuuu... wpółczuję. Nie znoszę zapachu papierosów...yhh... w takim przypadku stał by u mnie oczyszczacz w przedpokoju ;]
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-2018, 15:09
Junior Member

Zobacz mój nowy profil

Cytat:
jakie są jeszcze filtry?
Ogólnie rzecz biorąc w oczyszczaczu znajdują się filtry:
1. FILTR ANTYSTATYCZNY
2. FILTR ANTYBAKTERYJNY
3. FILTR HEPA
4. FILTR ANTYALERGICZNY
5. FILTR Z WĘGLEM AKTYWNYM

Cytat:
ooo, to faktycznie bardzo ekonomicznie. Patrząc na różne urządzenia można było się spodziewać mega poboru,ale 47W to malutko. I jest w stanie wciągnąć , oczyścić i oddać powietrze ,bardzo fajnie
Zapomniałaś jeszcze o funkcji dodawania do oczyszczanego powietrza jonów ujemnych dzięki czemu powietrze jest jeszcze czystsze! Jeżeli interesujesz się zakupem THERAPY AIR ION, a masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości to zachęcam do zadawania wszelkich nurtujących pytań!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-12-2018, 08:33
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Mało kto wie takie rzeczy, ale od czego jest internet? W sieci można znaleźć wszystko, w tym podpowiedzi, na co powinno się zwracać uwagę przy wyborze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-12-2018, 15:58
Junior Member

Zobacz mój nowy profil

Cytat:
Napisał Patris38 Zobacz post
Mało kto wie takie rzeczy, ale od czego jest internet? W sieci można znaleźć wszystko, w tym podpowiedzi, na co powinno się zwracać uwagę przy wyborze.
Owszem, internet jest skarbnicą informacji. Zachęcam również do zadawania pytań w tym wątku. Jeżeli chodzi o oczyszczacze powietrza z przyjemność odpowiem na nurtujące Państwa pytania!

Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-01-2019, 16:14
cytryneczka cytryneczka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
cytryneczka.polki.pl

Cytat:
Ogólnie rzecz biorąc w oczyszczaczu znajdują się filtry:
1. FILTR ANTYSTATYCZNY
2. FILTR ANTYBAKTERYJNY
3. FILTR HEPA
4. FILTR ANTYALERGICZNY
5. FILTR Z WĘGLEM AKTYWNYM
a od czego jest filtr węglowy?

Cytat:
Zapomniałaś jeszcze o funkcji dodawania do oczyszczanego powietrza jonów ujemnych dzięki czemu powietrze jest jeszcze czystsze! Jeżeli interesujesz się zakupem THERAPY AIR ION, a masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości to zachęcam do zadawania wszelkich nurtujących pytań!
czy to chodzi o to,żeby powietrze sie nie elektryzowało?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-01-2019, 20:36
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Ogólnie jeśli chodzi o same oczyszczacze powietrza to nie będę się jakoś mądrzyć bo jesteśmy tylko jego użytkownikami nie mniej nam pomogli we wszystkich kwestiach w https://najlepszefiltry.pl/oczyszczacze-powietrza i sugeruje, żeby tam się zgłosić aby rozwiązać wątpliwości.

Natomiast co mogę zauważyć jeśli chodzi o użytkowanie oczyszczaczy? Na pewno śpi się nam znacznie lepiej, kaszel (alergiczny chyba) u dzieci praktycznie ustał od kiedy urządzenia działają, dla nas to są wystarczające powody aby używać oczyszczacza mamy akurat urządzenie Ideal bo takie też nam doradzono i chyba słusznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania